Mieszkanie, ul. Grunwaldzka
Grunwaldzka, Świnoujście, zachodniopomorskie
- 475 000 zł
- 47,50 m²
- 10 000 zł/m²
Ewa Karpisz
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Grunwaldzka
Grunwaldzka, Świnoujście, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie, ul. Grunwaldzka
Zaktualizowane: 12 maja 2026
475 000 zł 47,50 m² 10 000 zł/m²
Dzień pokazowy
2026-05-13 | 09:00 - 18:00
Umów się i oglądaj swobodniej!
2/10
2
1985
parking strzeżony w pobliżu
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Dzień pokazowy
13 maja 2026
od 9:00 do 18:00
Umów się i oglądaj swobodniej!
Piętro:
2/10Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1985Miejsce parkingowe:
parking strzeżony w pobliżuStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 475 000 zł (10 000 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 47,50 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
- instalacje: częściowo wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1985
- technika budowy: wielka płyta
- winda, dostosowany do osób niepełnosprawnych
- Rozkład mieszkania: piętro 2/10, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica 2 m²
- Czynsz: 834 zł
- Wyposażenie: płyta gazowa / elektryczna, piekarnik
- Kuchnia: oddzielna, z oknem, w zabudowie
- Łazienka: prysznic
- Media: gaz
- opomiarowanie wody, opomiarowanie ciepła
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: parking strzeżony w pobliżu, parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: HOME DESIGN BIURO NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 12.05.2026
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Grunwaldzka 62, Świnoujście, zachodniopomorskie
- Otoczenie: osiedle bloków mieszkalnych, las, morze
- cicho
- W pobliżu: przystanek autobusowy, parking, poczta
Opis nieruchomości
***** Tylko u nas *****
Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 47,5 m2 na drugim piętrze budynku na cichym osiedlu przy ul. Grunwaldzkiej. Winda, miejsce postojowe, piwnica. Budynek ocieplony, mieszkanie po remoncie.
Opis mieszkania: Salon z balkonem francuskim, sypialnia, osobna kuchnia, łazienka, przedpokój. Okna PCV, drzwi antywłamaniowe, domofon. Kuchenka gazowa. Ogrzewanie oraz ciepła woda z sieci miejskiej. Wymienione instalacje. (...)