dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Świnoujście - Oferty sprzedaży i najmu

95 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Monte Cassino

Świnoujście,zachodniopomorskie

640 000 zł55 m² 11 730,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchnia 54.56 m2, usytuowane na III piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Ekspozycja salonu z balkonem oraz jednej z sypialni to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Świnoujście,zachodniopomorskie

560 000 zł47 m² 11 914,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie 3 pokoje - centrum Świnoujścia Mieszkanie słoneczne, oddzielna kuchnia (zaopatrzona we wszystkie niezbędne sprzęty agd w zabudowie), balkon od południa. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

270 000 zł65 m² 4 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferta dla osób potrzebujących odrobiny wolności wokół mieszkania.65 m2-3 pokoje(18,20,13 m2),kuchnia ze spiżarnią 10m2,przedpokój 6,7m2,łazienka z wc 3 m2.Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

180 000 zł47 m² 3 805,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe(47m2),położone na 10-tym piętrze wieżowca na ul.Grunwaldzkiej.Mieszkanie nadające się do zamieszkania.Na podłogach w pokojach panele,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Zachodnie,Świnoujście

185 000 zł47 m² 3 911,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie bardzo sloneczne, cieple i przytulne. Stan ogolny bardzo dobry do lekkiego odswiezenia, według uznania oczywiscie, natomiast kuchnia wymaga malego remontu. Dwa balkony, jeden typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hołdu Pruskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

208 000 zł72 m² 2 887,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie wlasnosciowe 3 pokojowe [26.20.10]sciany w regipsach wygladzone,snfity obnizone z lampkami sufitowymi,lazienka ,kuchnia przedpokuj tarakota,szafa typu komandor na przedpokoju,lazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Świnoujście,zachodniopomorskie

190 000 zł47 m² 4 042,55 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 3-pokojowe, odnowione, do zamieszkania, nie umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 500 zł78 m² 32,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest pięknie położone mieszkanie w samym centrum Świnoujścia, przy pl. Słowiańskim. Mieszkanie jest dwu poziomowe o pow 77,58 m kw,. Na pierwszym poziomie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Matejki,Świnoujście

200 000 zł47 m² 4 255,32 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie 3-pokojowe, po remoncie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

391 910 zł81 m² 4 860 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3-pokojowe w ciekawej lokalizacji w Centrum, niedaleko promenady nadmorskiej. Mieszkanie oddawane jest w standardzie deweloperskim, w uzgodnieniu z kupującym (za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

334 314 zł62 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

436 212 zł81 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

263 947 zł54 m² 4 860 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Świnoujście

310 000 zł60 m² 5 140,96 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie W świnoujściu nad morzem bałtyckim Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,3 m2 usytuowane w spokojnej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

425 000 zł78 m² 5 448,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Apartament świnoujście. Pełna własność. Mieszkanie dwupozimowe, oryginalnie urządzone. Usytyowane w dzielnicy nadmorskiej., blisko parku, 700m od plaży, 400 m od Promenady. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Uzdrowiskowa

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

793 800 zł79 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowy dwupoziomowy apartament zlokalizowany przy Promenadzie w kompleksie Baltic Park Promenada 50m od morza Na pierwszym poziomie znajduje się pokój z aneksem kuchennym, łazienka z z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Hołdu Pruskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

445 000 zł78 m² 5 705,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Piękny i oryginalnie urządzony apartament dwupoziomowy położony w nowym budynku w pobliżu dzielnicy Nadmorskiej. W sąsiedztwie znajduje się park wraz z placem zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Monte Cassino

Świnoujście,zachodniopomorskie

299 000 zł57 m² 5 245,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dwupoziomowe w budynku, z 2001r. wybudowana z cegły, ocieplona, z oknami pcv i dachem krytym dachówką. , położonej przy deptaku (wyłączonym z ruchu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

315 000 zł68 m² 4 632,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam pilnie 3-pokojowe, własnościowe, piękne mieszkanie w kamienicy w centrum Świnoujścia, 1 piętro, 68 m + antresola. Mieszkanie z balkonem i piwnicą. Nowe, drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Świnoujście

250 000 zł56 m² 4 464,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przytulne trzypokojowe mieszkanie W pastelowych barwach W świnoujściu - okazja Z ils! Przytule mieszkanie o powierzchni 56m2 o funkcjonalym rozkładzie. Do użytku właścicieli 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

