dowolna

Mieszkania z ogrzewaniem gazowym Świnoujście - Lista ogłoszeń

68 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

68 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 190 zł56 m² 21,44 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od września jasne, przytulne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na poddaszu kamienicy. Na mieszkanie składa się pokój dzienny z kuchnią w formie aneksu, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Uzdrowiskowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

101 050 €43 m² 2 350 €/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkania polozone jest przy nowej promenadzie w Swinoujsciu. Z balkonu jest widok na promenade. Mieszkanie jest bardzo jasne i sloneczne .Kuchnia w pelni wyposazona w nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

320 000 zł94 m² 3 398,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Przestrzenne mieszkanie , składajace sie z pokoju dziennego ,jadalni ,kuchni, sypialni ,łazienki ,extra wc, przedpokoju -przestrzenie otwarte .Mieszkanie ciepłe ,zarządzane przez wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Uzdrowiskowa

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Apartament o pow. 50m2 zlokalizowany na terenie kompleksu Baltic Park Promenada, 50m od morza. Z dwóch balkonów/tarasów tego apartamentu rozpościera się przepiękny widok na słoneczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Świnoujście

255 000 zł50 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Eleganckie mieszkanie O wysokim standardzie W świnoujściu Mieszkanie dwupokojowe w Świnoujściu. Rozkład mieszkania: składa się z dużego salonu z balkonem o pow. 22 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Świnoujście

285 000 zł62 m² 4 596,77 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Słoneczne 3 pokojowe mieszkanie po remoncie W świnoujściu W przystępnej cenie- zobacz! Przedmiotem oferty jest przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 62 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Władysława IV

Świnoujście,zachodniopomorskie

270 000 zł57 m² 4 751,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie bardzo fajne, ze względu na możliwość dowolnej aranżacji, według indywidualnych upodobań klienta-np. istnieje możliwość wydzielenia trzeciego pokoju, albo połączenia kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kochanowskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

479 000 zł124 m² 3 862,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Zgodnie z pozwoleniem na budowę, piwnicę znajdującą się bezpośrednio pod lokalem zaadaptowano na cele mieszkalne i stanowi ona pierwszy poziom mieszkania. Drugi poziom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Śródmieście,Świnoujście

220 000 zł33 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Nowa, stylowo urządzona kawalerka W świnoujściu nad morzem bałtyckim Przedmiotem opisu jest ładna, gustownie urządzona kawalerka o powierzchni całkowitej 33 m2, położona na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Świnoujście

239 000 zł58 m² 4 120,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Przestrzenne mieszkanie W okolicy lasów I granicy Z niemcami W świnoujściu nad morzem bałtyckim Przedstawiamy 3 pokojowe mieszkanie o pow. 58,46 m2, położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica Nadmorska

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

285 000 zł40 m² 7 160,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Taras 12m2. Dwu pokojowy apartament z aneksem kuchennnym, łazienką i miejscem parkingowym w podziemnym garażu w nowoczesnym budynku. Na powierzchnie apartamentu składają się: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Barlickiego

Warszów,Świnoujście

335 000 zł66 m² 5 068,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie na prawobrzeżu Świnoujścia w nowowybudowanym domu wielorodzinnym (2010 r.), 66 m2, dwupoziomowe, bezczynszowe. Na dole - pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kochanowskiego

Posejdon,Świnoujście

310 000 zł84 m² 3 690,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie bez czynszowe ,bardzo słoneczne,ogrzewanie gazowe własne, budynek 4 rodzinny w spokojnej dzielnicy,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bałtycka

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

9 000 zł59 m² 152,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do Śwonoujścia - wspaniały apartament do Państwa dyspozycji przez cały rok. Apartament wyposażony w telewizję kablową, internet bezprzewodowy, odkurzacz, żelazko, deskę do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fredry

Posejdon,Świnoujście

445 000 zł90 m² 4 944,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe (2 pokojowe o pow. 30mkw oraz 3 pokojowe o pow. 60mkw). Mieszkania są jedno nad drugim z niezależnymi wejściami z możliwością ich wewnętrznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Norweska

Warszów,Świnoujście

200 000 zł50 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Bardzo blisko szkoła podstawowa, gimnazjum, przedszkole,Biedronka

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Świnoujście

170 000 zł72 m² 2 361,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tanio!sprzedam mieszkanie w centrum Świnoujścia przy ul.Piłsudskiego lub zamienię na mniejsze Poznań,Wrocław,Kraków do II p. Znajduje się na IV piętrze, składa się z dwóch dużych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 48 m2 położone na II piętrze kamieniczki przy Parku Zdrojowym w dzielnicy Nadmorskiej, 10 min od plaży. Salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

150 zł65 m² 2,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świnoujście - wynajmę na pobyty wakacyjne/urlopowe jasne, stylowe mieszkanie w odnowionej kamienicy w Świnoujściu. Blisko morza, tuż przy dzielnicy nadmorskiej, jednak poza hałaśliwą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miarki

Posejdon,Świnoujście

540 000 zł69 m² 7 826,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie posiada dodatkową powierzchnię. Do mieszkania należy również ogrodzony teren zieleni o powierzchni ok. 300m2, na którym znajduje się murowany grill, ławka drewniana, drzewka iglaste,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Śródmieście,Świnoujście

315 000 zł75 m² 4 222,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Położenie: mieszkanie blisko dzielnicy nadmorskiej, parku Zdrojowego, niedaleko centrum sportowo- rekreacyjnego, kortów tenisowych, amfiteatru. W poblizu szkoła, apteka,poczta, blisko do cetrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Dzielnica Nadmorska

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

180 000 zł34 m² 5 294 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Kawalerkę w Świnoujściu sprzedam. Niski czynsz piękny widok na Kanał Piastowski.Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe,ogrzewanie gazowe do natychmiastowego zamieszkania.Cena 180000 PLN. kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bolesława Chrobrego

Świnoujście,zachodniopomorskie

295 000 zł59 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

mieszkanie godne polecenia,świetnie nadaje się na wypoczynek.700 metrów do plaży,ogrzewanie własne gazowe,opłaty dla administratora ok. 150 zł/m-c

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Matejki

Matejki,Świnoujście

280 000 zł60 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Świnoujściu, spółdzielcze własnościowe osiedle Leningrady po remoncie 60 m2,wysoki standard trzy pokoje, kuchnia, balkon, 5 piętro, na podłodze kafle, okna plastikowe, w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kręta

Przytór,Świnoujście

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Samodzielne umeblowane mieszkanie w domku jednorodzinnym o pow.25m kw -pokój 15m kw,tv cyfrowa,dostęp do internetu, wc osobno kabina,bezpieczny parking na terenie posesji,w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdrojowa

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

260 000 zł29 m² 8 965,52 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Apartament: 1- dno i 2-pokojowy, parter Z ogródkiem Z miejscem postojowym W garażu podziemnym Z windą dla wymagającego klienta 200 M od morza! Apartament 1-dno pokojowy nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Świnoujście,zachodniopomorskie

235 000 zł54 m² 4 351,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam własnościowe mieszkanie o pow. 54m2 na trzecim piętrze w kamienicy przy ulicy Poznańskiej.Mieszkanie składa sie z 2 pokoi, łazienki z oknem, dużej kuchni również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

1 200 zł55 m² 21,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest ładne bezczynszowe mieszkanie, zlokalizowane w czterorodzinnym budynku w nadmorskiej dzielnicy Świnoujścia. Na powierzchnię 54m2, składają się 3 pokoje o pow ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyszyńskiego

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

185 000 zł46 m² 4 021,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

lokalizowane jest na III piętrze w całkowicie odremontowanej (1999r.), przedwojennej kamienicy. Nieruchomość nie jest wpisana do rejestru zabytków. Mieszkanie po generalnym remoncie , jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołłątaja

Świnoujście,zachodniopomorskie

315 000 zł58 m² 5 431,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Świnoujściu 3 pokojowe, bezczynszowe o powierzchni 58m.kw znajdujące się na parterze kamienicy przy ulicy Kołłątaja. Mieszkanie jest po generalnym remoncie (m.in. nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wojska Polskiego

Posejdon,Świnoujście

420 000 zł84 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie bezczynszowe, dwupoziomowe, o pow. 84m2 (54m2 - parter, 30m2 suterena, wejscie przez ganek, 3 pokoje w tym jeden w suterenie, aneks kuchenny, 2 łazienki) tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Zachodnie,Świnoujście

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe położone w kamienicy w atrakcyjnej i prestiżowej lokalizacji miasta przy parku. Niski czynsz. Tylko opłaty licznikowe. Parkingi. Dozorowane. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Zachodnie,Świnoujście

990 zł52 m² 19,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie położone w kamienicy w atrakcyjnej i prestiżowej lokalizacji miasta przy parku. Niski czynsz. Tylko opłaty licznikowe. Parkingi. Dozorowane. Lokal jest umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

291 000 zł65 m² 4 476,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

W pelni umeblowane,3 piętro, 2 pokoje,kuchnia, łazienka,balkon,65m, łazienka w kafelkach, wanna, prysznic,piec 18kw vaillant(nowy!)>kuchnia-rogówka,zmywarka,pralka,kuchenka gazowa,wszystko prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława IV

Świnoujście,zachodniopomorskie

330 000 zł66 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie którego wiekszość położona jest od południowej strony, bardzo słoneczne. Widok prosto na cały tor wodny w Świnoujściu oraz przepływające statki. Odgłosy z ulicy prawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wyspiańskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

950 zł50 m² 19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Monte Cassino

Świnoujście,zachodniopomorskie

300 000 zł83 m² 3 614,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3- pokojowe 83m2. Łazienka, wc, kuchnia, przedpokój. Budynek ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Świnoujście

235 000 zł52 m² 4 519,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe 52m, dwupokojowe, atrakcyjnie położone przy promach centrum. Ogrzewanie własne gazowe regul. automatycznie z czujnikiem temp. Nowe budownictwo. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Matejki,Świnoujście

750 zł29 m² 25,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowa kawalerka na poddaszu przy uliicy St. Wyspiańskiego 35c w pieknie odrestaurowanym budynku z cegły. Wszystkie media, internet szerokopasmowy, tv Sat. C.O. własna kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grottgera

Świnoujście,zachodniopomorskie

510 000 zł111 m² 4 594,59 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Połowa domu, w tym na drugim piętrze mieszkanie dwupoziomowe (trzy pokoje, kuchnia,łazienka, nowa weranda) oraz na parterze samodzielne mieszkanie z osobnym wejściem z zewnątrz (pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 200 zł70 m² 17,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia stylowy, ładnie urządzony, umeblowany dwupokojowy apartament. Położony jest w cichej dzielnicy miasta Świnoujścia, przy parku miejskim, z miejscami parkingowymi. Internet.