dowolna

Mieszkania na sprzedaż Świnoujście - Oferty „sprzedam mieszkanie”

379 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

379 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Monte Cassino

Śródmieście,Świnoujście

302 500 zł61 m² 4 991,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Sprzedam lub zamienię na Wrocław mieszkanie 61m2, z osobną, zabudowaną kuchnią 10m2 obecnie częściowo otwartą na duży pokój 17 m2. Dwie sypialnie 12 oraz 9 m2, łazienka 6m2, przedpokój 7,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Września

Śródmieście,Świnoujście

300 000 zł68 m² 4 379,56 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe 68,5m2 w centrum Świnoujścia ul.Bohaterów Września,10 piętro.Duży balkon,piękny widok na port.Okna PCV,na ścianach gładź,panele na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fredry

Posejdon,Świnoujście

445 000 zł90 m² 4 944,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe (2 pokojowe o pow. 30mkw oraz 3 pokojowe o pow. 60mkw). Mieszkania są jedno nad drugim z niezależnymi wejściami z możliwością ich wewnętrznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chełmońskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

306 000 zł49 m² 6 244,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Okazja - Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze nowego bloku na terenie nowoczesnego osiedla Platan Complex. Mieszkanie o powierzchni 49 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chełmońskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

275 000 zł46 m² 5 978,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Okazja - Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze nowego bloku na terenie nowoczesnego osiedla Platan Complex. Mieszkanie o powierzchni 46.1 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława IV

Świnoujście,zachodniopomorskie

424 144 zł75 m² 5 655,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowa oferta - Świnoujście, mieszkanie 3 pokojowe o pow. 75,74 m2 z balkonem i widokiem na wybrzeże. Układ pomieszczeń rozkładowy; salon 28,34 pokój z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Paderewskiego

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

349 000 zł82 m² 4 256,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Uwaga! nowa niższa cena! Mam do sprzednia piękne mieszkanie w odnowionej ocieplonej kamienicy. Jest ono czteropokojowe, każy pokój zawiera łazienkę z aneksem kuchennym, rewelacyjne pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Września

Śródmieście,Świnoujście

320 000 zł68 m² 4 671,53 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe 68,5m2,w bloku 10 piętro.Okna PCV,panele,gładź na ścianach,w korytarzu i przedpokoju 2 szafy wbudowane,duży balkon,z balkonu widok na port.od kuchni widok na morze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herberta

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

350 000 zł75 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe ( 75 m2 ) w cichej nadmorskiej dzielnicy ul. Herberta. Wysoki standard, po kapitalnym remoncie. Wyposażone jest w kuchnię na wymiar, łazienkę z wanno-prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Norweska

Warszów,Świnoujście

200 000 zł50 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Bardzo blisko szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole,Biedronka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Matejki

Matejki,Świnoujście

225 000 zł60 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na 3 piętrze. Duży pokój o powierzchni ok. 22 m2. Pozostałe pokoje o powierzchni ok. 14 wraz z balkonem i 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdyńska

Karsibór,Świnoujście

237 000 zł63 m² 3 761,90 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o pow. 63,5 m2, położone na szóstym piętrze w wieżowcu. Z okien piękny widok, wokół dużo zieleni oraz miejsc parkingowych. Nieopodal szkoła, przedszkole, droga do przeprawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Świnoujście,zachodniopomorskie

194 000 zł47 m² 4 127,66 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne cenowo 3 pokojowe mieszkanie, do remontu kapitalnego zlokalizowane na 8 piętrze wieżowca w Świnoujściu. Na powierzchnie 47 m2 składają się 3 rozkładowe pokoje, kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Markiewicza

Zachodnie,Świnoujście

155 429 zł33 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Nowe budownictwo mieszkalne przy ul. Markiewicza o nowoczesnej architekturze, przyjazne dla jego mieszkańców. Powstające tu mieszkania zostały funkcjonalnie rozplanowane: duże widne kuchnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Markiewicza

Świnoujście,zachodniopomorskie

217 442 zł47 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Markiewicza

Zachodnie,Świnoujście

135 219 zł29 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Uzdrowiskowa

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

380 000 zł36 m² 10 629,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferuję do sprzedaży apartament usytuowany w Świnoujściu, nadmorskim kurorcie z najpiękniejszą i najszerszą plażą na polskim wybrzeżu. Apartament znajduje się w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Świnoujście

170 000 zł72 m² 2 361,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tanio!sprzedam mieszkanie w centrum Świnoujścia przy ul.Piłsudskiego lub zamienię na mniejsze Poznań,Wrocław,Kraków do II p. Znajduje się na IV piętrze, składa się z dwóch dużych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Matejki

Matejki,Świnoujście

209 000 zł47 m² 4 446,81 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Sprzedam mieszkanie już wolne do zamieszkania bezpośrednio bez agencji jako właściciel. Jest to atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 47m2 w Świnoujściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Warszów

Warszów,Świnoujście

180 000 zł50 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Dzielnica położona na prawobrzeżu Świnoujścia (nie trzeba korzystać z promu); sklepy, przedszkole, żłobek, szkoły, przychodnia zdrowia, filia banku, apteka, kościół, autobusy i pociąg,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komandorska

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

338 000 zł48 m² 7 041 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Inwestycja położona jest w odległości około 350 metrów od szerokiej piaszczystej plaży i w bliskim sąsiedztwie promenady nadmorskiej, od południa graniczy z Parkiem Zdrojowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komandorska

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

250 000 zł29 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dzielnica Nadmorska

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

493 500 zł47 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Apartament 47 m2, 2 pokoje, w tym jeden połączony z aneksem kuchennym. W części kuchennej i przedsionku posadzka kamienna, w obu pokojach panele, łazienka wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

377 000 zł31 m² 12 161,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Apartament przy Promenadzie! okazja! bezpośrednio! Apartament oddany w zarządzanie Obłożenie w 2010 139 dni! Metraż: 31,47mkw; pokoi:1; piętro:1; balkon:8mkw; rok budowy: 2009; opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

220 000 zł48 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

185 000 zł32 m² 5 781,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Nowy budynek 8 mio rodzinny ,kawalerka na I.p. pokoj dzienny, kuchnia, przedpokoj ,lazienka z wc, duzy6 m2 balkon, sloneczna,niskie koszty utrzymania bo tylko 47 zl m-cznie do wspolnoty mieszkaniowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 48 m2 położone na II piętrze kamieniczki przy Parku Zdrojowym w dzielnicy Nadmorskiej, 10 min od plaży. Salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zachodnie

Zachodnie,Świnoujście

185 000 zł39 m² 4 704,98 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość nad morzem z pięknym widokiem. Usytuowane w wieżowcu na 8 piętrze, dwa pokoje rozkładowe, bardzo słoneczne. Mieszkanie po całkowitym remoncie: wymienione okna, instalacja wodno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

270 000 zł63 m² 4 263,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

W niewielkiej odległości od C.H. "uznam" Blisko szkoła, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miarki

Posejdon,Świnoujście

540 000 zł69 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie posiada dodatkową powierzchnię. Do mieszkania należy również ogrodzony teren zieleni o powierzchni ok. 300m2, na którym znajduje się murowany grill, ławka drewniana, drzewka iglaste,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chełmońskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

295 000 zł46 m² 6 413,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwu poziomowe pierwsze i drugie pietro w budynku 3 pietrowym z miejscami garazowymi. Na pierwszym pietrze salonik z aneksem kuchennym i osobnym pom. gospodarczym z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Monte Cassino

Świnoujście,zachodniopomorskie

242 000 zł54 m² 4 523,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe spółdzielczo-własnościowe o pow. 54 m2 na 4 piętrze w ścisłym centrum miasta w Świnoujściu przy ul. Monte Cassino (blisko deptaku przy ul. Boh. Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

280 000 zł70 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Sprzedam mieszkanie w Świnoujściu, wolne od stycznia 2012 roku. Możliwość zamiany na mieszkanie w Warszawie. Trzy ładne, ustawne, widne pokoje ( na podłodze panele, okna nowe), osobna widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Świnoujście

199 000 zł47 m² 4 234,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam / Zamienie mieszkanie własnościowe w centrum Świnoujścia 47 m^2 na pierwszym piętrze. Dwa pokoje, jasna kuchnia, wc + łazienka, balkon oraz piwnica. Instalacje wymienione. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kujawska

Śródmieście,Świnoujście

190 000 zł42 m² 4 523 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na 4 p niedawno wymienono okna na pcv z Czaplinka, duży balkon, blisko C.H. Uznam, wymienione piony wodne, dom w calości docieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szkolna

Zachodnie,Świnoujście

285 000 zł70 m² 4 042,55 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3 przestronne pokoje i garderoba (możliwość przekształcenia na cztery pokoje i aneks kuchenny). Do zamieszkania od zaraz, nowe pokrycie podłóg(panele), nowe okna, drzwi antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Śródmieście,Świnoujście

315 000 zł75 m² 4 222,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Położenie: mieszkanie blisko dzielnicy nadmorskiej, parku Zdrojowego, niedaleko centrum sportowo- rekreacyjnego, kortów tenisowych, amfiteatru. W poblizu szkoła, apteka,poczta, blisko do cetrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Świnoujście

169 200 zł37 m² 4 572 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamienię dwu pokojowe mieszkanie własnościowo spółdzielcze 37,6 m w Świnoujściu w bardzo dobrej lokalizacji /centrum/ 8 piętro z widną kuchnią na podobne w Chełmie, lub sprzedam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bohaterów Września

Śródmieście,Świnoujście

295 000 zł80 m² 3 687,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja! Pilnie sprzedam przestronne, ciepłe i słoneczne mieszkanie. 4 pokoje, jasna kuchnia, oddzielna łazienka i toaleta, okna wymienione, parkiety po cyklinowaniu, duży balkon z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

179 000 zł38 m² 4 710 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż z wyposażeniem, czynsz ok 350 zł/m-c ( w tym ogrzewanie), wymienione piony i instalacje wod-kan w łazience, okna pcv. Mieszkanie posiada własną kw. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Świnoujście

199 000 zł47 m² 4 234 zł/m²

 

Piętro:1/5