dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Świnoujście - Oferty sprzedaży i najmu

311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

311 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Wyspiańskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

545 000 zł24 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

W kompleksie "cesarskich Ogrodów Niepowtarzalny, wyposażony Apartament z balkonem o pow.24 m2 w cenie promocyjnej 560000,00PLN. Miejsce postojowe dodatkowo płatne 40000,00 pln, sprzedawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

1 190 000 zł42 m² 28 448,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy apartament usytuowany w centralnej części świnoujskiej Promenady obok hotelu Radisson Blu. Lokal położony jest na pierwszym piętrze z pięknym narożnym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ułańska

Świnoujście,zachodniopomorskie

620 000 zł32 m² 19 195,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W kurorcie Świnoujście do sprzedaży z ogrzewaniem podłogowym komfortowy Apartament 2 pokojowy o pow. 32,33 mkw., w pełni wyposażony, gotowy do zamieszkania. Budynek z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Komandorska

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 250 000 zł88 m² 14 204,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

W strefie Nadmorskiej do sprzedaży bezczynszowy 3-pokojowy Apartament dwupoziomowy o pow. 88 m2 na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym bez windy. Usytuowany jest na osiedlu Pensjonatów i domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 850 000 zł66 m² 26 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

W kurorcie Świnoujście do sprzedaży wyposażony apartament 4 pokojowy 2 poziomowy z 3 łazienkami o pow.70 m2 w apartamentowcu wykonanym z wysokiej klasy materiałów. Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grottgera

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 490 000 zł141 m² 10 567,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1980

DO sprzedaży: połowa Willi z wyremontowanymi 4 mieszkaniami: mieszkanie 3 pokojowe i 3 kawalerki tylko za 1490000,00 pln. W 2005 roku dokonano wymiany dachu na dachówkę ceramiczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Uzdrowiskowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

950 000 zł32 m² 29 687,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

W kurorcie Świnoujście do sprzedaży klimatyzowany Apartament 2 pokojowy o pow. 32 m2. Włączając powierzchnię niepełnowymiarową (skosy, tzw. po podłodze 42 m2) Salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Modrzejewskiej

Świnoujście,zachodniopomorskie

440 000 zł38 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 2-pokojowe, umeblowane w nienagannym stanie techniczny. Powierzchnia mieszkania 38.5 m2, usytuowane na 2 piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien i dużego balkonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Świnoujście

Śródmieście,Świnoujście

850 000 zł48 m² 17 634,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam na prezentację pięknego dwupokojowego apartamentu położonego w cichej okolicy, zaledwie 500 metrów od plaży i 500 m od granicy niemieckiej. Apartament położony na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Świnoujście

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu na wynajem przestronne 2- pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Placu Słowiańskim. Opis lokalu: mieszkanie o łącznej powierzchni 60m2 składa się z: - dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

930 000 zł50 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W kurorcie Świnoujście do sprzedaży komfortowy dwupoziomowy Apartament 2 pokojowy o pow.50 mkw., w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania. Budynek z nowoczesną windą. Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chełmońskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

520 000 zł74 m² 6 998,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

idealny dla wymagających Klientów.Opcja pod klucz.Do ceny należy doliczyć 25 N za zakup miejsca w podziemnym garażowcu.3 pokoje ,w tym dzienny z zneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bałtycka

Świnoujście,zachodniopomorskie

510 000 zł51 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam luksusowy apartament położony w cichej okolicy 200m od plaży, 500m od granicy polsko-niemieckiej.Pełne wyposażenie(pralka,lodówka,zmywarka,piekarnik z mikrofalą,płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Świnoujście,zachodniopomorskie

970 000 zł72 m² 13 386,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

na sprzedaż mieszkanie z garażem w budynku z windą. Mieszkanie bardzo słoneczne,-balkon. Łączna powierzchnia mieszkania to 72,46 m2. Mieszkanie składa się salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wolności

Świnoujście,zachodniopomorskie

583 986 zł32 m² 18 504 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,56 m2. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze przy Placu Wolności 3 w Świnoujściu Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybaki

Świnoujście,zachodniopomorskie

430 000 zł46 m² 9 297,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie, dwa pokoje, kuchnia, wydzielona garderoba, piwnica, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

640 000 zł62 m² 10 344,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

W świnoujściu 800 m od morza przy ul. Piłsudskiego, niedaleko Parku Zdrojowego i Parku przy ul. Chopina 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,87 m2 z balkonem o powierzchni 10 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Śródmieście,Świnoujście

640 000 zł78 m² 8 230,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę mieszkania na sprzedaż znajdującego się przy ul. Kołłątaja w Świnoujściu. To przestronne mieszkanie o powierzchni 77,76 m2 doskonale nadaje się dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Śródmieście,Świnoujście

316 000 zł26 m² 12 377,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy bardzo ładną kawalerkę położoną przy ulicy Grunwaldzkiej w Świnoujściu. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze, składa się z przedpokoju, łazienki, pokoju, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Gdyńska

Świnoujście,zachodniopomorskie

512 000 zł32 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wygodne komfortowe dwupokojowe mieszkanie o pow. 32,02 m2 z bardzo dużym balkonem 7,54 m2 składa się z: - dużego salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - przedpokoju, - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Chopina

