dowolna

Mieszkania na sprzedaż Świnoujście - Oferty „sprzedam mieszkanie”

406 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

406 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

499 000 zł28,55 m² 17 478,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Szukasz niedużego mieszkania do życia lub dochodowej inwestycji nad morzem? Mam coś, co spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż nieduże mieszkanie 1 pokojowe o maksymalnie wykorzystanej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Jana Matejki 41

Śródmieście Świnoujście

468 452 zł28,22 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:1

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 1-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki i balkonu o powierzchni 6.70 m2, mieszczącego się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Jana Matejki 41

Śródmieście Świnoujście

2 496 852 zł136,44 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 5-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, czterech sypialni, dwóch łazienek, dwóch loggii o powierzchniach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Matejki 41

Śródmieście Świnoujście

487 696 zł29,92 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:III kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania składającego się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu o powierzchni 7.20 m2, mieszczącego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

499 000 zł32,82 m² 15 204,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Szukasz gotowego mieszkania - bez remontów, bez kompromisów? Ta kawalerka przy ul. Gdyńskiej w Świnoujście to idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł68,40 m² 23 391,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dlaczego warto? Nieruchomości nad morzem jest mnóstwo, ale takich, które łączą przestrzeń dwupoziomowego apartamentu z prywatnym zapleczem spa i tak dobrą lokalizacją jest jak na lekarstwo.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł25,22 m² 22 006,34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Greeneri Park to wyjątkowa inwestycja zlokalizowana na skraju Parku Zdrojowego gwarantując dużą ilość zieleni (aż 75% działki stanowi zieleń), dodatkowo do plaży jest zaledwie 450m (5-6min pieszo).

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł28,93 m² 17 974,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

- oferta na wyłączność. Wynagrodzenie maklera porywa Sprzedający - Położony zaledwie 500m od plaży apartament 1 pokojowy o pow. 28,93m2 zlokalizowany na pierwszym piętrze 4-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

771 750 zł30,87 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:styczeń 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki. Lokal znajduje się od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 204 287 zł79,25 m² 27 814,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:styczeń 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i balkonu. Lokal znajduje się od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 019 019 zł75,56 m² 26 720,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:styczeń 2027

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, balkonu i loggii. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

551 600 zł44,13 m² 12 499,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,13m2 położone na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym zlokalizowanym przy Grunwaldzkiej 49 w Świnoujściu. Mieszkanie w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł34,72 m² 10 944,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 34,7 m położone przy ulicy Grunwaldzkiej w Świnoujściu - idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-23

Mieszkanie z aneksem, ul. Monte Cassino

Świnoujście,zachodniopomorskie

395 000 zł32 m² 12 343,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż słoneczna kawalerka przerobiona na 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31,7 m , położone na IV piętrze, tuż obok Parku Zdrojowego z ogromnym potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł42,37 m² 19 801,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż oferujemy Państwu apartament na promenadzie w Świnoujściu na zamkniętym Osiedlu Villa Park. Osiedle ma idealną lokalizację pod wynajem krótkoterminowy jako inwestycja kapitału,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 436 zł49,38 m² 12 139,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję, która zostanie oddana do użytku w 2025 roku - bliskość centrum jak i również otoczenie parku czyni tą nieruchomość wyjątkową. Wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-23

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

475 000 zł47,50 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

***** Tylko u nas ***** Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,5 m2 na drugim piętrze budynku na cichym osiedlu przy ul. Grunwaldzkiej. Winda, miejsce postojowe, piwnica. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 002 zł30,06 m² 29 906,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 1-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym oraz łazienką, mieszczącego się w inwestycji Baltic Luxury Residence w Międzyzdrojach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 145 004 zł54,93 m² 39 049,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 2-pokojowego apartamentu z kuchnią, dwiema łazienkami oraz balkonem, mieszczącego się w inwestycji Baltic Luxury Residence w Międzyzdrojach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 950 001 zł63,69 m² 30 617,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Oferta dotyczy 3-pokojowego apartamentu z aneksem kuchennym, łazienką oraz balkonem, mieszczącego się w inwestycji Baltic Luxury Residence w Międzyzdrojach.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 €58 m² 3 431,03 €/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Polecam na sprzedaż umeblowane dwu pokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu Świnoujścia przy samym porcie. Na powierzchnię 58,03 mkw. składa się: -przestronny salon z którego mamy wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-23

466 000 zł53,50 m² 8 710,28 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe słoneczne mieszkanie o pow. 53,5 m2 na II piętrze w budynku z windą, przy Parku Zdrojowym. Mieszkanie z balkonem, miejscem postojowym, piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Dzień pokazowy 2026-05-22

1 000 000 zł40,65 m² 24 600,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż ekskluzywny 2-pokojowu apartament o powierzchni 41 m , zlokalizowany na pierwszym piętrze prestiżowej Rezydencji Cesarskie Ogrody w Świnoujściu. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł30,50 m² 14 065,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

W naszej ofercie kawalerka o powierzchni 30,5 m , położona w centrum Świnoujścia przy ul. Lechickiej. Mieszkanie znajduje się w zadbanym budynku z 2014 roku, na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

1 239 000 zł41,40 m² 29 927,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Bez prowizji biura - sprzedający pokrywa wynagrodzenie biura. Pełna własność. Sprzedaż prywatna, apartament nie był wynajmowany nigdy, podatek pcc 2% Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, Wybrzeże Władysława IV

Świnoujście,zachodniopomorskie

899 000 zł54,40 m² 16 525,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Obniżona cena z 998 tys na 899 tys zł obowiązuje tylko do 20 maja! Pilna sprzedaż Na sprzedaż prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę - duży apartament z możliwością zrobienia 2 lub 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Świnoujście,zachodniopomorskie

620 000 zł53 m² 11 698,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Proponujemy do sprzedaży mieszkanie spółdzielcze- własnościowe 53 m2, trzecie piętro, przy centrum miasta (ul. Matejki). Mieszkanie bardzo ładne, gustownie urządzone i całkowicie wyposażone we.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł42,26 m² 23 166 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego apartamentu o powierzchni 42,26 m z przynależnym tarasem o powierzchni 16,32 m , położonego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł34,09 m² 17 014 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania w obiekcie Sun Towers w Świnoujściu. Powierzchnia 34,09 m obejmuje: przestronny pokój dzienny z miejscem na aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Świnoujście,zachodniopomorskie

639 000 zł33,93 m² 18 833 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania w inwestycji Sun Towers w Świnoujściu. Powierzchnia 33,93 m obejmuje: salon z aneksem kuchennym, wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

772 500 zł51,50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą świetnie urządzanego mieszkania na osiedlu Platan w Świnoujściu. Lokal mieszkalny o powierzchni 51.5mkw składa się z - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Świnoujście,zachodniopomorskie

777 000 zł65,50 m² 11 862,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 65,5 m , z możliwością przerobienia na 3-pokojowe, w samym centrum Świnoujścia.

Szczegóły ogłoszenia

795 500 zł45,30 m² 17 560,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonale położony apartament 2 pokojowy o pow. 45,30m2 zlokalizowany w kameralnym budynku na II piętrze, zaledwie 400m od plaży. To właśnie ta bliskość morza jest niewątpliwie dużym.

Szczegóły ogłoszenia

954 000 zł35,32 m² 27 010,19 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

- oferta na wyłączność. Bez prowizji - Wynagrodzenie maklera porywa Sprzedający - Położony zaledwie 150m od plaży, atrakcyjnie wykończony apartament 2 pokojowy o pow. 35.32m2 + przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łużycka

Świnoujście,zachodniopomorskie

816 000 zł68 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie nowe dwupoziomowe gotowe do zamieszkania. Budynek nowy oddany do użytku 2022 roku. Poziom pierwszy to salon z aneksem plus wc poziom drugi garderobą z prysznicem oraz powierzchnia do.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Uzdrowiskowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

850 000 zł35,03 m² 24 264,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

W kompleksie "promenady" do sprzedaży wyposażony Apartament 2 pokojowy, o pow.35 m2 z balkonem na 2 piętrze w cenie 850000 złotych (cena do negocjacji). Wystawa okien : północny wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grottgera

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 330 000 zł141 m² 9 432,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1980

DO sprzedaży: połowa Willi z wyremontowanymi 4 mieszkaniami: mieszkanie 3 pokojowe i 3 kawalerki tylko za 1.330.000,00 PLN. W 2005 roku dokonano wymiany dachu na dachówkę ceramiczną.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł57,59 m² 10 852,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 57,59 m2 (w tym komórka lokatorska 5,51 m2) w Świnoujściu przy ul. Bohaterów Września tuż za deptakiem. - mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-23

Apartament 2-pokojowy, ul. Piłsudskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

629 000 zł30 m² 20 966,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż luksusowe, w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Ventus Park ul. Piłsudskiego w Świnoujściu. Idealne rozwiązanie zarówno dla inwestorów jak.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-23

465 000 zł53,50 m² 8 691,59 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2 pokoje przy Parku Zdrojowym | balkon | potencjał na 3 pokoje | 15 minut do morza Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,5 m , położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Markiewicza

Świnoujście,zachodniopomorskie

485 000 zł35,92 m² 13 502,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35.92 m , z 2009 roku położone w Świnoujściu przy ul. Juliana Markiewicza 26. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

389 999 zł36,16 m² 10 785,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Szukasz mieszkania, po generalnym remoncie o wysokim standardzie z ogródkiem do którego możesz wprowadzić się od razu w przytulnej i spokojnej okolicy! O mieszkaniu: powierzchnia.