dowolna

Mieszkania nad morzem Świnoujście - Lista ogłoszeń

157 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

157 ogłoszeń

459 000 zł29 m² 15 827,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka w centrum Świnoujścia gotowa do zamieszkania lub pod wynajem! Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę położoną na 2. piętrze w budynku Bałtyk przy ul. Armii Krajowej 5.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrojowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

519 000 zł28,72 m² 18 071,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Lokal mieszkalny położony w Świnoujściu przy ul. Zdrojowej, na pierwszym piętrze zadbanego budynku z windą. Mieszkanie posiada funkcjonalny układ i składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30,81 m² 74,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy Państwu przytulne mieszkanie 2 pokojowe składające się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki z wc Lokalizacja to ścisłe centrum miasta: ulica Kujawska,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł45,50 m² 23 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy Państwu wykończony pod klucz apartament w najbardziej zielonej części Świnoujścia - inwestycja - Greeneri Park. Powierzchnia 45,5 m2 składa się z: - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

952 619 zł78,13 m² 12 192,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowo odrestaurowywany budynek po starym klubie " Centrala Jazz Club " w portowej części Świnoujścia. Mieszkania oddane do użytku, można wykańczać odrazu. Mieszkanie nr 2.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł66,70 m² 9 580,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Oferta na wyłączność Przedstawiamy Państwu duże czteropokojowe mieszkanie w Świnoujściu przy ul. Krzywej o pow. 66,70m2. Uwaga: budynek w trakcie modernizacji - montaż nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł32,40 m² 20 648,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Ulica Zdrojowa to jedna z najbardziej cenionych części Świnoujścia zielona, spokojna, a jednocześnie doskonale skomunikowana. Zaledwie krótki spacer dzieli apartament od szerokiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Świnoujście,zachodniopomorskie

449 000 zł35,20 m² 12 755,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu przy ul. Lechickiej. Idealna propozycja zarówno na inwestycję pod wynajem, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł45 m² 33 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość jaką jest dwupoziomowy apartament w inwestycji Apatpark. Jest to jeden z nowszych kompleksów apartamentowych w Świnoujściu, który posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 943 zł37,41 m² 12 455,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję na prawobrzeżnej części Świnoujścia - Warszów. Termin rozpoczęcia prac : lipiec 2025 - budowa będzie trwać 15 miesięcy. Możliwość składania rezerwacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

497 760 zł31,11 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Ofertę sprzedaży stanowi lokal mieszkalny w stanie deweloperskim zlokalizowany w nowym budynku wielorodzinnym z 2023 roku, osiedle Posejdon.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł25,50 m² 28 196,08 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy Państwu wykończony pod klucz apartament w najbardziej zielonej części Świnoujścia - inwestycja - Greeneri Park. Powierzchnia 25,5 m2 składa się z: - salonu, który pełni.

Szczegóły ogłoszenia

438 500 zł25,50 m² 17 196,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Apartament inwestycyjny w Świnoujściu nowoczesność, funkcjonalność i świetna lokalizacja. Na sprzedaż apartament o powierzchni 25,52 m , położony w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł28,39 m² 35 047,55 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament w pierwszej linii brzegowej Świnoujście, apart Park Lividus. Na sprzedaż elegancki apartament w prestiżowym kompleksie Apart Park, w budynku Lividus. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60,03 m² 9 978,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferta trzypokojowego mieszkania w doskonałej lokalizacji. To ścisłe centrum Świnoujścia, a zatem wszystko: przedszkola, szkoły, sklepy, restauracje, komunikacja miejska, dosłownie.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł44,36 m² 16 907,12 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Bardzo interesujące mieszkanie w doskonałej lokalizacji przy ul. Żeromskiego. Wszystkie atrakcje dzielnicy nadmorskiej dosłownie w zasięgu ręki. Do morza zaledwie 300 m! Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł44,19 m² 11 314,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 40,95m2 + pomieszczenie przynależne (piwnica) o powierzchni 3,24m2 znajduje się na I piętrze bloku posadowionego wśród zieleni. Pierwotnie były to dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

690 000 zł58,92 m² 11 710,79 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 58,92 m , usytuowanego na 1. piętrze kameralnego, 3-piętrowego budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł32,64 m² 14 859,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie typu studio w nowym budownictwie. Budynek z 2017 r. na ogrodzonym osiedlu. Świetna lokalizacja - nieopodal samego centrum, bliskość sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

649 990 zł25,34 m² 25 650,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Apartament z miejscem garażowym, dostępny i gotowy od zaraz. Słoneczny Apartament zlokalizowany w uzdrowiskowej części Świnoujścia, przy ul. A. Cieszkowskiego 2a. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł34,62 m² 22 963,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Świetny apartament tylko 50m od promenady. Apartament niemieszkalny składający się z pokoju z aneksem kuchennym , łazienki i balkonu na IV piętrze pięknego budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł82 m² 10 853,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Nowoczesne mieszkanie w kamienicy - Świnoujście, spokojna dzielnica Na sprzedaż przestronne i nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni całkowitej 82 m2, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł98 m² 30 510,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowy Apartament z przepięknym widokiem na morze i na promenadę. Lokalizacja: świnoujście ul. Uzdrowiskowa. Apartament Avangard to nieruchomość stworzona dla ludzi otwartych kochających.

Szczegóły ogłoszenia

649 990 zł25,17 m² 25 824 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł39,31 m² 29 992,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament w pierwszej linii brzegowej Świnoujście, apart Park Albus. Istnieje możliwość jednorazowego zakupu dwóch lub trzech apartamentów na atrakcyjnych warunkach. Przyjedź, zobacz.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł26,22 m² 32 036,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Posiadamy na sprzedaż piękny lokal jednopokojowy w inwestycji apartpark, budynek Rubus. Inwestycja Apartpark to kompleks apartamentowy wybudowany w 2020 roku, na swoim terenie posiada recepcję,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Świnoujście,zachodniopomorskie

635 000 zł48,47 m² 13 101 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Świnoujście to piękne nadmorskie miasto położone nad Morzem Bałtyckim na 44 wyspach. To tętniące życiem miasto zachęca do zamieszkania lub wypoczynku. Szanowni Państwo, mamy niezmierną.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł54,30 m² 29 447,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do wypoczynku w przestronnym, nowoczesnym apartamencie położonym w jednej z najpiękniejszej nadmorskiej części Świnoujścia. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł47,10 m² 14 649,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie 47,1 m w Willi Carmen, świnoujście idealne na wynajem lub jako apartament wakacyjny! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 608 zł33,60 m² 17 280 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie wolne mieszkania W inwestycji zielona ostoja! inwestycja uzyskała już pozwolenie na użytkowanie - mieszkanie dostępne od ręki! Oferowany lokal o numerze projektowym A.8 o pow.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł63,40 m² 11 830 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szukasz miejsca, które łączy wygodę życia w mieście z bliskością natury i morskiego klimatu? To mieszkanie jest idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

683 000 zł62,50 m² 10 928 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze w zadbanym, ośmiopiętrowym budynku z windą, który przeszedł termomodernizację. Dzięki temu mieszkańcy mogą cieszyć się komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł40,30 m² 17 990,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność przedstawić 2-pokojowy apartament w bliskim sąsiedztwie Promenady Zdrowia w Świnoujściu. Odległość od plaży to jedyne 350 metrów. Wyjątkowa lokalizacja - słynna.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 441 zł37,79 m² 32 533,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Baltic Park Grand Residences - luksusowe apartamenty 5 w pierwszej linii brzegowej | Świnoujście Na sprzedaż apartament w prestiżowej inwestycji Baltic Park Grand Residences, zlokalizowanej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodorowskiej

Zacisze,Świnoujście

180 000 €29 m² 6 143,34 €/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 29,3 m , zlokalizowane przy ul. Chodorowskiej 5a w Świnoujściu. Lokal jest idealnie skrojony, składa się z dwóch funkcjonalnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świnoujście

Śródmieście,Świnoujście

985 000 zł96 m² 10 260,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż położone w centrum Świnoujścia na wyspie Uznam w bardzo dobrej lokalizacji. Oferowane mieszkanie znajduje się w stylowej kamienicy przy deptaku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

795 000 zł117 m² 6 789 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Zapraszamy do zapoznania się z wyjatkową ofertą mieszkania w kamienicy! najważniejsze atuty: 117,1 m powierzchni, imponująca wysokość pomieszczeń aż 313 cm! 4 przestronne pokoje, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hołdu Pruskiego

Śródmieście,Świnoujście

680 000 zł64 m² 10 575,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż w kamienicy przy. ul Hołdu Pruskiego. Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 64,3 m , położone jest na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdrojowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

959 000 zł45 m² 21 188,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Opis nieruchomości Na sprzedaż oferuję komfortowe 2-pokojowe (pow. 45,26 m2) mieszkanie przy ul. Zdrojowej 16 w Świnoujściu (dzielnica Nadmorska-w środku Parku Zdrojowego), które służyło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Uzdrowiskowa

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

920 000 zł42 m² 21 904,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bardzo ładny , nowocześnie urządzony Apartament w dzielnicy nadmorskiej ,położony w pierwszej linii nadmorskiej,60 m do morza , 30 m do promenady ,30 m do parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

999 000 zł42 m² 23 639 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego apartamentu o powierzchni 42,26 m z tarasem o powierzchni 16,32 m , położonego w prestiżowej inwestycji.