dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Świnoujście - Oferty sprzedaży i najmu

71 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

71 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matejki

Śródmieście,Świnoujście

435 000 zł33 m² 13 221,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 32.9m2 zlokalizowana na 2 pietrze bloku w samym centrum Świnoujścia Lokalizacja: - 5 min do promenady - W okolicy wszystkie możliwe atrakcje które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Graniczna

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 050 000 zł119 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchni użytkowej 68,30 m , zaś powierzchnia całkowita nieruchomości wynosi 119 m 2 znajdującego się w Świnoujściu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Świnoujście,zachodniopomorskie

3 000 zł65 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najem długoterminowy, bez wypowiadania na sezon! - zadzwoń! Mieszkanie dostępne od zaraz. Tylko umowa najmu okazjonalnego, minimum na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia. Oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Świnoujście

629 000 zł62 m² 10 166,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wygodne, 3 pokojowe, słoneczne mieszkanie, park Zdrojowy 250m, park Chopina 200m, centrum miasta 600m, plaża 800m, przystanek autobusowy 50m. Parkiety, boazerie, garderoby wbudowane, podwójne drzwi salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Świnoujście

478 000 zł46 m² 10 429,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Centrum - spacerkiem można dojść i do Promenady i od Wybrzeża Władysława. Idealne miejsce na wyjazd wakacyjny jak i do zamieszkania. W pobliży sklepy , przystanki, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Śródmieście,Świnoujście

399 000 zł34 m² 11 659,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie dwupokojowe w ścisłym centrum miasta Świnoujście. Lokal znajduje się na II piętrze w bloku IV piętrowym. Mieszkanie posiada 34,2 m2 i składa się z salonu z wnęką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Świnoujście,zachodniopomorskie

509 000 zł47 m² 11 754,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Prezentujemy Państwu na sprzedaż dwu pokojowe, rozkładowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze niskiego bloku w Świnoujściu. Nieruchomość o łącznej powierzchni 47,13m2 w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Matejki

Śródmieście,Świnoujście

399 000 zł33 m² 12 090,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam kawalerkę z aneksem sypialnym po kapitalnym remoncie, z nowym wyposażeniem, w centrum miasta, do plaży ok. 1500 m. Do mieszkania należy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Poznańska

Świnoujście,zachodniopomorskie

889 000 zł64 m² 13 890,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam przestronne, dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Poznańskiej doskonała inwestycja nad morzem! Oferowane mieszkanie o powierzchni 64 m (według księgi wieczystej), po zaadaptowaniu poddasza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Rybaki

Śródmieście,Świnoujście

315 000 zł24 m² 12 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 24.5 m2 zlokalizowana w Świnoujściu przy ul Rybaki. Mieszkanie jasne; wystawa okien na strone południową. Nieruchomość położona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Posejdon,Świnoujście

915 000 zł86 m² 10 639,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

W naszej ofercie wyjątkowe dwu-kondygnacyjne mieszkanie z garażem, tarasem i piwnicą o powierzchni 86 m , położone na parterze w jednej z najbardziej urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Świnoujście,zachodniopomorskie

680 000 zł63 m² 10 793,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego 4-pokojowego mieszkania w Świnoujściu, położonego w świetnej lokalizacji, przy ul. Witosa. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świnoujście,zachodniopomorskie

585 000 zł51 m² 11 425,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51.2 m2 położone na pierwszym piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Nieruchomość posiada ekspozycję okien na wschód (kuchnia i sypialnia) oraz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 050 000 zł119 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wielkopolska

Świnoujście,zachodniopomorskie

425 000 zł38 m² 11 184,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zachęcam do zapoznania się z unikalną propozycją sprzedaży mieszkania o powierzchni 38 m2, położonego na drugim piętrze przy malowniczej ulicy Wielkopolskiej w Świnoujściu. Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hołdu Pruskiego

Warszów,Świnoujście

298 000 zł29 m² 10 136 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka o powierzchni 29,4 m2, położona na drugim piętrze kamienicy zlokalizowanej przy ulicy Hołdu Pruskiego w Świnoujściu. Mieszkanie składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Świnoujście,zachodniopomorskie

699 000 zł73 m² 9 512,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjna cena! Przedstawiam Państwu niepowtarzalną okazję zakupu nieruchomości w Świnoujściu, w skład której wchodzą: przestronne mieszkanie o powierzchni 69,55 mkw; duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

649 000 zł62 m² 10 489,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wygodne 3 pokojowe mieszkanie, nasłonecznione cały dzień - okna na wschód i zachód, w wyjątkowej lokalizacji, do życia bez samochodu - blisko wszędzie - m.in: Park Zdrojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Śródmieście,Świnoujście

499 000 zł46 m² 10 796,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o pow 46,22 m2 Mieszkanie położone w cichej części Świnoujścia przy ul. Konstytucji 3 Maja. W pobliżu pełne zaplecze handlowo-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Graniczna

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 029 000 zł96 m² 10 719 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Zapraszamy do zapoznania z ofertą mieszkania z dużym potencjałem inwestycyjnym w bardzo spokojnej, zielonej okolicy Świnoujścia. Na funkcjonalną powierzchnię tej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hołdu Pruskiego

Śródmieście,Świnoujście

298 000 zł29 m² 10 136 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedziałkowskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 444 000 zł130 m² 11 107,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 130 m , położone na II piętrze zabytkowej kamienicy. To połączenie klasycznego uroku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Markiewicza

Zachodnie,Świnoujście

785 000 zł80 m² 9 837,09 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Przestronne mieszkanie o powierzchni 80 m w doskonałej lokalizacji Świnoujścia Zamieszkaj w spokojnej części Świnoujścia, ciesząc się bliskością terenów zielonych, rozwiniętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Monte Cassino

Świnoujście,zachodniopomorskie

595 000 zł51 m² 11 621,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Świnoujście

875 000 zł65 m² 13 461,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ofertą sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,39 mkw wraz z pomieszczeniem przynależnym, znajdujące się na parterze przy ul. Wyszyńskiego w Świnoujściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rybaki

Śródmieście,Świnoujście

319 000 zł25 m² 12 760 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ta przytulna kawalerka o powierzchni 25 m2 znajduje się na parterze czteropiętrowego budynku przy ul. Rybaki w Świnoujściu. Mieszkanie, choć wymaga remontu, oferuje ogromny potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świnoujście

Śródmieście,Świnoujście

724 140 zł49 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania w dzielnicy nadmorskiej. Lokal mieszkalny znajduje się pomiędzy promenadą a parkiem linowym, blisko morza. Znajduje się na I piętrze. Na 48,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Świnoujście,zachodniopomorskie

650 000 zł59 m² 10 942,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne, jasne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,40 m , położone na 1 piętrze w budynku przy ul. Matejki w Świnoujściu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barlickiego

Warszów,Świnoujście

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60m2 - 3 pokojowe, z osobną kuchnią, łazienką oraz toaletą. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie malowniczego lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hołdu Pruskiego

Śródmieście,Świnoujście

1 300 000 zł129 m² 10 064,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zapraszam na prezentację wyjątkowej nieruchomości. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kamienicy przy ulicy Hołdu Pruskiego. Na 129,17 m2 składa się przestronny salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świnoujście,zachodniopomorskie

870 000 zł72 m² 12 118,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży dwa samodzielne mieszkania jako jedną nieruchomość w atrakcyjnej cenie. Podana cena jest łącznie za oba mieszkania. Sprzedający otwarty jest na negocjacje. Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Śródmieście,Świnoujście

349 000 zł34 m² 10 371,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam na prezentację mieszkania w Świnoujściu, położonego w centrum miasta. Na 33,65 m2 składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka. Dodatkowym miejscem do przechowywania jest duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

772 740 zł49 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świnoujście,zachodniopomorskie

389 000 zł38 m² 10 172,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Oferta sprzedaży dwupokojowego mieszkania z balkonem o powierzchni 38,24m 2 zlokalizowanego w Świnoujściu przy ulicy Grunwaldzkiej. Usytuowane jest ono na trzecimpiętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świnoujście,zachodniopomorskie

810 000 zł65 m² 12 461,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Proponujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie,65 m2, położone na pierwszym piętrze budynku zlokalizowanego w bardzo atrakcyjnym miejscu Świnoujścia. Cisza, spokój, blisko do parku, niedaleko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Hołdu Pruskiego

Śródmieście,Świnoujście

1 500 000 zł129 m² 11 612,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Września

Świnoujście,zachodniopomorskie

625 000 zł62 m² 10 136,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Okazja! Do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 61,66 m2, w tym: salon, 2 sypialnie, oddzielna kuchnia, oddzielne wc, łazienka, balkon. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 2,61 m2. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grottgera

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 490 000 zł141 m² 10 567,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1980

DO sprzedaży: połowa Willi z wyremontowanymi 4 mieszkaniami: mieszkanie 3 pokojowe i 3 kawalerki tylko za 1490000,00 pln. W 2005 roku dokonano wymiany dachu na dachówkę ceramiczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybaki

Świnoujście,zachodniopomorskie

430 000 zł46 m² 9 297,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie, dwa pokoje, kuchnia, wydzielona garderoba, piwnica, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

640 000 zł62 m² 10 344,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

W świnoujściu 800 m od morza przy ul. Piłsudskiego, niedaleko Parku Zdrojowego i Parku przy ul. Chopina 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,87 m2 z balkonem o powierzchni 10 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Śródmieście,Świnoujście

316 000 zł26 m² 12 377,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy bardzo ładną kawalerkę położoną przy ulicy Grunwaldzkiej w Świnoujściu. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze, składa się z przedpokoju, łazienki, pokoju, balkonu.