295 000 zł70 m² 4 214,29 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Bardzo ładne, słoneczne i funkcjonalne mieszkanie w spokojnej dzielnicy Świnoujścia, składające się z 3 pokojów, łazienki z wc, kuchni, holu i korytarza z garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmońskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 600 zł57 m² 28,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się przy ul. Chełmońskiego - blisko do kolejki do Niemiec - w odległości do 100 m sklepy (biedronka, Lidl, inne) - spokojna okolica - 3 piętro - miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

68 m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam pilnie 3-pokojowe, piękne mieszkanie w kamienicy w ścisłym centrum Świnoujścia, 2 piętro, 68 m + antresola. Mieszkanie z balkonem i piwnicą. Nowe, drewniane okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bohaterów Września

Świnoujście,zachodniopomorskie

470 000 zł100 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sprzedam. Lokal mieszkalny dwupoziomowy. Powierzchnia po podłodze 100m.kw. Powierzchnia użytkowa lokalu 91,40m.2. Różnica wynika z niewielkich skosów w dwóch pokojach na poddaszu częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Monte Cassino

Świnoujście,zachodniopomorskie

300 000 zł57 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Monte Cassino

Świnoujście,zachodniopomorskie

340 000 zł57 m² 5 964,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzywa

Zachodnie,Świnoujście

210 000 zł60 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o pow. ok 60m2 z przynależną piwnicą. Układ pomieszczeń - rozkładowy - 3 niezależne pokoje, osobna łazienka, odrębne wc, garderoba. Ściany w pokojach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Markiewicza

Zachodnie,Świnoujście

298 000 zł70 m² 4 257,14 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne 3 pokojowe mieszkanie w Świnoujściu na ul.Niedziałkowskiego. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią oraz 2 pokoi, łazienki, werandy i balkonu.Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

250 000 zł63 m² 3 968,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie usytuowane w centrum miasta jednak w cichej okolicy. W pobliżu park Zdrojowy z placem zabaw dla dzieci, w pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

230 000 zł45 m² 5 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedam mieszkanie 3 pok. w Świnoujściu 45 m2. 2 piętro w budynku 3 piętrowym z cegły. Ogrzewanie co. Okna plastk. Słoneczne, balkon. ( ul. Paderewskiego). Cena 230.000 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Zachodnie,Świnoujście

204 000 zł47 m² 4 312,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferuję do sprzedaży bardzo przytulne i ciepłe mieszkanie 3-pokojowe 47,3 m2. Utrzymane w bardzo dobrym stanie. Jasne, słoneczne, duży balkon. Kuchnia odrębna, wymaga małego remontu, według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Posejdon

Posejdon,Świnoujście

440 000 zł100 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość składa się z dwóch mieszkań - główne o powierzchni 69m2 oraz zaadoptowanej na kawalerkę piwnicy o pow. 35 m2. Ponadto do mieszkania należy duży murowany garaż 49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Zachodnie,Świnoujście

204 000 zł47 m² 4 312,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bursztynowa

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

320 000 zł74 m² 4 324,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w atrakcyjnej, cichej, nadmorskiej dzielnicy Świnoujścia. Mieszkanie jest duże (74 m2), słoneczne, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc. Do mieszkania przynalezą dwie piwnice oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Matejki

Matejki,Świnoujście

199 900 zł60 m² 3 331,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mam 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, położone na 3 piętrze w budynku 11 piętrowego. Duży pokój o pow. ok. 22 m2. Pozostałe pokoje o pow. ok. 14 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witosa

Śródmieście,Świnoujście

316 200 zł53 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie jest świeżo po remoncie, pustostan, dodatkowo mieszkanie posiada pokój w piwnicy i balkon, blok jest 5 lat po remoncie, po dodatkowe informacje proszę zgłaszać się pod numer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

260 000 zł65 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cieszkowskiego

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

659 501 zł63 m² 10 455 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Inwestycja położona jest w odległości około 150 metrów od Promenady Nadmorskiej i szerokiej piaszczystej plaży, od strony południowej w odległości ok. 300 m od Parku Zdrojowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cieszkowskiego

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

623 223 zł60 m² 10 455 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

208 000 zł65 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Prezentujemy Państwu duże, przestronne mieszkanie położone spokojnej dzielnicy Świnoujścia. Na mieszkanie o powierzchni 65 m2 składają się trzy rozkładowe pokoje (18, 13 i 10 m2),.