dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Świnoujście - Sprzedaż i najem

112 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

112 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Trentowskiego

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

750 000 zł40 m² 18 839,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Apartament nad morzem z balkonem na zachód i miejscem parkingowym w cenie Świnoujście, topowa lokalizacja Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym apartamentem, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Śródmieście,Świnoujście

989 000 zł98 m² 10 091,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zamieszkaj w miejscu, które łączy ciszę kameralnej dzielnicy z bliskością tętniącego życiem centrum i nadmorskiej promenady. Szukasz przestrzeni, charakteru i stylu, który nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Trentowskiego

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

796 200 zł40 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na prezentację przestronnego apartamentu, położonego na 1. piętrze z oknami wychodzącymi na wschód. Na 39,8 m2 składa się jeden duży pokój, z wydzieloną strefą do spania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmońskiego

Platan,Świnoujście

630 000 zł35 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie dwupokojowe wraz z garażem w cenie 630.000 zł w apartamentowcu z windą! Przedmiotem oferty sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie wraz z miejscem parkingowym w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bałtycka

Posejdon,Świnoujście

215 000 €44 m² 4 854,37 €/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przedmiotem oferty jest apartament dwupokojowy, położony na 3. piętrze z dużym balkonem od strony południowo-wschodniej. Składa się z przestronnego pokoju dziennego, połaczonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Śródmieście,Świnoujście

669 000 zł60 m² 11 131,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz kupić "od ręki", bez zbędnych formalności? Ta oferta łączy funkcjonalność z unikalnym statusem prawnym! kluczowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Świnoujście,zachodniopomorskie

959 000 zł119 m² 8 058,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchni użytkowej 68,30 m , zaś powierzchnia całkowita nieruchomości wynosi 119 m 2 znajdującego się w Świnoujściu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

565 000 zł39 m² 14 637,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Bez prowizji Jeśli planujesz inwestycję, która zagwarantuje Ci stały dochód z najmu lub poszukujesz własnego mieszkania nad morzem, do którego z chęcią przyjedziesz z rodziną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

525 000 zł28 m² 19 028,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Piastowskiej w Świnoujściu Mieszkanie składa się z : sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żeromskiego

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

850 000 zł41 m² 20 716,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zakupu apartamentu w budynku z 2006 roku, w pierwszej linii zabudowy do morza. Apartament składa się z salonu z wyposażonym aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Śródmieście,Świnoujście

1 149 000 zł76 m² 15 176,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Zapraszam na prezentację pięknego, gustownie urządzonego mieszkania, znajdującego się na 2 piętrze w kamienicy położonej między parkiem Zdrojowym a centrum miasta. Na powierzchnię 75,71 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świnoujście,zachodniopomorskie

499 000 zł50 m² 9 889,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego apartamentu położonego na III piętrze kameralnego budynku z windą, w inwestycji Odrowców 7C. W cenie miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

559 000 zł30 m² 18 633,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kama Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 30 m , położony na czwartym przy ul. Józefa Piłsudskiego w Świnoujściu. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ułańska

Rycerska,Świnoujście

1 695 000 zł97 m² 17 474,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie, znajdujące się w Świnoujściu. Nieruchomość: - 97 m2 - 4 pokoje - 2 balkony z markizami elektrycznymi - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Roosevelta

Posejdon,Świnoujście

992 370 zł52 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na prezentację 3-pokojowego mieszkania, położonego na 2 piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi i łazienki. Salon przewidziany został z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żeromskiego

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

899 000 zł39 m² 23 176,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Śródmieście,Świnoujście

525 000 zł30 m² 17 407,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Piastowskiej w Świnoujściu Mieszkanie składa się z : sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. 11 Listopada

Rycerska,Świnoujście

936 100 zł37 m² 25 164 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu położonego na parterze nowego budynku zlokalizowanego przy ul. 11-Listopada. Na 37,2 m2 składają się: pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

899 968 zł71 m² 12 640 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71.2 m2 w nienagannym stanie technicznym, gustownie urządzone i w pełni wyposażone, sporadycznie użytkowane. Składa się z salonu i pomysłowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Świnoujście

625 000 zł58 m² 10 852,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 57,59 m2 (w tym komórka lokatorska 5,51 m2) w Świnoujściu przy ul. Bohaterów Września tuż za deptakiem. - mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Świnoujście

740 000 zł54 m² 13 821,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,54 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego, 4-kondygnacyjnego budynku z 2014 roku, na osiedlu Dębina przy ul. 11 Listopada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

660 000 zł58 m² 11 379,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe w kamienicy 58 m2 z przynależna komórkę gospodarczą, duża piwnicą i ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

586 500 zł44 m² 13 424,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kompleksowo urządzony apartament w wyremontowanej kamienicy przy deptaku doskonały zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. W bliskim sąsiedztwie restauracje, sklepy, bank,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Śródmieście,Świnoujście

650 000 zł35 m² 18 513,20 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę sprzedaży mieszkania w inwestycji Sun Towers, są dwie wieże o niepowtarzalnej architekturze. Charakteryzują się elegancką oraz lekką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrojowa

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

550 000 zł30 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Oferujemy na sprzedaż gotowy apartament inwestycyjny, który idealnie sprawdzi się zarówno jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy, lub jako prywatne miejsce wypoczynku, gwarantujące relaks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

450 000 zł42 m² 10 666 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż oferuję Państwu mieszkanie spółdzielczo własnościowe w Świnoujściu Ulica Grunwaldzka 25h Powierzchnia : 42.19m2 plus piwnica Mieszkanie składa się z Sypialni, salonu, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krzywa

Zachodnie,Świnoujście

320 000 zł27 m² 11 851,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji To przytulne mieszkanie o powierzchni 27 m znajduje się w bloku z 2002 roku. Oferuje wygodne wyposażenie, w tym meble, pralkę, lodówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdyńska

Świnoujście,zachodniopomorskie

700 000 zł53 m² 13 252,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Sprzedaję mieszkanie o powierzchni 52,82 m . Znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z 2019 roku. W bloku jest również duża winda. Mieszkanie ma 3 pokoje (przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gdyńska

Świnoujście,zachodniopomorskie

519 000 zł57 m² 9 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa cena! Sprzedam bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 56.90 mkw. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi - oddzielnej kuchni - łazienki - wc - przedpokoju - korytarza - dużego balkonu Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świnoujście,zachodniopomorskie

779 999 zł66 m² 11 747 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Nowoczesne, przestronne 2-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrym standardzie 66,4 m Na sprzedaż oferujemy komfortowe i zadbane mieszkanie o powierzchni 66,4 m, położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Uzdrowiskowa

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

940 000 zł35 m² 27 089,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Apartament 315 o powierzchni 34,70 m w stanie deweloperskim znajduje się w jednym z trzech budynków inwestycji Apollo Resort. Za projekt inwestycji odpowiada uznane szczecińskie biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leśmiana

Świnoujście,zachodniopomorskie

3 390 zł140 m² 24,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament znajduje się na drugim piętrze i prowadzi do niego piękna, półtorabiegowa klatka schodowa. Promenada nadmorska oddalona jest o 900 metrów, a Ahlbeck o około 4 km. Stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wybrzeże Władysława IV

Śródmieście,Świnoujście

890 000 zł48 m² 18 541,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

To może być Twój Second Home nad morzem. Zapraszam do zakupu słonecznego dwupokojowego apartamentu położonego na drugim piętrze z balkonem od strony południowej, z pięknym widokiem na port.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Barlickiego

Warszów,Świnoujście

4 500 zł98 m² 45,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przeznaczone do wynajęcia i jest przystosowane do wynajmu również dla pracowników firm. Nieruchomość o powierzchni 98 m2 składające się z 4 niezależnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Świnoujście

950 000 zł78 m² 12 132,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 78,3 m2, które znajduje się w samym centrum Świnoujścia, tuż przy parku Zdrojewskim i rzece Świnie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

980 990 zł37 m² 26 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! inwestor poszukiwany! Na sprzedaż dwupokojowy apartament o wysokim standardzie, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Zdrojowa Invest przy ulicy Uzdrowiskowej w Świnoujściu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

900 000 zł41 m² 21 935,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrojowa

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

590 000 zł30 m² 19 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 11 Listopada

Rycerska,Świnoujście

894 000 zł37 m² 24 032,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Markiewicza

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem bez wypowiedzenia na sezon bez pośredników dla max 2 osób. Umowa najmu okazjonalnego. Powierzchnia: 30 mb Lokalizacja: markiewicza, 4 piętro (blok, 4 piętrowy z windą),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrojowa

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

590 000 zł30 m² 19 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011