dowolna

Mieszkania nad morzem Świnoujście - Lista ogłoszeń

157 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

157 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Świnoujście

650 000 zł44 m² 14 689,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie położone w atrakcyjnej części Świnoujścia. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym, zadbanym budynku z windą, monitoringiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bogusławskiego

Śródmieście,Świnoujście

1 240 000 zł41 m² 30 133,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealna oferta dla osób szukających prywatnej przystani nad morzem oraz bezpiecznej inwestycji Apartament z dużym tarasem usytuowany jest na 3. piętrze nowoczesnego budynku w nowo oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Świnoujście,zachodniopomorskie

320 000 zł32 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedam mieszkanie własnościowe w Centrum Świnoujscie ,dwa pokoje z balkonem, i piętro, stolarka okienna plastikowa,blok po termoizolacji, 1km od Plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Świnoujście

605 000 zł40 m² 15 049,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowo odrestaurowywany budynek po starym klubie " Centrala Jazz Club " w portowej części Świnoujścia. Mieszkania oddane do użytku, można wykańczać odrazu. Mieszkanie nr 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdrojowa

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

4 400 zł60 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę na minimum rok (bez wypowiadania na sezon) trzypokojowy apartament na ulicy Zdrojowej 24. Jest to dzielnica nadmorska, przy promenadzie i parku zdrojowym. Apartament składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Trentowskiego

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

750 000 zł40 m² 18 839,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Apartament nad morzem z balkonem na zachód i miejscem parkingowym w cenie Świnoujście, topowa lokalizacja Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym apartamentem, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zachodnie,Świnoujście

595 000 zł47 m² 12 579 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mamy przyjemność zaoferować Państwu, słoneczne mieszkanie w centrum Świnoujścia z pięknym widokiem na port. W skład mieszkania wchodzą: 1 salon w wyjściem na balkon2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Śródmieście,Świnoujście

989 000 zł98 m² 10 091,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zamieszkaj w miejscu, które łączy ciszę kameralnej dzielnicy z bliskością tętniącego życiem centrum i nadmorskiej promenady. Szukasz przestrzeni, charakteru i stylu, który nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Świnoujście

828 799 zł58 m² 14 267,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowo odrestaurowywany budynek po starym klubie " Centrala Jazz Club " w portowej części Świnoujścia. Przewidywany czas oddania inwestycji do użytku do druga połowa 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piastowska

Śródmieście,Świnoujście

582 394 zł37 m² 15 778,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję, która zostanie oddana do użytku w 2025 roku - bliskość centrum jak i również otoczenie parku czyni tą nieruchomość wyjątkową. Wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmońskiego

Platan,Świnoujście

630 000 zł35 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie dwupokojowe wraz z garażem w cenie 630.000 zł w apartamentowcu z windą! Przedmiotem oferty sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie wraz z miejscem parkingowym w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Śródmieście,Świnoujście

669 000 zł60 m² 11 131,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Szukasz przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz kupić "od ręki", bez zbędnych formalności? Ta oferta łączy funkcjonalność z unikalnym statusem prawnym! kluczowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Świnoujście

590 375 zł40 m² 14 686 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy ofertę jednego z ostatnich dostępnych mieszkań w Odrestaurowanej Kamienicy "centrala" - w Sercu Świnoujścia. Lokal mieszkalny nr 10 o pow. 40.2 m2 położony jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Świnoujście

481 201 zł29 m² 16 854,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowo odrestaurowywany budynek po starym klubie " Centrala Jazz Club " w portowej części Świnoujścia. Mieszkania oddane do użytku, można wykańczać odrazu. Mieszkanie nr 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Świnoujście

478 484 zł28 m² 16 943,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowo odrestaurowywany budynek po starym klubie " Centrala Jazz Club " w portowej części Świnoujścia. Mieszkania oddane do użytku, można wykańczać odrazu. Mieszkanie nr 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

565 000 zł39 m² 14 637,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Bez prowizji Jeśli planujesz inwestycję, która zagwarantuje Ci stały dochód z najmu lub poszukujesz własnego mieszkania nad morzem, do którego z chęcią przyjedziesz z rodziną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Świnoujście

815 000 zł50 m² 16 222 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bardzo atrakcyjnego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Ułańskiej w Świnoujściu w budynku z 2017 roku. Charakterystyka nieruchomości : *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piłsudskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

880 000 zł48 m² 18 406,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego apartamentu o powierzchni 47,81m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Świnoujściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

559 000 zł30 m² 18 633,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kama Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nowy, dwupokojowy apartament o powierzchni 30 m , położony na czwartym przy ul. Józefa Piłsudskiego w Świnoujściu. Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Piłsudskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 260 000 zł68 m² 18 592,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Poznaj wyjątkową propozycję komfortowy apartament o powierzchni 67,77 m , idealny zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja na wynajem. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Świnoujście

Śródmieście,Świnoujście

485 000 zł46 m² 10 543,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Świnoujście całoroczny kurort | 2-pokojowe mieszkanie 46m2 blisko morza. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji w spokojnej części Świnoujścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Piłsudskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

630 000 zł32 m² 19 706 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego apartamentu o powierzchni 31,97m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Świnoujściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piłsudskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

690 000 zł39 m² 17 481,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament Wakacyjny w Świnoujściu Twoje Miejsce nad Bałtykiem! Cena: 690 000 pln Powierzchnia: 39,47 m Liczba pokoi: 2 Lokalizacja: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego, świnoujście - Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Śródmieście,Świnoujście

880 000 zł100 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 2-poziomowe zlokalizowane w samym sercu Świnoujścia , dosłownie 150m od Centrum Handlowego Corso, 1,5km w linii prostej do plaży. Znajduje się w budynku 2-piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Uzdrowiskowa

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

799 000 zł31 m² 25 389 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy ofertę Apartamentu o powierzchni 31,47 m w prestiżowym i urokliwym kompleksie apartamentowym Trzy Korony, usytuowanym bezpośrednio przy promenadzie w Świnoujściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Konstytucji 3 Maja

Śródmieście,Świnoujście

260 000 zł24 m² 10 726,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Sprzedam bez pośredników kawalerkę w centrum Świnoujścia położoną przy ul konstytucji 3 Maja na czwartym piętrze powierzchnia 24,24 m2. Mieszkanie składa się z jednego pokoju przechodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Platan,Świnoujście

600 000 zł38 m² 15 789,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam Mieszkanie do zamieszkania od zaraz na osiedlu Platan w Świnoujsciu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń. Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Świnoujście

740 000 zł54 m² 13 821,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,54 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego, 4-kondygnacyjnego budynku z 2014 roku, na osiedlu Dębina przy ul. 11 Listopada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Świnoujście

929 747 zł78 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w Odrestaurowanej Kamienicy "centrala" - w Sercu Świnoujścia. Przedstawiamy Państwu lokal mieszkalny nr 2 o pow. 78.13 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Świnoujście

750 743 zł58 m² 12 923,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w Odrestaurowanej Kamienicy "centrala" - w Sercu Świnoujścia. Przedstawiamy Państwu lokal mieszkalny nr 6 o pow. 58.09 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 081 250 zł83 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Oferta na wyłączność - tylko W ans nieruchomości! luksusowy dwupoziomowy apartament W casa marina spa | świnoujście | 100 M od promenady Idealna inwestycja nad morzem mieszkaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

586 500 zł44 m² 13 424,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kompleksowo urządzony apartament w wyremontowanej kamienicy przy deptaku doskonały zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. W bliskim sąsiedztwie restauracje, sklepy, bank,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrojowa

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

550 000 zł30 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Oferujemy na sprzedaż gotowy apartament inwestycyjny, który idealnie sprawdzi się zarówno jako inwestycja pod wynajem krótkoterminowy, lub jako prywatne miejsce wypoczynku, gwarantujące relaks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodorowskiej

Świnoujście,zachodniopomorskie

175 500 €34 m² 5 086,96 €/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Skorzystaj z okazji kup bez pośrednika! Od listopada sprzedaż wyłącznie przez biuro nieruchomości. Rezerwacja notarialna możliwa i wskazana. Mieszkanie w najlepszej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chełmońskiego

Platan,Świnoujście

560 000 zł43 m² 13 023,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Bardzo widne i przestronne mieszkanie z balkonem 5 m na Platanie.Okna na poludnie i zachód.Lazienka z wanną,w mieszkaniu pralka zmywarka,kuchenka mikrofalowa, kuchenka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 731 750 zł69 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferta na wyłączność - tylko U nas W ans nieruchomości! luksusowy dwupoziomowy apartament W casa marine spa | świnoujście | 100 M od promenady Loggia - Balkon - Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konopnickiej

Świnoujście,zachodniopomorskie

999 999 zł44 m² 22 988,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Dzień dobry! Przedstawiam ofertę luksusowego apartamentu o pow. 43,50m2 z widokiem na morze w zasięgu 150m do plaży - oferta skierowana dla najbardziej wymagających klientów. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leśmiana

Świnoujście,zachodniopomorskie

3 390 zł140 m² 24,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament znajduje się na drugim piętrze i prowadzi do niego piękna, półtorabiegowa klatka schodowa. Promenada nadmorska oddalona jest o 900 metrów, a Ahlbeck o około 4 km. Stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Uzdrowiskowa

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

1 300 800 zł37 m² 34 780,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prestiżowy apartament nad morzem inwestycja w luksus i wygodę. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu zlokalizowanego w jednym z najbardziej ekskluzywnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wybrzeże Władysława IV

Śródmieście,Świnoujście

890 000 zł48 m² 18 541,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

To może być Twój Second Home nad morzem. Zapraszam do zakupu słonecznego dwupokojowego apartamentu położonego na drugim piętrze z balkonem od strony południowej, z pięknym widokiem na port.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojska Polskiego

Platan,Świnoujście

970 500 zł53 m² 18 235,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferuję do sprzedaży przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53,22 m2 przy ulicy Wojska Polskiego nr 2 w Świnoujściu (nowoczesny i bezpieczny budynek Platan Tower). Mieszkanie.