Serce 0 Ulubione

Działki na wynajem Świnoujście - Oferty wynajmu działek na Pomorzu

3 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

13 400 zł35 m² 382,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem oferujemy Państwu plac handlowy w najlepszej części Świnoujścia w kompleksie Baltic Park Molo wymiary: -szerokość 3,2m -długość 11m łącznie ok 15 m2 front chodnika długość.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł2 500 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu działkę o nr ewidencyjnym 265/12 na cele inwestycyjne/handlowo/usługowe/magazynow e z wyłączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

5 000 zł2 500 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu działkę o nr ewidencyjnym 258/1 na cele inwestycyjne/handlowo/usługowe/magazynow e z wyłączeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

3 760 zł1 880 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Załącznik Nr 1 do Zarządzenia Nr 514/2025 Prezydenta Miasta Świnoujście z dnia 12 sierpnia 2025 r. Prezydent miasta świnoujście ogłasza przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Ludzi Morza

Warszów,Świnoujście

7 000 zł3 576 m² 1,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu do wynajęcia nieruchomość gruntową o przeznaczeniu przemysłowo-składowo-usługowym o powierzchni 3576 m2, z bezpośrednim zjazdem na główną drogę Dogodna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Świnoujście

Paprotno,Świnoujście

4 368 zł2 184 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Załącznik Nr 1 do Zarządzenia Nr 223/2025 Prezydenta Miasta Świnoujście z dnia 8 kwietnia 2025 r. Prezydent miasta świnoujście ogłasza przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

3 762 zł1 881 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Załącznik Nr 1 do Zarządzenia Nr 123 /2025 Prezydenta Miasta Świnoujście z dnia 28 lutego 2025 r. Prezydent miasta świnoujście ogłasza przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 400 zł2 000 m² 1,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wynajmę działkę - plac przemysłowy. Cena do negocjacji. Dojazd droga asfaltowa. Świnoujście ulica Modrzejewska. Możliwość użytku jako np. postoju maszyn, samochodów, kontenerów itp. Lub inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Mostowa

Warszów,Świnoujście

72 357 zł24 119 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dla działki uzyskano pozwolenie na budowę wytwórni betonu wraz z zagospodarowaniem terenu. Działka znajduje się na wyspie Wolin, w dzielnicy Świnoujście-Warszów - przemysłowej części.