dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Świnoujście - Oferty sprzedaży i najmu

96 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

96 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

750 000 zł84 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wyjątkowe mieszkanie z panoramicznym widokiem Świnoujście Na sprzedaż oferujemy przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 84 m , położone w zadbanym, wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łużycka

Świnoujście,zachodniopomorskie

816 000 zł68 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie nowe dwupoziomowe gotowe do zamieszkania. Budynek nowy oddany do użytku 2022 roku. Poziom pierwszy to salon z aneksem plus wc poziom drugi garderobą z prysznicem oraz powierzchnia do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grottgera

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 330 000 zł141 m² 9 432,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1980

DO sprzedaży: połowa Willi z wyremontowanymi 4 mieszkaniami: mieszkanie 3 pokojowe i 3 kawalerki tylko za 1.330.000,00 PLN. W 2005 roku dokonano wymiany dachu na dachówkę ceramiczną.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł53,50 m² 8 691,59 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

2 pokoje przy Parku Zdrojowym | balkon | potencjał na 3 pokoje | 15 minut do morza Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53,5 m , położone na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 600 000 zł68,40 m² 23 391,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dlaczego warto? Nieruchomości nad morzem jest mnóstwo, ale takich, które łączą przestrzeń dwupoziomowego apartamentu z prywatnym zapleczem spa i tak dobrą lokalizacją jest jak na lekarstwo.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, ul. Piastowska

Świnoujście,zachodniopomorskie

948 000 zł73,91 m² 12 826,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronny apartament z 2 sypialniami i balkonem | Świnoujście centrum, przy deptaku rynek pierwotny Wyjątkowy, nowoczesny apartament o powierzchni 73,91 m , położony na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

880 000 zł71,50 m² 12 307,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferujemy do kupna piękne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Platan w Świnoujściu. Mieszkanie mieści się na trzecim piętrze 4- piętrowego bloku z 2011 roku .Elegancka, zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malczewskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 260 000 zł89,10 m² 14 141,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronny i rozkładowy lokal mieszkalny, położony na parterze nowoczesnego bloku z 2012 roku w Śwonujsciu. Opis nieruchomości: - lokal o łącznej powierzchni 89,10.

Szczegóły ogłoszenia

3 490 000 zł71,64 m² 48 715,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Penthouse świnoujście -widok 100%. Lokalizacja: ul. Uzdrowiskowa 28 | Pierwsza linia zabudowy | Widok, który zapiera dech. Pomyśl o tym chwilę, sypialnia, pokój kąpielowy, salon i cześć.

Szczegóły ogłoszenia

1 395 000 zł68,42 m² 20 388,78 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wymarzone Miejsce nad Bałtykiem Idealne 3 pokojowe mieszkanie w Świnoujściu. Wyobraź to sobie, poranki z kawą i pięknym widokiem na miasto. Wieczorem widok Świnoujścia, lśniący.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł47,45 m² 12 202,32 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe Nieruchomość znajduje się na parterze w wieżowcu składające się z trzech pokoi (duży pokój przerobiony- na mały pokoik dla dziecka oraz salon), przedpokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł47 m² 12 744,68 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Atrakcyjne, rodzinne mieszkanie z duszą i panoramicznym widokiem na miasto Świnoujście. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą pięknie urządzonego, w pełni wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł56,70 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 56,7 m2 położonego przy ul.Wojska Polskiego w Świnoujściu na osiedlu PLATAN COMPLEX. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł45,50 m² 27 472,53 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy Państwu wykończony pod klucz apartament w najbardziej zielonej części Świnoujścia - inwestycja - Greeneri Park. Powierzchnia 45,5 m2 składa się z: - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł59,66 m² 13 895,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie położone na zamkniętym osiedlu Przylesie w Świnoujściu, przy ul. 11 Listopada. Osiedle monitorowane, wjazd przez bramę otwieraną pilotem - spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł93 m² 42 903,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Apartament marzeń nad bałtykiem Zapraszam do zakupu wyjątkowo komfortowego i prestiżowego apartamentu 3 pokojowego o powierzchni 92 mkw z tarasem 37 mkw i centralnym widokiem na morze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

842 433 zł66,99 m² 12 575,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta na złączone dwa mieszkania nr 12 oraz 13 z pracami deweloperskimi gratis, możliwość różnej aranżacji pomieszczeń w trakcie trwania budowy, do mieszkania jest poddasze nieużytkowe.

Szczegóły ogłoszenia

658 000 zł47 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe, piękne mieszkanie, świeżo po generalnym remoncie o powierzchni 47m2. Zlokalizowane w centrum miasta w pobliżu parku nadmorskiego. W skład wchodzą trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

466 000 zł53,50 m² 8 710,28 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe słoneczne mieszkanie o pow. 53,5 m2 na II piętrze w budynku z windą, przy Parku Zdrojowym. Mieszkanie z balkonem, miejscem postojowym, piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 066 446 zł68,10 m² 15 660 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne mieszkania i apartamenty w Świnoujściu budynek z 2024 r. z funkcją mieszkalną i hotelową! Inwestycja z pozwoleniem na użytkowanie sprzedaż bez 2%.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 282 zł78,13 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy ofertę przestronnego mieszkania z potencjałem w Odrestaurowanej Kamienicy "centrala" - w Sercu Świnoujścia. Lokal mieszkalny nr 2 o pow. 78.13 m2 położony jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł66,50 m² 10 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

W naszej ofercie przestronne mieszkanie o powierzchni 66,5 m , położone na 1. piętrze kamienicy przy ul. Sosnowej w Świnoujściu, w spokojnej i rodzinnej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

555 000 zł60,62 m² 9 155,39 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o łącznej powierzchni użytkowej 60,62m2 w Świnoujściu - osiedle Warszów. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w 4 kondygnacyjnym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł56,10 m² 14 260,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Świetny apartament na osiedlu Platan. Powierzchnia całkowita liczona z balkonem to 63,6 m2. Powierzchnia użytkowa to 56,1 m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Świnoujście,zachodniopomorskie

719 000 zł61 m² 11 786,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61 m2 na pierwszym piętrze budynku na cichym osiedlu w centrum Świnoujścia. Mieszkanie z balkonem. Miejsce postojowe, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł45,30 m² 11 037,53 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie spółdzielcze - własnościowe w bloku typu "leningrad" z 1978 roku. Oryginalnie dwupokojowe, ale teraz po przeróbce posiada dwie sypialnie, salon z wyjściem na balkon, kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 021 zł53,33 m² 13 970,02 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 53.33 m2 położone na pierwszym piętrze. Inwestycja w fazie rewitalizacji kamienicy w centrum Świnoujścia, która będzie posodała ok. 60 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzywa

Świnoujście,zachodniopomorskie

569 000 zł66,46 m² 8 561,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 66,46 m , zlokalizowane na parterze w budynku przy ul. Krzywej. Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 66,46 m Liczba pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł71,80 m² 10 013,93 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w Świnoujściu , 10 min spacerkiem od plaży. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł72,68 m² 9 617,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie o powierzchni 73 m2 w centrum miasta. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki i wc oraz przedpokoju. Dodatkowo do nieruchomości przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, ul. Zdrojowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 820 000 zł84,63 m² 21 505,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferujemy do sprzedaży luksusowe, dwupoziomowe mieszkanie w Świnoujściu, które zlokalizowane jest w odległości około 350. metrów od plaży i blisko promenady nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł73,71 m² 10 839,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Na sprzedaż oferuję lokal o łącznej powierzchni użytkowej 73,71 m2 w kamienicy przy ulicy Hołdu Pruskiego 10 w Świnoujściu. 3-zimmer-Wohnung im schönen Mietshaus in Swinemünde zu.

Szczegóły ogłoszenia

745 020 zł53,33 m² 13 970 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament w świetnej lokalizacji, blisko Parku Zdrojowego, centrum miasta. Wszystko w zasięgu ręki. Powierzchnia lokalu to 53,33m2 w skład którego wchodzi przedpokój, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 500 000 zł61,41 m² 40 709,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament 3-pokojowy w pierwszej linii zabudowy w inwestycji Apartpark w budynku Lividus. Powierzchnia apartamentu 61.41 m2, dwukondygnacyjny, IV/V piętro z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł61,41 m² 39 896 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego apartamentu położonego w pierwszej linii zabudowy , tuż przy plaży - w kameralnym i cichym zakątku Świnoujścia! To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Świnoujście,zachodniopomorskie

990 000 zł79,89 m² 12 392 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z dwoma balkonami w spokojnej, zielonej dzielnicy Świnoujścia. Na jego powierzchnię 79,89 m składają się: * Salon.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł67,50 m² 11 703,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

W naszej ofercie przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,5 m , położone na 3. piętrze przy ul. Malczewskiego w Świnoujściu. Lokal jest w bardzo dobrym stanie, zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzy pokojowe Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego z pokojem, dwóch sypialni, przedpokoju, łazienki z wc oraz pomieszczenia gospodarczego o powierzchni 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Świnoujście,zachodniopomorskie

739 000 zł62,47 m² 11 829,68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchni użytkowej 59,75 m , znajdującego się w Świnoujściu przy ulicy Grunwaldzkiej. Usytuowane jest ono na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

940 140 zł52,23 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam na prezentację 3-pokojowego mieszkania, położonego na 2 piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego z miejscem na aneks kuchenny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł50,74 m² 12 022,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Zadbane mieszkanie w centrum miasta. Powierzchnia całkowita liczona z piwnicą to 50,74m2, powierzchnia użytkowa to 48,44m2. Mieszkanie na IV piętrze bloku zbudowanego z cegły , po.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij