cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Mieszkania na sprzedaż Świnoujście - Oferty „sprzedam mieszkanie”
380 ogłoszeń
Od najnowszych
380 ogłoszeń
Ogłoszenia wyróżnione
Apartament 2-pokojowy, Wybrzeże Władysława IV
Świnoujście,zachodniopomorskie
899 000 zł54,40 m² 16 525,74 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Matejki 41
Śródmieście Świnoujście
765 739 zł45,31 m² 16 900 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Matejki 41
Śródmieście Świnoujście
523 232 zł31,52 m² 16 600 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Matejki 41
Śródmieście Świnoujście
534 570 zł30,90 m² 17 300 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Mieszkanie z miejscem parkingowym
Śródmieście,Świnoujście
750 000 zł84 m² 8 928,57 zł/m²
199 000 €58 m² 3 431,03 €/m²
795 500 zł45,30 m² 17 560,71 zł/m²
954 000 zł35,32 m² 27 010,19 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ignacego Paderewskiego 1
Śródmieście Świnoujście
771 750 zł30,87 m² 25 000 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ignacego Paderewskiego 1
Śródmieście Świnoujście
2 204 287 zł79,25 m² 27 814,35 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ignacego Paderewskiego 1
Śródmieście Świnoujście
814 837 zł30,87 m² 26 395,76 zł/m²
530 000 zł28,55 m² 18 563,92 zł/m²
Dzień pokazowy 2026-05-13
Mieszkanie z aneksem, ul. Monte Cassino
Świnoujście,zachodniopomorskie
395 000 zł32 m² 12 343,75 zł/m²
855 000 zł42,37 m² 20 179,37 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie z garażem, ul. Piastowska
Śródmieście,Świnoujście
599 436 zł49,38 m² 12 139,25 zł/m²
Dzień pokazowy 2026-05-13
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka
Świnoujście,zachodniopomorskie
475 000 zł47,50 m² 10 000 zł/m²
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łużycka
Świnoujście,zachodniopomorskie
816 000 zł68 m² 12 000 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 1-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy 14
Międzyzdroje
1 150 000 zł30,24 m² 38 029,10 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy 14
Międzyzdroje
2 450 000 zł58,04 m² 42 212,26 zł/m²
Rynek pierwotny
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Warszawy 14
Międzyzdroje
1 639 000 zł48,11 m² 34 067,77 zł/m²
429 000 zł30,50 m² 14 065,57 zł/m²
Apartament 2-pokojowy, ul. Uzdrowiskowa
Świnoujście,zachodniopomorskie
850 000 zł35,03 m² 24 264,92 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grottgera
Świnoujście,zachodniopomorskie
1 330 000 zł141 m² 9 432,62 zł/m²
625 000 zł57,59 m² 10 852,58 zł/m²
550 000 zł21,44 m² 25 652,99 zł/m²
1 790 000 zł54,36 m² 32 928,62 zł/m²
Dzień pokazowy 2026-05-13
Apartament 2-pokojowy, ul. Piłsudskiego
Świnoujście,zachodniopomorskie
619 000 zł30 m² 20 633,33 zł/m²
Dzień pokazowy 2026-05-13
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Września
Świnoujście,zachodniopomorskie
465 000 zł53,50 m² 8 691,59 zł/m²
625 000 zł36,46 m² 17 142,07 zł/m²
Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Markiewicza
Świnoujście,zachodniopomorskie
485 000 zł35,92 m² 13 502,23 zł/m²
389 999 zł36,16 m² 10 785,37 zł/m²
615 000 zł25 m² 24 600 zł/m²
519 000 zł42 m² 12 357,14 zł/m²
555 000 zł25,22 m² 22 006,34 zł/m²
1 600 000 zł68,40 m² 23 391,81 zł/m²
Mieszkanie z aneksem, ul. Gdyńska
Zachodnie,Świnoujście
499 000 zł32,82 m² 15 204,14 zł/m²
594 000 zł45 m² 13 200 zł/m²
599 000 zł75,35 m² 7 949,57 zł/m²
769 000 zł26,48 m² 29 040,79 zł/m²
550 000 zł31,40 m² 17 515,92 zł/m²
1 080 500 zł39,29 m² 27 500,64 zł/m²
737 000 zł38,77 m² 19 009,54 zł/m²
1 599 000 zł76,05 m² 21 025,64 zł/m²
520 000 zł28,93 m² 17 974,42 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka
Zachodnie,Świnoujście
551 600 zł44,13 m² 12 499,43 zł/m²
Apartament 3-pokojowy, ul. Piastowska
Świnoujście,zachodniopomorskie
948 000 zł73,91 m² 12 826,41 zł/m²
Lista ogłoszeń
Apartament 2-pokojowy, ul. Chodorowskiej
Zacisze,Świnoujście
180 000 €29,30 m² 6 143,34 €/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Mieszkania Świnoujście
Włącz powiadomienia