Świnoujście,zachodniopomorskie

850 000 zł84 m² 10 119 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji 10 min. piechotą do morza, bezpośrednio przy parku, za którym jest już centrum miasta. Bardzo duży taras, balkon i salon z widokiem na rozległy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Świnoujście

Śródmieście,Świnoujście

589 000 zł29 m² 20 580 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż atrakcyjny apartament dwupokojowy z aneksem kuchennym oraz łazienka w znakomitej lokalizacji Kwartał Róży Wiatrów, 750 metrów do plaży. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Chodorowskiej

Świnoujście,zachodniopomorskie

584 800 zł34 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż apartament 2-pokojowy na wysokim parterze. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Z salonu wyjść można na balkon, skierowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świnoujście,zachodniopomorskie

640 000 zł62 m² 10 344,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 722 984 zł41 m² 41 820 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zakupu apartamentu w prestiżowej lokalizacji, pomiędzy promenadą a plażą. Na apartament o powierzchni 41,2 m2 składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wybrzeże Władysława IV

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 150 000 zł74 m² 15 484 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Komfortowe mieszkanie 3-pokojowe z wyjątkowym widokiem na port. Budynek czteropiętrowy z windą, mieszkanie usytuowane na III piętrze. Ekspozycja salonu z balkonem południowy-wschód,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Świnoujście,zachodniopomorskie

549 000 zł25 m² 22 389,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Przedstawiamy ofertę pięknego jednopokojowego apartamentu zlokalizowanego na terenie hotelu "cesarskie Ogrody". Lokal znajduje się w budynku apartamentowym przez co mamy pełną dowolność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodorowskiej

Świnoujście,zachodniopomorskie

619 200 zł34 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż piękny apartament 2-pokojowy na wysokim parterze. Składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Z salonu wyjść można na balkon, skierowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świnoujście

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

801 900 zł49 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

apraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania w dzielnicy nadmorskiej. Lokal mieszkalny znajduje się pomiędzy promenadą a parkiem linowym, blisko morza. Znajduje się na I piętrze. Na 48,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

825 000 zł44 m² 18 539,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1921

! oferta dostępna tylko U nas! Polecam ofertę 2 - pokojowego apartamentu położonego w Świnoujściu przy ulicy Sienkiewicza. Apartament zlokalizowany w malowniczej okolicy przy samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wojska Polskiego

Śródmieście,Świnoujście

645 000 zł30 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą designerskiego a zarazem komfortowo urządzonego apartamentu w budynku platan tower w Świnoujściu przy ul.Wojska Polskiego 2. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Świnoujście

999 000 zł44 m² 22 818,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż w pełni wyposażony 3 pok. apartament o pow. 43.78m2, w skład którego wchodzą: pokój z łóżkiem małżeńskim, pokój z dwoma łózkami, salon z rozkładaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Zachodnie,Świnoujście

399 000 zł48 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 47.50 m2. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w 10-piętrowym budynku. Ekspozycja okien północny zachód. Widok na zieleń. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wyspiańskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

370 000 zł20 m² 18 226,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament 1 pokojowy o powierzchni 20.3 m2 w pełni wyposażony. Usytuowany na pierwszym piętrze z ekspozycją balkonu i okien na północny-wschód w nowym budynku wtopionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Śródmieście,Świnoujście

729 000 zł30 m² 24 300 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dizajnerskiego a zarazem komfortowo urządzonego apartamentu w budynku platan tower w Świnoujściu przy ul.Wojska Polskiego 2. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wybrzeże Władysława IV

Śródmieście,Świnoujście

830 000 zł48 m² 17 573,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedmiotem sprzedaży jest apartament dwupokojowy położony na pierwszym piętrze z balkonem od strony południowej, z pięknym widokiem na Świnę. Składa się z przestronnego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zdrojowa

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

999 000 zł44 m² 22 928,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zakupu nowoczesnego i przestronnego apartamentu znajdującego się na parterze jednego z budynków na ul. Zdrojowej. Apartament składa się z przestronnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowackiego

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

1 070 100 zł32 m² 33 027,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż luksusowe studio w sercu Świnoujścia. Położone zaledwie 200 m od pięknej szerokiej plaży, idealne na cele inwestycyjne. Na 32,4 m2 składa się duży pokój dzienny połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świnoujście

Śródmieście,Świnoujście

767 625 zł61 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zakupu mieszkania na zamkniętym osiedlu "przylesie". Dwupoziomowe mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Na dolnym poziomie znajduje się przedpokój, łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdyńska

Zachodnie,Świnoujście

424 000 zł42 m² 9 976,47 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na Sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 42.5m2 zlokalizowane w centrum Świnoujścia. Nieruchomość znajduję się na 4 pietrze wieżowca z winda, który przeszedł renowacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świnoujście

Śródmieście,Świnoujście

550 000 zł42 m² 13 095,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przytulne, 2 pokojowe mieszkanie w spokojnej części miasta Świnoujście. Nieruchomość nie wymaga nakładu finansowego, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij