dowolna

Mieszkania Świnoujście – oferty mieszkań na Pomorzu

409 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

409 ogłoszeń

439 900 zł31 m² 14 190,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na pierwszym piętrze trzy kondygnacyjnego budynku z 2015 roku. Imponuje standardem i przemyślanym układem wnętrz. Przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

778 000 zł98 m² 7 938,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 98 m2 zlokalizowane na parterze w budynku czteropiętrowym, składające się z 4 niezależnych pokoi, kuchni, dużej łazienki z dwoma kabinami.

Szczegóły ogłoszenia

683 000 zł62,50 m² 10 928 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze w zadbanym, ośmiopiętrowym budynku z windą, który przeszedł termomodernizację. Dzięki temu mieszkańcy mogą cieszyć się komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł26,99 m² 32 604,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Ekskluzywny Apartament 50m od Plaży Lividus (apartpark), świnoujście Jeżeli szukasz idealnego miejsca na własny azyl nad morzem lub bezpiecznej inwestycji mam przyjemność zaprezentować nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

459 000 zł29 m² 15 827,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż w pełni przygotowana kawalerka inwestycyjna zlokalizowana w budynku Bałtyk przy ul. Armii Krajowej 5 w ścisłym centrum Świnoujścia jednej z najmocniejszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 505 450 zł37,40 m² 40 252,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowy apartament inwestycyjny 37,5 m | Świnoujście | gotowy produkt pod wynajem Na sprzedaż w pełni wykończony i wyposażony apartament inwestycyjny w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

598 000 zł58,88 m² 10 156,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Wybrzeże Władysława IV z widokiem na port w Świnoujściu. Wyjątkowa lokalizacja oraz kamienica, do której wejść możemy zarówno od ulicy Wyb.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł30 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na dłuższy okres przestronna komfortowa kawalerka o powierzchni 30m2 położona na I piętrze w budynku w który wyposażony jest w szybką windę. Kawalerka składa.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł50,08 m² 10 762,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie zlokalizowane w Świnoujściu przy ul. Markiewicza w małym 3-piętrowym bloku. Teren wokół budynku dostępny tylko dla mieszkańców, a wjazd dla samochodów odbywa się przez.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł71,80 m² 10 013,93 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w Świnoujściu , 10 min spacerkiem od plaży. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

575 460 zł25,02 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament wykończony pod klucz w wysokim standardzie. Zlokalizowany w prestiżowym Resorcie przy ul. Uzdrowiskowej w Świnoujściu. Mieszkanie oferuje luksus i komfort w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Uzdrowiskowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

808 000 zł32,85 m² 24 596,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

100 m od morza, do sprzedaży 2 pokojowy Apartament 33 m2 z tarasem 48 m2, usytuowany na 4 piętrze. Wystawa okien południowo - zachodnia. Wyposażoy z pełnym umeblowaniem. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł29 m² 15 827,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Kawalerka w centrum Świnoujścia gotowa do zamieszkania lub pod wynajem! Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę położoną na 2. piętrze w budynku Bałtyk przy ul. Armii Krajowej 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł45 m² 33 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość jaką jest dwupoziomowy apartament w inwestycji Apatpark. Jest to jeden z nowszych kompleksów apartamentowych w Świnoujściu, który posiada.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł72 m² 14 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

72 m | 4 pokoje | wysoki standard | gotowe do zamieszkania Wyjątkowe, przestronne mieszkanie z rynku wtórnego, położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 020 zł30,90 m² 17 800 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jako partner sprzedaży posiadamy w ofercie nową inwestycję na mapie Świnoujścia - Sea Breeze przy ulicy Matejki pomiędzy sklepem Lidl a Kaufland W sprzedaży są mieszkania od 25m2 do 120.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł49 m² 19 387,76 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż elegancki apartament w kompleksie Platan Tower w Świnoujściu Mieszkanie z panoramicznym widokiem znajduję się na 11 piętrze budynku. Składa się z : - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, ul. Zdrojowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 820 000 zł84,63 m² 21 505,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferujemy do sprzedaży luksusowe, dwupoziomowe mieszkanie w Świnoujściu, które zlokalizowane jest w odległości około 350. metrów od plaży i blisko promenady nadmorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł35,96 m² 21 134,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe, nowe mieszkanie w centrum Świnoujścia, usytuowane na czwartym piętrze w nowej kamienicy przy pl. Słowiańskim. Salon z aneksem kuchennym posiada ekspozycję zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

