dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Świnoujście - Oferty sprzedaży i najmu

96 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

96 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wojska Polskiego

Platan,Świnoujście

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

****uwaga**** bez prowizji biura! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Centrum miasta, ul. Wojska Polskiego osiedle Platan. Dostępne do wynajęcia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świnoujście,zachodniopomorskie

580 880 zł42 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zielona Przystań nowa oferta mieszkań -bez prowizji i podatku pcc Jako przedstawiciel Dewelopera przedstawiamy pełną ofertę mieszkań w nowej inwestycji Zielona Przystań zespołu trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zachodnie,Świnoujście

499 999 zł47 m² 10 570,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Wyjątkowe mieszkanie z dużym tarasem (27 m2), położone w spokojnej części Świnoujścia. Korzystaj z wszystkich udogodnień nadmorskiego miasta, ciesząc się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 600 000 zł89 m² 17 957,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronny i rozkładowy lokal, położony na parterze nowoczesnego bloku z 2012 roku w Śwonujsciu. Opis nieruchomości: - lokal o łącznej powierzchni 89,10 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Posejdon,Świnoujście

915 000 zł86 m² 10 639,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

W naszej ofercie wyjątkowe dwu-kondygnacyjne mieszkanie z garażem, tarasem i piwnicą o powierzchni 86 m , położone na parterze w jednej z najbardziej urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

1 689 000 zł85 m² 19 817 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zapoznania z ofertą mieszkania o pow. 85,23 m2 położonego w Świnoujściu przy ul. Zdrojowej - zaledwie 400 m od morza. Na funkcjonalną powierzchnię składają się dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świnoujście,zachodniopomorskie

585 000 zł51 m² 11 425,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51.2 m2 położone na pierwszym piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Nieruchomość posiada ekspozycję okien na wschód (kuchnia i sypialnia) oraz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

3 500 zł61 m² 57,38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w stanie idealnym, 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Grunwaldzkiej 49. Salon połączony z kuchnią , dwa pokoje, łazienka oraz dwa balkony. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Armii Krajowej

Świnoujście,zachodniopomorskie

949 000 zł66 m² 14 272,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam przestronne mieszkanie o powierzchni 66,49 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze odrestaurowanej kamienicy z XIX wieku przy ul. Armii Krajowej 3 w Świnoujściu. Budynek, znany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

960 000 zł62 m² 15 367,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania - gotowca inwestycyjnego położonego w Świnoujściu o powierzchni 59,75 m 2 przy ulicy Grunwaldzkiej. Nieruchomość usytuowana na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

4 500 zł95 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duży 3-pokojowy apartament o powierzchni 95m2 w centrum Świnoujścia, przy deptaku. Apartament usytuowany jest na drugim piętrze kamienicy. Znajdują się w nim dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Świnoujście,zachodniopomorskie

699 000 zł73 m² 9 512,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjna cena! Przedstawiam Państwu niepowtarzalną okazję zakupu nieruchomości w Świnoujściu, w skład której wchodzą: przestronne mieszkanie o powierzchni 69,55 mkw; duży,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

649 000 zł62 m² 10 489,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż wygodne 3 pokojowe mieszkanie, nasłonecznione cały dzień - okna na wschód i zachód, w wyjątkowej lokalizacji, do życia bez samochodu - blisko wszędzie - m.in: Park Zdrojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 11 Listopada

Rycerska,Świnoujście

600 000 zł43 m² 14 015,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zakupu mieszkania na zamkniętym osiedlu "przylesie". Dwupoziomowe mieszkanie znajduje się na drugim piętrze. Na dolnym poziomie znajduje się przedpokój, łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Września

Świnoujście,zachodniopomorskie

750 000 zł62 m² 12 096,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker bardzo wygodne 3 pokojowe z balkonem i komórką lokatorską. Ładny balkon .Blisko do centrum i Parku Zdrojowego. Wszystkie atrakcje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Śródmieście,Świnoujście

810 000 zł60 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Sprzedam sloneczne mieszkanie o powierzchni 60 metrów które składa się z salonu z aneksem kuchennym dwóch sypialni przedpokoju w ksztalcie litery L łazienki I małego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wyspiańskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

779 000 zł55 m² 14 127,70 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Agencjom i biurom nieruchomości bardzo dziękuje, proszę nie dzwonić- nie współpracuję. Prezentowana nieruchomość to trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Stanisława Wyspiańskiego 39.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Świnoujście,zachodniopomorskie

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w Centrum miasta, ul. Matejki. Dostępne do wynajęcia od zaraz. Apartament ma powierzchnię 60m2 i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lechicka

Śródmieście,Świnoujście

715 000 zł59 m² 12 090 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Sprzedam trzypokojowe mieszkanie położone na osiedlu przy ul. Lechickiej. Piętro - drugie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym i dwóch sypialni. Mieszkanie sprzedaję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Monte Cassino

Świnoujście,zachodniopomorskie

595 000 zł51 m² 11 621,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wyszyńskiego

Śródmieście,Świnoujście

875 000 zł65 m² 13 461,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ofertą sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,39 mkw wraz z pomieszczeniem przynależnym, znajdujące się na parterze przy ul. Wyszyńskiego w Świnoujściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świnoujście

Zachodnie,Świnoujście

3 999 zł85 m² 47,05 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie na parterze umeblowane z ogródkiem w domku dwurodzinnym składa się z: salonu, sypialni, kuchni z aneksem, łazienka z wanno-prysznicem i pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 500 000 zł58 m² 43 402,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowy apartament w nowopowstającej inwestycji Baltic Park loft przy ulicy Uzdrowiskowej w Świnoujściu. Lokal zlokalizowany na pierwszym piętrze o metrażu 57,6m2, ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Monte Cassino

Śródmieście,Świnoujście

454 010 zł55 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Monte cassino apartments Jako oficjalny przedstawiciel dewelopera prezentujemy kameralny apartamentowiec w samym centrum Świnoujścia Monte Cassino 7 to kameralny apartamentowiec położony w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Świnoujście

Paprotno,Świnoujście

843 788 zł66 m² 12 785 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% pcc 0% prowizji Mamy przyjemność przedstawić Państwu nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie w Świnoujściu. Idealne zarówno dla inwestorów, jak i osób poszukujących swojego pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Świnoujście,zachodniopomorskie

650 000 zł59 m² 10 942,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne, jasne i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,40 m , położone na 1 piętrze w budynku przy ul. Matejki w Świnoujściu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstytucji 3 Maja

Śródmieście,Świnoujście

2 300 zł72 m² 31,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m położone na 4 piętrze (poddasze) w budynku bez windy przy ul. Konstytucji 3 Maja w Świnoujściu. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barlickiego

Warszów,Świnoujście

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60m2 - 3 pokojowe, z osobną kuchnią, łazienką oraz toaletą. Nieruchomość znajduje się w sąsiedztwie malowniczego lasu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Świnoujście

1 190 000 zł62 m² 19 305 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego 3 pok. apartamentu o pow. 61,64 w nowoczesnym obiekcie Sun Towers, w skład którego wchodzą: 1. Salon z aneksem kuchennym 23,69.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świnoujście,zachodniopomorskie

870 000 zł72 m² 12 118,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży dwa samodzielne mieszkania jako jedną nieruchomość w atrakcyjnej cenie. Podana cena jest łącznie za oba mieszkania. Sprzedający otwarty jest na negocjacje. Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Matejki

Śródmieście,Świnoujście

1 780 000 zł93 m² 19 135,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe luksusowe mieszkanie w dobrej lokalizacji. 93,02 m na dwóch kondygnacjach z trzema balkonami i dwoma podziemnymi miejscami parkingowymi. Wszystkie pokoje posiadają dwuskrzydłowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rycerska,Świnoujście

650 000 zł43 m² 15 183,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

3 800 zł72 m² 53,15 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia w stanie idealnym, 3 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji przy ul. Wojska Polskiego 16a. Apartament ma powierzchnię 71,5 m2 i znajduje się na 2 piętrze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Markiewicza

Świnoujście,zachodniopomorskie

659 000 zł51 m² 12 921,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 51,33mkw - 3 pokoje , 2 piętro , winda /2008 rok cegła silikat/ + 5mkw balkon + 5mkw piwnica Mieszkanie do zamieszkania, odświeżone ok 2 lata temu - panele, malowanie, widoczne umeblowanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świnoujście,zachodniopomorskie

810 000 zł65 m² 12 461,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Proponujemy do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie,65 m2, położone na pierwszym piętrze budynku zlokalizowanego w bardzo atrakcyjnym miejscu Świnoujścia. Cisza, spokój, blisko do parku, niedaleko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Września

Świnoujście,zachodniopomorskie

625 000 zł62 m² 10 136,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Okazja! Do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 61,66 m2, w tym: salon, 2 sypialnie, oddzielna kuchnia, oddzielne wc, łazienka, balkon. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 2,61 m2. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Komandorska

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 250 000 zł88 m² 14 204,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

W strefie Nadmorskiej do sprzedaży bezczynszowy 3-pokojowy Apartament dwupoziomowy o pow. 88 m2 na 4 piętrze w budynku 4 piętrowym bez windy. Usytuowany jest na osiedlu Pensjonatów i domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Grottgera

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 490 000 zł141 m² 10 567,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1980

DO sprzedaży: połowa Willi z wyremontowanymi 4 mieszkaniami: mieszkanie 3 pokojowe i 3 kawalerki tylko za 1490000,00 pln. W 2005 roku dokonano wymiany dachu na dachówkę ceramiczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chełmońskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

520 000 zł74 m² 6 998,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

idealny dla wymagających Klientów.Opcja pod klucz.Do ceny należy doliczyć 25 N za zakup miejsca w podziemnym garażowcu.3 pokoje ,w tym dzienny z zneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Świnoujście,zachodniopomorskie

970 000 zł72 m² 13 386,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

na sprzedaż mieszkanie z garażem w budynku z windą. Mieszkanie bardzo słoneczne,-balkon. Łączna powierzchnia mieszkania to 72,46 m2. Mieszkanie składa się salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

640 000 zł62 m² 10 344,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

W świnoujściu 800 m od morza przy ul. Piłsudskiego, niedaleko Parku Zdrojowego i Parku przy ul. Chopina 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,87 m2 z balkonem o powierzchni 10 m2,.