Apartament Świnoujście

Świnoujście, zachodniopomorskie

  • 510 000 zł
  • 25 m²
  • 20 400 zł/m²

Zdjęcie

Kacper Osuchowsk...

Skontaktuj się

Apartament Świnoujście

Świnoujście, zachodniopomorskie

zaktualizowane:
23 maja 2026

510 000 zł

25 m²

20 400 zł/m²

Apartament Świnoujście

Zaktualizowane: 23 maja 2026

510 000 zł 25 m² 20 400 zł/m²

Piętro:
2
Liczba pokoi:
1
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
bardzo dobry

Piętro:

2

Liczba pokoi:

1

• Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
  • Cena: 510 000 zł (20 400 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 25 m², 1 pokój; stan: bardzo dobry
  • Budynek: apartamentowiec
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 2
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Czynsz: 400 zł

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Nowoczesne 1 pokojowe | 25,6 m² | Aquamarina | Świnoujście| Promenada

Na sprzedaż komfortowy apartament typu studio o powierzchni 25,6 m², położony w kompleksie Aquamarina w Świnoujściu.

Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku, w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Świnoujsciu. (...)

Agent

Kacper Osuchowski

792 412...

792 412 498

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Kacper Osuchowski

792 412...

792 412 498

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości