dowolna

Mieszkania na sprzedaż Świnoujście - Oferty „sprzedam mieszkanie”

382 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

382 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wolności

Świnoujście,zachodniopomorskie

350 000 zł51 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nowe budownictwo, mieszkanie wykończone, tj. łazienka terakota i glazura hiszpańska, prysznic, bidet i reszta jak należy, aneks kuchenny terakota i glazura. Pokoje ściany malowane, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Uzdrowiskowa

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

258 000 zł30 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Apartament położony jest w otulinie parku zdrojowego na przedłużeniu świnoujskiej promenady zdala od miejskiego zgielku gdzie można naprawdę wypocząć.Słoneczny pokój w odległosci 100m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Warszów

Warszów,Świnoujście

192 000 zł51 m² 3 764,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam ładne mieszkanie w Świnoujściu w bloku po remoncie kapitalnym, nowe okna, liczniki na wode,co.Panele, glazura, wyjście na ogródek. Oddzielne wejście do mieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrojowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

340 300 zł41 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowe mieszkania w Świnoujściu.! Wysoki standard wykończenia,winda,podziemny parking! 350 m od morza!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Świnoujście,zachodniopomorskie

230 000 zł46 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie, 2 pokoje, dość duża kuchnia, osobno łazienka i wc, na podłogach panele, w kuchni i łazience kafelki. Raczej do odświeżenia. Do użytku piwnica i strych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

250 000 zł53 m² 4 716,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie z pełnym umeblowaniem. Wejście do każdego z pokoi oddzielnie tzn przez przedpokój. Przejscie z duzego pokoju na oddzielny balkon(nie kosztem pokoju). Kuchnia oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdyńska

Świnoujście,zachodniopomorskie

220 000 zł48 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie-własnośc całkowita +księga wieczysta; 2 pokoje, kuchnia, łazienka i toaleta osobno przedpokój i balkon; blok ocieplony z wideodomofonem; okolica spokojna, blisko las,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Śródmieście,Świnoujście

390 000 zł23 m² 16 956,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w pięknej i spokojnej okolicy Świnoujścia, przy ulicy Piastowskiej. To idealne miejsce dla osób szukających komfortu oraz bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Świnoujście,zachodniopomorskie

499 000 zł75 m² 6 621,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie o powierchni 75,36 m2 położone na 3. piętrze w budynku zlokalizowanym przy ulicy Armii Krajowej w Świnoujściu. Mieszkanie rozkładowe, zawiera dwa pokoje, kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

522 616 zł32 m² 16 195,10 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie w cichym centrum Świnoujścia, około 800 m od plaży (spacerkiem przez park). Mieszkanie umeblowane w standardzie podstawowym, gotowe do zamieszkania lub najmu. W cenie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij