Mieszkanie, ul. Piastowska
Piastowska, Świnoujście, zachodniopomorskie
- 777 000 zł
- 65,50 m²
- 11 862,60 zł/m²
Damian
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Piastowska
Piastowska, Świnoujście, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Mieszkanie, ul. Piastowska
Zaktualizowane: 14 maja 2026
777 000 zł 65,50 m² 11 862,60 zł/m²
3/4
2
-
-
do odświeżenia
Zobacz na mapie
Piętro:
3/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do odświeżeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 777 000 zł (11 862,60 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 65,50 m², 2 pokoje; stan: do odświeżenia
- okna: nowe / wymienione, plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednostronne
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 540 zł
- Kuchnia: oddzielna, z oknem
- Media: gaz; ogrzewanie: własne, gazowe
- Internet, telewizja kablowa
- Źródło: ogłoszenie prywatne, zaktualizowane: 14.05.2026
Lokalizacja
- Adres: Piastowska 6, Świnoujście, zachodniopomorskie
Opis nieruchomości
Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 65,5 m², z możliwością przerobienia na 3-pokojowe, w samym centrum Świnoujścia.
Damian
451 573...
451 573 282