dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Świnoujście - Sprzedaż i najem

112 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

112 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bursztynowa

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

320 000 zł74 m² 4 324,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w atrakcyjnej, cichej, nadmorskiej dzielnicy Świnoujścia. Mieszkanie jest duże (74 m2), słoneczne, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc. Do mieszkania przynalezą dwie piwnice oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Świnoujście,zachodniopomorskie

179 000 zł33 m² 5 424,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedam mieszkanie o pow. 33 m.kw. położone na 2 piętrze przy ul. 11 Listopada- os.Słoneczna Podkowa , w nowym budynku z 2007r. W budynku jest winda. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Śródmieście,Świnoujście

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne,z przestronnym salonem i mala sypialnia ladnie umeblowane,przytulne i komfortowo wyposazone mieszkanie 2 pokojowe.Urocza lazienka z prysznicem.Dostepne wszelkie urzadzenie AGD.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Władysława IV

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 500 zł102 m² 24,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum miasta. Położone na pierwszym piętrze czterokondygnacyjnego bloku. Składa się z trzech sypialni, salonu, kuchni oraz dwóch łazienek. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Matejki

Matejki,Świnoujście

199 900 zł60 m² 3 331,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na 3 piętrze w budynku 11 piętrowego. Duży pokój o pow. ok. 22 m2. Pozostałe pokoje o pow. ok. 14 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dzielnica Nadmorska

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

224 000 zł27 m² 8 296,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Uwaga- nowa cena! Idealna oferta dla osób poszukujących mieszkania wakacyjnego! Jednocześnie bardzo dobra inwestycja! Można czerpać korzyści z wynajmu apartamentu. Apartament położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 190 zł56 m² 21,44 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od września jasne, przytulne mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane na poddaszu kamienicy. Na mieszkanie składa się pokój dzienny z kuchnią w formie aneksu, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

280 000 zł37 m² 7 567,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Komfortowy apartament wakacyjny 2-pokojowy w Świnoujściu. Apartament o pow. ok. 37 m2 wraz z balkonem znajduje się na IV piętrze (jest winda), skąd roztacza się piękny widok. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chełmońskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

370 000 zł55 m² 6 735,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie środkowe, położone na 3 i 4 piętrze w bloku, na zamkniętym osiedlu. Pierwszy poziom- widna kuchnia z wyjściem na taras, wc oraz przedpokój. Na drugi, gdzie znajdują się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Uzdrowiskowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

101 050 €43 m² 2 350 €/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkania polozone jest przy nowej promenadzie w Swinoujsciu. Z balkonu jest widok na promenade. Mieszkanie jest bardzo jasne i sloneczne .Kuchnia w pelni wyposazona w nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

38 m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe 2 pok. 38m2. VII piętro, na ulicy Wyspiańskiego. Znakomita lokalizacja, mieszkanie ciepłe i słoneczne. Odświeżone pomalowane pokoje, nowiutkie okna. Gaz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Śródmieście,Świnoujście

316 200 zł53 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie jest świeżo po remoncie, pustostan, dodatkowo mieszkanie posiada pokój w piwnicy i balkon, blok jest 5 lat po remoncie, po dodatkowe informacje proszę zgłaszać się pod numer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

260 000 zł65 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

100 zł46 m² 2,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem na sezon letni! wolne terminy w sierpniu. Klimatyczna, przytulna kawalerka ok. 800m od promenady. W sezonie 50zł/osobę jeśli 2 osoby lub więcej. Dla jednej osoby 100zł. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Markiewicza

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 100 zł29 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia od września na dłużej. Mieszkanie 29m2: dwa pokoje, aneks kuchenny, łazienka. Ponadto ładny balkon 6m2. Nowy blok przy ul. Markiewicza. Pełne wyposażenie (agd) i umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspiańskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 090 zł46 m² 23,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dostępne na długi wynajem od września. Wynajmę jasne, przytulne mieszkanie na poddaszu kamienicy. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z kuchnią w formie aneksu, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kapitańska

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Sprzedam Apartament przepięknie położony w Parku Zdrojowym w Nadmorskiej dzielnicy Świnoujścia.Powierzchnia 48m2 - 2 pokoje,1p.Do Apartamentu przynależą : -dwie piwnice o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

320 000 zł94 m² 3 398,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Przestrzenne mieszkanie , składajace sie z pokoju dziennego ,jadalni ,kuchni, sypialni ,łazienki ,extra wc, przedpokoju -przestrzenie otwarte .Mieszkanie ciepłe ,zarządzane przez wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Uzdrowiskowa

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

550 000 zł50 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Apartament o pow. 50m2 zlokalizowany na terenie kompleksu Baltic Park Promenada, 50m od morza. Z dwóch balkonów/tarasów tego apartamentu rozpościera się przepiękny widok na słoneczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Władysława IV

Świnoujście,zachodniopomorskie

270 000 zł57 m² 4 751,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie bardzo fajne, ze względu na możliwość dowolnej aranżacji, według indywidualnych upodobań klienta-np. istnieje możliwość wydzielenia trzeciego pokoju, albo połączenia kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hołdu Pruskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

285 000 zł42 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem położone jest w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku ulicznego. Doskonała lokalizacja w sąsiedztwie Parku Zdrojowego oraz niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Markiewicza

Zachodnie,Świnoujście

1 100 zł29 m² 37,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę na minimum rok mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym. Lokal znajduje się w nowym bloku przy ulicy Markiewicza, na trzecim piętrze (winda), okna od strony wschodniej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Barlickiego

Warszów,Świnoujście

335 000 zł66 m² 5 068,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie na prawobrzeżu Świnoujścia w nowowybudowanym domu wielorodzinnym (2010 r.), 66 m2, dwupoziomowe, bezczynszowe. Na dole - pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wyspiańskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

790 zł25 m² 31,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na długi okres od września 2012. Jasna, przytulna kawalerka urządzona w stylu skandynawskim z elementami drewna. Znajduje się w pobliżu parku, ok.800m. od morza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Steyera

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Umeblowana kawalerka z aneksem kuchennym i łazienką. Widok z balkonu na przystań promową, tzw. basen zimowy oraz przystań jachtową w kanale portowym. W sąsiedztwie ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

990 zł48 m² 20,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie nieaktualne! Jasne, przytulne mieszkanie 2-pokojowe urządzone w stylu skandynawskim z elementami drewna. Położone w pobliżu parku, 800 m. od morza. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Świnoujście

250 000 zł64 m² 3 894,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Dogodna lokalizacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Markiewicza

Zachodnie,Świnoujście

217 442 zł47 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe budownictwo mieszkalne przy ul. Markiewicza o nowoczesnej architekturze, przyjazne dla jego mieszkańców. Powstające tu mieszkania zostały funkcjonalnie rozplanowane: duże widne kuchnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Markiewicza

Zachodnie,Świnoujście

155 429 zł33 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Świnoujście,zachodniopomorskie

285 000 zł53 m² 5 342,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w kompleksie mieszkalnym Słoneczna Podkowa Mieszkanie o pow. 53,35 m2. składa się z dwóch pokoi z balkonami , dużej ( 10m2) kuchni i łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Świnoujście

255 000 zł64 m² 3 996,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

standard sredni, okna drewniane i pcv, drzwi drewniane , podlogi i posadzki-panele drewniane, terakota,pcv, szafa komandor, spokojni sasiedzi, po 2 lokale na kondygnacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kochanowskiego

Posejdon,Świnoujście

310 000 zł84 m² 3 690,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie bez czynszowe ,bardzo słoneczne,ogrzewanie gazowe własne, budynek 4 rodzinny w spokojnej dzielnicy,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstytucji 3 Maja

Śródmieście,Świnoujście

210 000 zł50 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie dwupokojowe, wyremontowane, na 4 piętrze budynku 11 kondygnacyjnego - jeden duży pokój, sypialnia, łazienka, kuchnia, mały balkonik. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Ciepła woda użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Monte Cassino

Śródmieście,Świnoujście

302 500 zł61 m² 4 991,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Sprzedam lub zamienię na Wrocław mieszkanie 61m2, z osobną, zabudowaną kuchnią 10m2 obecnie częściowo otwartą na duży pokój 17 m2. Dwie sypialnie 12 oraz 9 m2, łazienka 6m2, przedpokój 7,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohaterów Września

Śródmieście,Świnoujście

300 000 zł68 m² 4 379,56 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe 68,5m2 w centrum Świnoujścia ul.Bohaterów Września,10 piętro.Duży balkon,piękny widok na port.Okna PCV,na ścianach gładź,panele na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fredry

Posejdon,Świnoujście

445 000 zł90 m² 4 944,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Sprzedam mieszkanie dwupoziomowe (2 pokojowe o pow. 30mkw oraz 3 pokojowe o pow. 60mkw). Mieszkania są jedno nad drugim z niezależnymi wejściami z możliwością ich wewnętrznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Września

Śródmieście,Świnoujście

320 000 zł68 m² 4 671,53 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe 68,5m2,w bloku 10 piętro.Okna PCV,panele,gładź na ścianach,w korytarzu i przedpokoju 2 szafy wbudowane,duży balkon,z balkonu widok na port.od kuchni widok na morze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herberta

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

350 000 zł75 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe ( 75 m2 ) w cichej nadmorskiej dzielnicy ul. Herberta. Wysoki standard, po kapitalnym remoncie. Wyposażone jest w kuchnię na wymiar, łazienkę z wanno-prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Chełmońskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 100 zł30 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Powyższe mieszkanie mieści się na nowowybudowanym osiedlu położonym w spokojnej okolicy Świnoujścia. W pobliżu: sklepy (LIDL, biedronka itp.), przystanek niemieckiej kolejki UBB. Do plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Matejki

Matejki,Świnoujście

225 000 zł60 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na 3 piętrze. Duży pokój o powierzchni ok. 22 m2. Pozostałe pokoje o powierzchni ok. 14 wraz z balkonem i 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę na dłuższy okres kameralne, umeblowane, jednopokojowe mieszkanie, 34mkw, ul. 11 Listopada - os. Przylesie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij