dowolna

Mieszkania w nowym bloku Świnoujście - Oferty sprzedaży lub najmu

265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Platan,Świnoujście

2 350 zł34 m² 69,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka położona na osiedlu "platan" w Świnoujściu". Nieruchomość usytuowana na II piętrze z ekspozycją okien na stronę wschodnią. Lokal jest jest w pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 525 000 zł45 m² 33 813,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Lokal, który Państwu prezentujemy zlokalizowany jest w inwestycji apartpark w Świnoujściu. Jest to nowy kompleks apartamentowy położony 50m od płazy, w pierwszej linii zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 490 000 zł37 m² 40 270,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu bardzo ciekawy apartament w inwestycji Baltic Park Loft. Jest to budynek wchodzący w skład największego kompleksu nad Bałtykiem. Dominantą jest tutaj hotel Radisson Blu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bogusławskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

870 345 zł46 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Oferta bezpośrednia! Ofertą sprzedaży są ostatnie dostępne apartamenty w niepowtarzalnej inwestycji Greeneri Park w Świnoujściu. Inwestycja umiejscowiona bezpośrednio w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Zachodnie,Świnoujście

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową ofertą wynajmu - urocze mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35 m , położone na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żeromskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 255 000 zł41 m² 30 587,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zakupu apartamentu w budynku z 2006 roku, w pierwszej linii zabudowy do morza. Apartament składa się z salonu z wyposażonym aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bogusławskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

790 965 zł42 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

730 565 zł41 m² 17 950 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż apartament w cichej, spokojnej okolicy, blisko lasu i morza. Dwupokojowy apartament położony na parterze budynku. Składa się z salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konopnickiej

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

1 060 000 zł47 m² 22 410,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferta na wyłączność. Willa Marinos - apartament 2 pokojowy o powierzchni 47,3 mkw w dzielnicy nadmorskiej na sprzedaż. Przestronny apartament 2 pokojowy z sypialnią z łóżkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

1 398 000 zł36 m² 38 736,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Piękny apartament dwupokojowy usytuowany w inwestycji "bałtycki". Jedna z najlepszych lokalizacji w Świnoujściu pomiędzy Promenadą Zdrowia, a Promenadą Historyczną przy samej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

1 131 200 zł40 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przestronnego apartamentu typu studio w kompleksie avangard resort w Świnoujściu przy ulicy Augusta Cieszkowskiego. Na powierzchnię 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Świnoujście,zachodniopomorskie

449 000 zł30 m² 14 755,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Rezerwacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży słonecznej, komfortowej kawalerki o powierzchni 30,43 mkw z balkonem zlokalizowanej w samym sercu miasta Świnoujście przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

1 212 640 zł47 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przestronnego apartamentu typu studio w kompleksie avangard resort w Świnoujściu przy ulicy Uzdrowiskowej. Na powierzchnię 46 m2 tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu duże dwupokojowe mieszkanie na osiedlu "platan" w Świnoujściu. Mieszkanie posiada 56m2, znajduje się na piętrze III i składa się z: salonu, sypialni, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 780 000 zł93 m² 19 135,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe luksusowe mieszkanie w dobrej lokalizacji. 93,02 m na dwóch kondygnacjach z trzema balkonami i dwoma podziemnymi miejscami parkingowymi. Wszystkie pokoje posiadają dwuskrzydłowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bolesława Krzywoustego

Świnoujście,zachodniopomorskie

949 500 zł42 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

! oferta dostępna tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą greeneri park w Świnoujściu. Mam dostęp do innych apartamentów w tej inwestycji. Przy zakupie nie ponosisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 800 zł41 m² 68,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w zamkniętej i strzeżonej zabudowie Platan Complex powstałej w 2010 roku w wypoczynkowej dzielnicy Świnoujścia i otoczonej zielenią parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bogusławskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

870 345 zł46 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża kawalerka ( przestronny pokój dzienny z czteroskrzydłowym oknem z wyjściem na balkon; oddzielna kuchnia z nowymi meblami kuchennymi na wymiar; łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 600 zł47 m² 55,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie usytuowane na Osiedlu "platan" w Świnoujściu. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni przedpokoju połączonego z kuchnią, łazienki oraz balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu piękną kawalerkę w nowym budownictwie. Kawalerka znajduje się na pierwszym piętrze i posiada duży taras. Mieszkanie jest w pełni urządzone i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lechicka

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na dłuższy okres przestronna komfortowa kawalerka o powierzchni 30 m2 położona na I piętrze w budynku. Budynek usytuowany na spokojnym i bezpiecznym osiedlu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 250 000 zł38 m² 33 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprzedajemy Apartamenty w Świnoujściu z widokiem na morze w wysokim standardzie, przylegający do promenady i skweru z deptakiem nad morze. To miejsce nie tylko do odpoczynku ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hołdu Pruskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

919 000 zł55 m² 16 618,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przedstawiam wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 55m2, zlokalizowane w budynku wybudowanym w 2006 roku z solidnej cegły. Nieruchomość znajduje się na prywatnym, ogrodzonym osiedlu, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 035 399 zł31 m² 33 848 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą luksusowych apartamentów położonych w Świnoujściu tuż przy wejściu na plażę. Kupujesz apartament z myślą o wynajmie. Przekazujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 100 zł29 m² 72,39 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania na wynajem? Interesuje Cię najem długoterminowy, bez wypowiadania na sezon! - zadzwoń! Umowa na minimum 1 rok, dostępne od 02.2024 Możliwość wynajęcia dodatkowo miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

599 000 zł47 m² 12 634,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wynagrodzenie Pośrednika pokrywa Sprzedający! Podana cena jest ceną brutto! Inwestycja zakończona! Mieszkanie wykończone pod klucz - bez mebli. Oferta dotyczy lokalu mieszkalnego nr 16 na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

745 000 zł50 m² 14 752,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50.5 m2 usytuowane na II piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien i balkonu: poudniowy-wschód. Mieszkanie w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Świnoujście,zachodniopomorskie

525 000 zł50 m² 10 552,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Prezentujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane przy ulicy Krzywej 1i. Jest to blok 4 piętrowy posiadający teren ogrodzony. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, posiada balkon oraz ekspozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Słowiański

Świnoujście,zachodniopomorskie

495 000 zł34 m² 14 389,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę ekskluzywnej kawalerki w samym sercu Świnoujścia, przy Placu Słowiańskim, co gwarantuje nie tylko komfortowe mieszkanie, ale także dostęp do wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świnoujście,zachodniopomorskie

650 000 zł60 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja! Trzy przestronne pokoje z dwoma balkonami! Lokalizacja: świnoujście, ul. Łużycka 11 Cena: 650 000 zł Powierzchnia użytkowa mieszkania: 60 mkw Liczba pokoi: 3 Liczba balkonów: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowokarsiborska

Świnoujście,zachodniopomorskie

599 032 zł45 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Opis inwestycji: zespół trzech budynków mieszkalnych wielorodzinnych z podziemnymi garażami wielostanowiskowymi, zlokalizowany w Świnoujściu przy ul. Nowokarsiborskiej 3. Budynki ustawiono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Uzdrowiskowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

715 000 zł36 m² 19 850,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Apartament 1-pokojowy w budynku Awangard (ul. Uzdrowiskowa). Powierzchnia lokalu 36.02 m2, usytuowany na pierwszym piętrze. Ciepła woda użytkowa oraz ogrzewanie z sieci miejskiej. Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowokarsiborska

Świnoujście,zachodniopomorskie

684 087 zł53 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowokarsiborska

Świnoujście,zachodniopomorskie

589 360 zł42 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowokarsiborska

Świnoujście,zachodniopomorskie

559 680 zł42 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Sienkiewicza

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 990 000 zł69 m² 28 819,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na prezentację wyjątkowego apartamentu. Oferta dotyczy apartamentu z dwiema sypialniami i bardzo dużym tarasem od strony południowej. Składa się z przestronnego pokoju dziennego.