dowolna

Mieszkania z aneksem Świnoujście - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

288 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

288 ogłoszeń

580 000 zł34,09 m² 17 014 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania w obiekcie Sun Towers w Świnoujściu. Powierzchnia 34,09 m obejmuje: przestronny pokój dzienny z miejscem na aneks.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 000 zł62,94 m² 29 234,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nieruchomość zlokalizowana w inwestycji Baltic Park Plaża w Świnoujściu. 3 pokoje na parterze z wyjątkowym, przestronnym, narożnym tarasem o pow. 70 m2. Jest możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

504 000 zł45 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe w nowym budynku o powierzchni 45 m2 z balkonem. . Usytuowanie okiem i tarasu - wschód. Ogrzewanie oraz ciepła woda użytkowa z sieci miejskiej. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem, ul. Bohaterów Września

Świnoujście,zachodniopomorskie

484 000 zł30,93 m² 15 648,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kawalerka wykończona pod klucz Świnoujście, blisko morza i Parku Zdrojowego Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 30,93 m , wykończona w standardzie premium i gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 725 570 zł91,30 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednia! Ofertą sprzedaży są ostatnie dostępne apartamenty w niepowtarzalnej inwestycji Greeneri Park w Świnoujściu. Inwestycja umiejscowiona bezpośrednio w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Wyspiańskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

850 000 zł40,65 m² 20 910,21 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

W kompleksie "cesarskich Ogrodów" niepowtarzalny, wykończony I wyposażony W wysokim standardzie, oraz klimatyzowany, 2 pokojowy, apartament o pow. 41 m2 z balkonem W odległości.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł40,81 m² 17 887,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w inwestycji Greeneri Park w Świnoujściu przy ulicy Bogusławskiego, tuż przy parku Zdrojowym, nieopodal promenady i zaledwie 500 metrów od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

669 000 zł39,90 m² 16 766,92 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie 2-pokojowe o funkcjonalnym układzie, położone na 3 piętrze w nowoczesnym, 5-piętrowym budynku na spokojnym, ogrodzonym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł45,53 m² 31 847,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Komfortowy apartament w Międzyzdrojach, idealna oferta inwestorska. Oferujemy do sprzedaży komfortowy, w pełni umeblowany apartament wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Września

Świnoujście,zachodniopomorskie

594 000 zł37,97 m² 15 643,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie z garderobą Świnoujście, blisko morza i Parku Zdrojowego Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z garderobą o powierzchni użytkowej w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł53,26 m² 12 748,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie o numerze L.M.32 położone na III piętrze budynku oraz miejsce postojowe zewnętrzne, zlokalizowane przed budynkiem. Lokal mieszkalny składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł35,73 m² 20 710,89 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy mieszkanie w nowym budynku Sun Towers w Świnoujściu. Budynek o bardzo wysokim standardzie, 800m od Promenady w Świnoujściu. Mieszkanie o metrażu 35,7m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł43,90 m² 13 416,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

- nowa, niższa cena! - W naszej ofercie prezentujemy komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,9 m , położone na 3. piętrze w budynku z windą z 2010 roku, na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł51,52 m² 10 481,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Ofertę sprzedaży stanowi lokal mieszkalny w stanie wykończonym bod klucz, bez kuchni, zlokalizowany w nowym budynku wielorodzinnym z 2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odrowców

Świnoujście,zachodniopomorskie

858 000 zł63,17 m² 13 582,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie o numerze L.M.7 położone w parterze budynku oraz miejsce postojowe zlokalizowane przed budynkiem (zewnętrzne). Ten przestronny lokal mieszkalny składa.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł27,41 m² 76,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 1-pokojowe mieszkanie znajdujące się na ulicy Plac słowiański 10. Dostępne do wynajęcia od 01.10.2025 roku. Atrakcyjne jednopokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł38,22 m² 18 288,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Oferta na wyłączność Szanowni Państwo przedstawiamy na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 38,22 m,w budynku z 2021 roku. Apartament składa się z: - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

537 556 zł29,98 m² 17 930,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nową prestiżową inwestycję w centrum Świnoujścia - Baltic Luxury 2 Mieszczący się nowy budynek przy Placu Wolności wykonany w standardzie premium mieści 4 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 042 536 zł86,13 m² 12 104,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim w inwestycji Ventus Park - skrzyżowanie ulic Piastowskiej oraz Piłsudskiego. Do mieszkania miejsce postojowe na platformie w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł29 m² 15 827,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka w centrum Świnoujścia gotowa do zamieszkania lub pod wynajem! Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę położoną na 2. piętrze w budynku Bałtyk przy ul. Armii Krajowej 5.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł43,57 m² 22 928,62 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zakupu przestronnego apartamentu znajdującego się na parterze jednego z budynków na ul. Zdrojowej. Apartament składa się z przestronnego pokoju dziennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

930 000 zł50 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W kurorcie Świnoujście do sprzedaży komfortowy dwupoziomowy Apartament 2 pokojowy o pow.50 mkw., w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania. Budynek z nowoczesną windą. Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł66,80 m² 10 464,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Nowa niższa cena! Wyjątkowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym w niezwykłej lokalizacji Świnoujścia Park Chopina Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrojowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

539 000 zł28,72 m² 18 767,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Lokal mieszkalny położony w Świnoujściu przy ul. Zdrojowej, na pierwszym piętrze zadbanego budynku z windą. Mieszkanie posiada funkcjonalny układ i składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł30,81 m² 74,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy Państwu przytulne mieszkanie 2 pokojowe składające się z: - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki z wc Lokalizacja to ścisłe centrum miasta: ulica Kujawska,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł50,50 m² 13 465,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tylko u nas - na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Świnoujściu osiedle Platan Na sprzedaż komfortowe, w pełni nowe mieszkanie położone na zamkniętym i bardzo zadbanym osiedlu Platan.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł45,50 m² 23 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż oferujemy Państwu wykończony pod klucz apartament w najbardziej zielonej części Świnoujścia - inwestycja - Greeneri Park. Powierzchnia 45,5 m2 składa się z: - przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania, położonego w centrum miasta, przy ul. Matejki. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, składa się z pokoju dziennego z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 265 zł38,85 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

906 047 zł45,53 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł48,73 m² 12 312,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecamy Państwu ostatnie wolne mieszkania w Świnoujściu w nowoczesnej inwestycji, oddanej do użytku w 2023 roku. Są to mieszkania w stanie deweloperskim z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł37 m² 29 459,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zakupu apartamentu w prestiżowej lokalizacji, pomiędzy plażą a promenadą. Na apartament o powierzchni 37 m2 składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 193 536 zł63,16 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł35,51 m² 8 420,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena W naszej ofercie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,51 m , położone w zielonej i dobrze skomunikowanej części miasta przy ul. Norberta Barlickiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 643 200 zł51,35 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż II Ekskluzywny pakiet 2 apartamentów w prestiżowej Villi 44, świnoujście Oferujemy unikatową możliwość zakupu dwóch nowoczesnych apartamentów wykończonych w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na dłuższy okres przestronna komfortowa kawalerka o powierzchni 30m2 położona na I piętrze w budynku. Budynek usytuowany na spokojnym i bezpiecznym osiedlu. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł31,19 m² 25 617,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż Apartament wykończony pod klucz w wysokim standardzie. Zlokalizowane w prestiżowym Resorcie przy ul. Uzdrowiskowej w Świnoujściu. Każde mieszkanie oferuje luksus.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł32,40 m² 20 648,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Ulica Zdrojowa to jedna z najbardziej cenionych części Świnoujścia zielona, spokojna, a jednocześnie doskonale skomunikowana. Zaledwie krótki spacer dzieli apartament od szerokiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Września

Świnoujście,zachodniopomorskie

693 490 zł47,63 m² 14 559,94 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentuję funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,63 m , położone na IV piętrze nowoczesnego budynku z windą. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

428 000 zł29,45 m² 14 533,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Kawalerka w Centrum Świnoujścia z widokiem na Starówkę Mieszkanie o powierzchni 29,45 m2 położone na 1 piętrze budynku w Centrum Świnoujścia. Nieruchomość składa się: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Świnoujście,zachodniopomorskie

449 000 zł35,20 m² 12 755,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu przy ul. Lechickiej. Idealna propozycja zarówno na inwestycję pod wynajem, jak i jako.