dowolna

Kawalerki Świnoujście - Mieszkania dla singla na sprzedaż i wynajem

92 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

92 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Markiewicza

Zachodnie,Świnoujście

155 429 zł33 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Nowe budownictwo mieszkalne przy ul. Markiewicza o nowoczesnej architekturze, przyjazne dla jego mieszkańców. Powstające tu mieszkania zostały funkcjonalnie rozplanowane: duże widne kuchnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament na parterze, ul. Zdrojowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

800 zł28 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wypoczynek lub zakwaterowanie na okres pracy w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie z ogródkiem o pow. 28,95 m2 znajdujący się na parterze w 5,5 kondygnacyjnym Apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

800 zł32 m² 25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wyremontowana kawalerka: pokój połączony z kuchnią w bloku na skrzyżowaniu ul. Konstytucji i Grunwaldzkiej. Powierzchnia ok.32 m. Mieszkanie jest kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chełmońskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Powyższe mieszkanie mieści się na nowowybudowanym osiedlu położonym w spokojnej okolicy Świnoujścia. W pobliżu: sklepy (LIDL, biedronka itp.), przystanek niemieckiej kolejki UBB. Do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Markiewicza

Zachodnie,Świnoujście

155 429 zł33 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Markiewicza

Zachodnie,Świnoujście

135 219 zł29 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę na dłuższy okres kameralne, umeblowane, jednopokojowe mieszkanie, 34mkw, ul. 11 Listopada - os. Przylesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

1 000 zł40 m² 25,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 39,88 m2, świerzo po remoncie, blisko parku i morza. Łazienka wraz z kuchnią całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt. Pokój nieumeblowany. W przedpokoju znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Chełmońskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 200 zł23 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia na min. rok nowoczesne mieszkanie kawalerka dla max. 2 osób na ul.Chełmońskiego 9 w Świnoujściu. Mieszkanie nowe z 2008 r. 1 - pokojowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chełmońskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 200 zł26 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wyspiańskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

840 zł24 m² 35 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 23,90m2. Urządzona w stylu skandynawskim z elementami drewna. Kuchnia w formie aneksu. Łazienka z prysznicem. Dostępna od września.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komandorska

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

250 000 zł29 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Inwestycja położona jest w odległości około 350 metrów od szerokiej piaszczystej plaży i w bliskim sąsiedztwie promenady nadmorskiej, od południa graniczy z Parkiem Zdrojowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

377 000 zł31 m² 12 161,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Apartament przy Promenadzie! okazja! bezpośrednio! Apartament oddany w zarządzanie Obłożenie w 2010 139 dni! Metraż: 31,47mkw; pokoi:1; piętro:1; balkon:8mkw; rok budowy: 2009; opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

185 000 zł32 m² 5 781,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Nowy budynek 8 mio rodzinny ,kawalerka na I.p. pokoj dzienny, kuchnia, przedpokoj ,lazienka z wc, duzy6 m2 balkon, sloneczna,niskie koszty utrzymania bo tylko 47 zl m-cznie do wspolnoty mieszkaniowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fredry

Świnoujście,zachodniopomorskie

140 zł38 m² 3,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka w spokojnej dzielnicy, niedaleko morza. Cena wynajmu za dobę 140 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Dzielnica Nadmorska

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

180 000 zł34 m² 5 294 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kawalerkę w Świnoujściu sprzedam. Niski czynsz piękny widok na Kanał Piastowski.Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe,ogrzewanie gazowe do natychmiastowego zamieszkania.Cena 180000 PLN. kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kościuszki

Zachodnie,Świnoujście

790 zł31 m² 25,48 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie czyste, ciepłe, jasne, po remoncie. Umeblowana kuchnia, przedpokój. Pokój z zabudową. Pozostałe umeblowanie zgodnie z ustaleniami i potrzebami klienta. Do dyspozycji piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

890 zł40 m² 22,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasna, przytulna kawalerka urządzona w stylu skandynawskim z elementami drewna. Położona w pobliżu parku, 800 m. od morza. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kręta

Przytór,Świnoujście

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Samodzielne umeblowane mieszkanie w domku jednorodzinnym o pow.25m kw -pokój 15m kw,tv cyfrowa,dostęp do internetu, wc osobno kabina,bezpieczny parking na terenie posesji,w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

950 zł31 m² 30,65 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia. Mieszkanie w nowym budynku z windą (2008), na ostatniej (V) kondygnacji, z tarasem. Przy samym Parku Zdrojowym. Cicha, spokojna okolica, blisko do zarówno centrum jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malczewskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

200 000 zł37 m² 5 405,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Przestronna, słoneczna kawalerka z dużym balkonem (południowo-zachodnim) na spokojnym, ogrodzonym i oświetlonym, ładnie zagospodarowanym osiedlu w dobrej lokalizacji. Niski czynsz - 178zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Konstytucji 3 Maja

Śródmieście,Świnoujście

137 000 zł24 m² 5 708,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dobrze utrzymana, w pełni wyposażona, schludna kawalerka, po niedawnym gruntownym remoncie. W samym centrum. W pobliżu sklepy spożywcze, pasaż handlowy, jadłodajnie, kościół. Do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Chełmońskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

150 000 zł25 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Kawalerka z aneksem kuchennym na III p. nowego budynku (oddany II poł 2008) z wygodną dużą windą. Poza zrobioną łazienką, stan deweloperski. Nieduży balkon od strony zachodniej. Brak piwnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Malczewskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

179 000 zł37 m² 4 837,84 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mieszkane bardzo słoneczne w nowym budownictwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyszyńskiego

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

185 000 zł46 m² 4 021,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

lokalizowane jest na III piętrze w całkowicie odremontowanej (1999r.), przedwojennej kamienicy. Nieruchomość nie jest wpisana do rejestru zabytków. Mieszkanie po generalnym remoncie , jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Witosa

Śródmieście,Świnoujście

120 000 zł30 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Więcej informacji pod numerem :   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Zachodnie,Świnoujście

990 zł52 m² 19,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie położone w kamienicy w atrakcyjnej i prestiżowej lokalizacji miasta przy parku. Niski czynsz. Tylko opłaty licznikowe. Parkingi. Dozorowane. Lokal jest umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Konstytucji 3 Maja

Świnoujście,zachodniopomorskie

120 000 zł24 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w centrum Świnoujścia, przy ul. Konstytucji 3 Maja, umeblowana, słoneczna, zadbana; czynsz: 165 zł, cena: 120 tys. zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyszyńskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

199 000 zł46 m² 4 326,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie zlokalizowane jest na 3piętrze w całkowicie odremontowanej (1999r.), przedwojennej kamienicy. Nieruchomość nie jest wpisana do rejestru zabytków. Mieszkanie po generalnym remoncie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wyspiańskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

950 zł50 m² 19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Słowiański

Śródmieście,Świnoujście

193 609 zł35 m² 5 531,69 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Oferuje Państwu mieszkania oraz lokale usługowe w nowo powstającym budynku w samym centrum Świnoujścia. Lokale usługowe od 34mkw do 180mkw, mieszkania od 35mkw również do 180mkw. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Dzielnica Nadmorska

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

280 000 zł27 m² 10 370,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

zdjęcia na stronie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Matejki,Świnoujście

750 zł29 m² 25,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowa kawalerka na poddaszu przy uliicy St. Wyspiańskiego 35c w pieknie odrestaurowanym budynku z cegły. Wszystkie media, internet szerokopasmowy, tv Sat. C.O. własna kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Matejki

Matejki,Świnoujście

175 000 zł31 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Bardzo zadbana kawalerka,po kapitalnym remoncie,słoneczna,opomiarowana w liczniki wody ciepłej i zimnej,gaz-ryczałt w czynszu,winda,balkon zabudowany 7 m2,latem jest wykorzystywany jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmońskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 100 zł35 m² 31,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duże, gustownie urządzone, komfortowe, samodzielne mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym,kompletnie wyposażone, łazienki z wc, położone na czwartym pietrze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Świnoujście

120 000 zł31 m² 3 870,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Kawalerka, 31 m2 powierzchni użytkowej plus piwnica. Położona tuż przy Centrum Handlowym "uznam". Pokój 17,71 m2, wnęka na sypialnię, osobna kuchnia z oknami, kablówka, domofon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Matejki

Matejki,Świnoujście

180 000 zł31 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie po remoncie,balkon duży zabudowany,latem służy za dodatkowy pokój,wymieniona instalacja,mieszkanie opomiarowane,tv kablowa,internet. Strona wschodnia,szafa typu komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

110 000 zł24 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka sloneczna na parterze na podlodze panele kafekli nowe okna ,pilnie sprzedam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojska Polskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

205 000 zł35 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania wyjątkowy apartament w Świnoujściu z przepięknym tarasem! Bezpośrednio! Jedyny taki na rynku! *** lokalizacja: *** + Platan Complex leży w kwartale ulic 11 Listopada, wojska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Staszica

Świnoujście,zachodniopomorskie

139 000 zł26 m² 5 346,15 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

sloneczna kawalerka z widokiem na port w centrum swinoujscia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wyspiańskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

890 zł24 m² 37,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wyjątkowo ładna kawalerka, urządzona ze stylem, umeblowana położona jest w Świnoujsciu przy ul. St. Wyspiańskiego 35c w cichej i spokojnej dzielnicy przy parku miejskim. Niskie koszty.