Apartament, ul. Chełmońskiego
Chełmońskiego, Platan, Świnoujście, zachodniopomorskie
- 689 000 zł
- 49,20 m²
- 14 000 zł/m²
Marta Starczewsk...
Skontaktuj się
Apartament, ul. Chełmońskiego
Chełmońskiego, Platan, Świnoujście, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
14 kwietnia 2026
Apartament, ul. Chełmońskiego
Zaktualizowane: 14 kwietnia 2026
689 000 zł 49,20 m² 14 000 zł/m²
1/4
2
2009
garaż
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
1/4Liczba pokoi:
2Rok budowy:
2009Miejsce parkingowe:
garażStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 689 000 zł (14 000 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 49,20 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: apartamentowiec; rok budowy: 2009
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/4
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 700 zł
- Kuchnia: oddzielna
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon, monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: garaż
- Źródło: biuro nieruchomości: Szczecińskie Centrum Nieruchomości, zaktualizowane: 14.04.2026
- numer ogłoszenia: SCN23030
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Chełmońskiego, Platan, Świnoujście, zachodniopomorskie
- W pobliżu: przedszkole, szkoła podstawowa, restauracja, fitness, bank, park, plac zabaw
Opis nieruchomości
Zapraszam do zakupu 2 kompleksowych pokoi na zamkniętym i bezpiecznym os. Platan w Świnoujściu.
Na powierzchnię 49,2 m2 składają się :
- hall z zabudową,
- łazienka z kabiną prysznicową i WC,
- salon z wyjściem na przestronny balkon typy loggia,
- sypialnia,
- osobna kuchnia.
Mieszkanie w standardzie dobrym z funkcjonalnym układem pomieszczeń, dobrze nasłonecznione. (...)
662 292...
662 292 925