Mieszkanie, ul. Hołdu Pruskiego

Hołdu Pruskiego, Świnoujście, zachodniopomorskie

  • 2 400 zł
  • 40,90 m²
  • 58,68 zł/m²

Zdjęcie

Alicja Sawińska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Hołdu Pruskiego

Hołdu Pruskiego, Świnoujście, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

2 400 zł

40,90 m²

58,68 zł/m²

Mieszkanie, ul. Hołdu Pruskiego

Zaktualizowane: 13 maja 2026

2 400 zł 40,90 m² 58,68 zł/m²

Piętro:
-
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
2 400 zł

Piętro:

-

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

2 400 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 400 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Preferowani lokatorzy: osoby pracujące
  • Charakterystyka mieszkania: 40,90 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: kamienica; rok budowy: 2000
  •   technika budowy: tradycyjna/cegła
  •   winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
  • Rozkład mieszkania: piętro , jednostronne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: ogródek
  • Opłaty uzupełniające: 650 zł, kaucja: 2 400 zł / 1-krotność czynszu
  • Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, telewizor, pralka, płyta gazowa / elektryczna, kuchenka mikrofalowa, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: prysznic
  • Media: siła; ogrzewanie: miejskie
  •   opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
  •   Internet, telewizja kablowa
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
  • Miejsce parkingowe: możliwość wykupienia, parking strzeżony w pobliżu, parking publiczny / na ulicy
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro
  • Źródło: biuro nieruchomości: Danmar, zaktualizowane: 13.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem pełna własność
Apartament w kompleksie secesyjnych kamienic przy ul: hołdu Pruskiego. W 2014r została wykonana kompleksowa renowacja kamienic tworząc tzw. Naszą niepowtarzalna Starówkę Świnoujścia.