dowolna

Mieszkania w nowym bloku Świnoujście - Oferty sprzedaży lub najmu

265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sikorskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu mieszkanie do wynajęcia, położone na Osiedlu "kwartał Róży Wiatrów". Jest to nowe osiedlu położone bardzo blisko Parku Zdrojowego oraz strefy nadmorskiej w Świnoujściu. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Świnoujście,zachodniopomorskie

3 500 zł46 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem luksusowy apartament z dużym słonecznym tarasem w nowym apartamentowcu. Świetna, cicha lokalizacja - 200 m od Promenady, w okolicach hotelu Radisson Blue Resort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 750 zł60 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe mieszkanie do wynajecia na dluzej,umeblowane (zmywarka itd), 3 balkony, bardzo zadbane, oplata 1750zl+prad. Kaucja zwrotna. Ja oplacam czynsz a w tym ogrzewanie,woda,smieci,itd. Serdecznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

240 000 zł46 m² 5 217,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Platan! Polecamy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Platan.Na pow.46 m2 znajdują się dwa pokoje,aneks kuchenny,łazienka z wc,przedpokój. Z obydwu pokoi wyjście na piękny 22 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Hołdu Pruskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

265 000 zł44 m² 5 987,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Apartament znajduje się na 3. piętrze, w budynku oddanym w 2007 r. W budynku zainstalowana jest winda. Doskonała lokalizacja ul. Holdu Pruskiego w sąsiedztwie Parku Zdrojowego - kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

342 000 zł59 m² 5 757,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bardzo ładny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 59,40 mkw z trzema tarasami w nowym budynku z cegły. Na pierwszym poziomie salon z wyjściem na taras, duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmońskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

260 000 zł40 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

mieszkanie jest praktycznie nowe(uzytkowane niespełna pół roku), wszystkie sprzęty agd(płyta indukcyjna, lodówka,pralka),meble, rtv, kupione w tym roku. Sprzedaje umeblowane i wyposazone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

248 670 zł46 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 2-pokojowe w ciekawej lokalizacji w Centrum, niedaleko promenady nadmorskiej. Mieszkanie oddawane jest w standardzie deweloperskim, w uzgodnieniu z kupującym (za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

391 910 zł81 m² 4 860 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3-pokojowe w ciekawej lokalizacji w Centrum, niedaleko promenady nadmorskiej. Mieszkanie oddawane jest w standardzie deweloperskim, w uzgodnieniu z kupującym (za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

247 644 zł46 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

334 314 zł62 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

436 212 zł81 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

233 231 zł48 m² 4 860 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

263 947 zł54 m² 4 860 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

260 118 zł48 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

210 000 zł45 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem oferty jest w pełni wyposażone mieszkanie 2 pokojowe o pow.45 m2 z dużym balkonem w centrum Świnoujścia. Lokal wykończony w standardzie podwyższonym, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Markiewicza

Świnoujście,zachodniopomorskie

285 000 zł65 m² 4 384,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

0% - - dotyczy ofert, których zdjęcia mają znak 0% oferta 0% - koszty pośrednictwa W całości ponosi sprzedający. Prezentujemy Państwu przestronne mieszkanie z balkonem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

425 000 zł78 m² 5 448,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Apartament świnoujście. Pełna własność. Mieszkanie dwupozimowe, oryginalnie urządzone. Usytyowane w dzielnicy nadmorskiej., blisko parku, 700m od plaży, 400 m od Promenady. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dzielnica Nadmorska

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

1 200 zł37 m² 32,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia na dluzszy okres-min.1 rok.Dwa pokoje,aneks kuchenny,kompletnie umeblowane wysoki standard wraz ze wszystkim sprzetem;TV,Hi-Fi,odkurzacz,posciel,itp. Duzy balkon-taras wychodzacy na las,bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Hołdu Pruskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

445 000 zł78 m² 5 705,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Piękny i oryginalnie urządzony apartament dwupoziomowy położony w nowym budynku w pobliżu dzielnicy Nadmorskiej. W sąsiedztwie znajduje się park wraz z placem zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmońskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 590 zł50 m² 31,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę widne i komfortowe mieszkanie 2 pokojowe 50,3 m2, 2 piętro, balkon 5m2, w pełni umeblowane, razem z miejscem postojowym w garażu podziemnym na osiedlu Platan Complex. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Markiewicza

Świnoujście,zachodniopomorskie

269 000 zł65 m² 4 138,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2 pok 65m z balkonem,na parterze budynku z nowej cegły 2006 rok.W większym pokoju aneks kuchenny z meblami w zabudowie i sprzętem agd,łazienka z wc.(wanna),drzwi oraz rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 350 zł35 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 2 pokojowe 35m2 z aneksem kuchennym w pełni umeblowane. Położone na 4 piętrze, winda. Na wyposażeniu m.in. pralka, zmywarka, piekarnik. Mieszkanie z dużym 8m2 tarasem Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Markiewicza

Świnoujście,zachodniopomorskie

268 900 zł65 m² 4 136,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie w Świnoujściu przy ulicy Markiewicza , 65m z balkonem , na parterze budynku z nowej cegły 2006 rok. W większym pokoju aneks kuchenny z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

256 000 zł65 m² 3 938,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Polecam duże, 2 pokojowe mieszkanie z balkonem, o pow. 65 m2, mieszczące się na parterze budynku z nowej cegły z 2006 rok. Na podaną powierzchnię składają się salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niedziałkowskiego

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

1 400 zł51 m² 27,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nowy apartament w dobrej lokalizacji, całkowicie wyposażony z miejscem w podziemnym parkingu.Koszt eksploatacji+ parking około 350 zł. Mieszkanie dostepne od 21 listopada do czerwca 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niedziałkowskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest w pełni wyposażone mieszkanie 2 pokojowe o pow. 38m2, z balkonem położone w spokojnym centrum miasta, przy ul. Niedziałkowskiego. II piętro, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niedziałkowskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

900 zł33 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę wyposażoną kawalerkę z aneksem kuchennym 33m2, w spokojnym centrum miasta, nowy budynek z windą,II piętro, miejsca postojowe przed budynkiem. Pełne wyposażenie rtv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Markiewicza

Zachodnie,Świnoujście

250 000 zł47 m² 5 319,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 2-pokojowe w czteropiętrowym budynku z windą, położonym w dzielnicy zachodniej. Mieszkanie słoneczne i ciepłe usytuowane na III piętrze od strony płd- wsch. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bałtycka

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 950 zł41 m² 47,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament o pow. 41 m2 w cenie 1950 zł/miesiąc. Mam do wynajęcia komfortowy, w pełni wyposażony i umeblowany apartament 2-pokojowy (salon + sypialnia) - położony 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Markiewicza

Świnoujście,zachodniopomorskie

185 000 zł33 m² 5 594,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Sprzedam nową kawalerkę w Świnoujściu o pow 33,07 mkw. Rok budowy 2010, zamieszkała w 2013r. Parter, duży balkon, dwie rowerownie, podjazd dla wózków i osób niepełnosprawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chełmońskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

315 000 zł57 m² 5 497,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,3m2 na osiedlu Platan Complex w Świnoujściu. Na w/w powierzchnię składają się: salon z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmońskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 600 zł57 m² 28,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się przy ul. Chełmońskiego - blisko do kolejki do Niemiec - w odległości do 100 m sklepy (biedronka, Lidl, inne) - spokojna okolica - 3 piętro - miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

206 400 zł43 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

mieszkanie -2 pokoje,pkój dzienny z aneksem kuczennym w zabudowie,łazienka-kale,wanna zabudowana,szafki,sypialnia-szafa w zabudowie,niski czynsz,możliwość całorocznego ogrzewania w/g.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hołdu Pruskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

265 000 zł42 m² 6 309,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem położone jest w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku ulicznego. Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie Parku Zdrojowego oraz niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Świnoujście

366 350 zł33 m² 11 179,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Apartament nad polskim bałtykiem - prosto od developera Nowo- budowany apartamentowiec Stella Baltic z 54 luksusowo wykończonymi mieszkaniami. Na parterze budynku usytuowana będzie recepcja. Dla.