dowolna

Mieszkania Świnoujście Śródmieście

152 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

152 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

580 000 zł34,09 m² 17 014 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania w obiekcie Sun Towers w Świnoujściu. Powierzchnia 34,09 m obejmuje: przestronny pokój dzienny z miejscem na aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Matejki 41

Śródmieście Świnoujście

606 404 zł38,38 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, dwóch tarasów o powierzchniach 1.70 i 5.70 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Matejki 41

Śródmieście Świnoujście

523 908 zł32,34 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i loggii o powierzchni 2.00 m2, mieszczącego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Matejki 41

Śródmieście Świnoujście

535 840 zł31,52 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

599 436 zł49,38 m² 12 139,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję, która zostanie oddana do użytku w 2025 roku - bliskość centrum jak i również otoczenie parku czyni tą nieruchomość wyjątkową. Wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

772 500 zł51,50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą świetnie urządzanego mieszkania na osiedlu Platan w Świnoujściu. Lokal mieszkalny o powierzchni 51.5mkw składa się z - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł30,50 m² 14 065,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

W naszej ofercie kawalerka o powierzchni 30,5 m , położona w centrum Świnoujścia przy ul. Lechickiej. Mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku z 2014 roku, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

3 569 zł58 m² 61,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam na wynajem umeblowane dwu pokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Świnoujścia przy samym porcie. Mieszkanie dostępne na wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy na okres letni. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

814 837 zł30,87 m² 26 395,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:styczeń 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 055 470 zł77,18 m² 26 632,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:styczeń 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i dwóch balkonów. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

771 750 zł30,87 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:styczeń 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Lokal znajduje się od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 €58 m² 3 431,03 €/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Polecam na sprzedaż umeblowane dwu pokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Świnoujścia przy samym porcie. Na powierzchnię 58,03 mkw. składa się: -przestronny salon z którego mamy wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł28,55 m² 18 563,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Szukasz niedużego mieszkania do życia lub dochodowej inwestycji nad morzem? Mam coś, co spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż nieduże mieszkanie 1 pokojowe o maksymalnie wykorzystanej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł57,59 m² 10 852,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 57,59 m2 (w tym komórka lokatorska 5,51 m2) w Świnoujściu przy ul. Bohaterów Września tuż za deptakiem. - mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł36,46 m² 17 142,07 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament w inwestycji Penelopa Silver to nowoczesny lokal 2-pokojowy położony w ścisłym centrum Świnoujścia, przy ul. Tadeusza Kościuszki. To doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł42 m² 11 880,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Top oferta 2 pokoje 2 balkony parking centrum Świnoujścia gotowe do wejścia Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe 42 m2 w centrum Świnoujścia przy ch Uznam Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł45 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferta na wyłączność. Wynagrodzenie maklera porywa Sprzedający. Atrakcyjne zlokalizowane mieszkanie 2-pokojowe o pow. 45,00m2 znajdujące się na pierwszym parterze 2-piętrowego budynku z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł75,35 m² 7 949,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Przestronne mieszkanie położone na poddaszu kamienicy przy ul. Wyspiańskiego w Świnoujściu. To idealna propozycja dla osób ceniących otwarta przestrzeń, naturalne światło i niepowtarzalny.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

680 000 zł51,70 m² 13 152,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2 pokoje | 51,7 m | Platan Complex | Świnoujście Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,7 m , położone w kompleksie Platan Complex w Świnoujściu.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł47,90 m² 11 043,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta na wyłączność Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 47,90m2 o dużym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowana przy ul. Monte Cassino. Mieszkanie znajduje się w nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł71,50 m² 12 307,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferujemy do kupna piękne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Platan w Świnoujściu. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze 4- piętrowego bloku z 2011 roku .Elegancka, zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł37,60 m² 12 739,36 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie dwu pokojowe przy ul. Matejki, blisko centrum, parku w niedalekiej odległości do plaży. Mieszkanie po generalnym remoncie. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

473 785 zł25,61 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Jako partner sprzedaży posiadamy w ofercie nową inwestycję na mapie Świnoujścia - Sea Breeze przy ulicy Matejki pomiędzy sklepem Lidl a Kaufland W sprzedaży są mieszkania od 25m2 do 120.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł64,58 m² 10 374,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 64.58 m2 usytuowane na drugim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Do mieszkania przynależą dwa zewnętrzne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 021 zł53,33 m² 13 970,02 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 53.33 m2 położone na pierwszym piętrze. Inwestycja w fazie rewitalizacji kamienicy w centrum Świnoujścia, która będzie posodała ok. 60 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł51,70 m² 13 520,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe o pow. 51,70m2 położone na I piętrze nowego 4-piętrowego budynku platan zlokalizowanego przy ul. Wojska Polskiego 2 w Świnoujściu. Budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł56,76 m² 17 970,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż oferujemy Państwu słoneczny, wyjątkowy apartament w Świnoujściu w unikalnej lokalizacji nad ujściem cieśniny do Morza Bałtyckiego z pięknym widokiem na wodę i port.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 zł40 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Vavelia Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu 2-pok., narożnego i jasnego mieszkania o powierzchni ~ 40 m z miejscem parkingowym w hali garażowej. W skład powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł56,10 m² 14 260,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Świetny apartament na osiedlu Platan. Powierzchnia całkowita liczona z balkonem to 63,6 m2. Powierzchnia użytkowa to 56,1 m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł56,70 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 56,7 m2 położonego przy ul.Wojska Polskiego w Świnoujściu na osiedlu PLATAN COMPLEX. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

438 500 zł25,50 m² 17 196,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Apartament inwestycyjny w Świnoujściu nowoczesność, funkcjonalność i świetna lokalizacja. Na sprzedaż apartament o powierzchni 25,52 m , położony w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

952 619 zł78,13 m² 12 192,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowo odrestaurowywany budynek po starym klubie " Centrala Jazz Club " w portowej części Świnoujścia. Mieszkania oddane do użytku, można wykańczać odrazu. Mieszkanie nr 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 4-pokojowe w nowym budynku o powierzchni 70 m2 z tarasem (16m2). Usytuowanie okiem i tarasu - zachód. Ogrzewanie oraz ciepła woda użytkowa z sieci miejskiej. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 663 zł25,61 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł65,67 m² 10 354,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,67 m , położone na 1. piętrze przy ul. Kołłątaja w centrum Świnoujścia. Lokal jest gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł72,68 m² 9 617,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie o powierzchni 73 m2 w centrum miasta. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki i wc oraz przedpokoju. Dodatkowo do nieruchomości przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł35,73 m² 20 710,89 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy mieszkanie w nowym budynku Sun Towers w Świnoujściu. Budynek o bardzo wysokim standardzie, 800m od Promenady w Świnoujściu. Mieszkanie o metrażu 35,7m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł66,33 m² 10 477,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, usytuowane w czterokondygnacyjnym budynku na czwartym piętrze. Ekspozycja kuchni i sypialni nr 1 - zachód, a salonu, balkonu i sypialni nr 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

840 974 zł42,26 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

! oferta dostępna tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą greeneri park w Świnoujściu. Mam dostęp do innych apartamentów w tej inwestycji. Przy zakupie nie ponosisz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 530 zł31,56 m² 17 855,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nową prestiżową inwestycję w centrum Świnoujścia - Baltic Luxury 2 Mieszczący się nowy budynek przy Placu Wolności wykonany w standardzie premium mieści 4 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł38 m² 17 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, dwupokojowy lokal mieszkalny z dużym balkonem i widokiem na zielone i ciche podwórze. Mieszkanie położone w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł68,42 m² 20 388,78 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wymarzone Miejsce nad Bałtykiem Idealne 3 pokojowe mieszkanie w Świnoujściu. Wyobraź to sobie, poranki z kawą i pięknym widokiem na miasto. Wieczorem widok Świnoujścia, lśniący.

Szczegóły ogłoszenia