521 800 zł37,54 m² 13 899,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie w pięknie odrestaurowanej kamienicy. Nieruchomość na I piętrze budynku z windą. Duży pokój z aneksem kuchennym i balkonem oraz łazienka. Apartament w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 016 806 zł86,16 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy apartament zlokalizowany w inwestycji Ventus Park Świnoujście, położonej w samym sercu Świnoujście. To jedna z 2 ostatnich dostępnych nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł38 m² 17 078,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, dwupokojowy lokal mieszkalny z dużym balkonem i widokiem na zielone i ciche podwórze. Mieszkanie położone w atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł61,41 m² 39 896 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego apartamentu położonego w pierwszej linii zabudowy , tuż przy plaży - w kameralnym i cichym zakątku Świnoujścia! To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł29,59 m² 23 622,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Nieruchomość, którą Państwu prezentuje zlokalizowana jest bardzo blisko plaży ,otoczona zielenią zrewitalizowanego, ponad 100-letniego Parku Zdrojowego ,na terenie zamkniętego , monitorowanego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł64,51 m² 8 680,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem o pow. 64,51 m2, położone w wyjątkowej lokalizacji Świnoujście- warszów. W skład dwupoziomowego.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

720 000 zł38,62 m² 18 643,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Top Mieszkanie 2 pokojowe z dużym tarasem, balkonem i miejscem w hali garażowej! 2021r! Oferta sprzedaży mieszkania - apartamentu 2 pokojowego, zlokalizowanego na parterze bloku z 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł51,52 m² 11 063,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe w nowoczesnej inwestycji, oddanej do użytku w 2023 roku wykończone "pod Klucz". Mamy niezmierną przyjemność przedstawić Państwu trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 643 200 zł51,35 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

NA sprzedaż II Ekskluzywny pakiet 2 apartamentów w prestiżowej Villi 44, świnoujście Oferujemy unikatową możliwość zakupu dwóch nowoczesnych apartamentów wykończonych w standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł90,70 m² 12 679,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość. Prezentujemy część domu w zabudowie bliźniaczej (1/4 udziału) w prestiżowym miejscu, blisko hoteli "cesarskie Ogrodu", hilton, kilku pensjonatów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł40,45 m² 24 721,88 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam na prenetację stylowego, 2-pokojowego apartamentu w kameralnym budynku w spokojnej okolicy. Apartament 2-pokojowy położony na wyższym parterze nowoczesnego apartamentowca. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uzdrowiskowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 350 000 zł66,77 m² 35 195,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament w pierwszej linii zabudowy w inwestycji Apartpark w budynku Lividus. Powierzchnia apartamentu 66.77 m2, dwukondygnacyjny, IV/V piętro z dwoma balkonami o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 093 000 zł76,40 m² 14 306,28 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe Świnoujście, widok na park i port Na sprzedaż mieszkanie o dużym potencjale inwestycyjnym, w stanie częściowo wykończonym. Lokal posiada dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł43,08 m² 16 457,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania znajdującego się na osiedlu Platan, przy ulicy Chełmońskiego w Świnoujściu. Mieszkanie o powierzchni 43,8m znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł26,22 m² 32 036,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Posiadamy na sprzedaż piękny lokal jednopokojowy w inwestycji apartpark, budynek Rubus. Inwestycja Apartpark to kompleks apartamentowy wybudowany w 2020 roku, na swoim terenie posiada recepcję,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Uzdrowiskowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

999 000 zł28,05 m² 35 614,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

W kurorcie Świnoujście do sprzedaży wyposażony Apartament o pow. 28,05 mkw z balkonemo pow.7,47 m2 Obiekt monitorowany, chroniony całodobowo z recepcją. Apartament wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł53 m² 10 358,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na parterze przy ul. Wincentego Witosa w Świnoujściu. Lokal wymaga remontu, co daje nowemu właścicielowi możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

952 619 zł78,13 m² 12 192,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowo odrestaurowywany budynek po starym klubie " Centrala Jazz Club " w portowej części Świnoujścia. Mieszkania oddane do użytku, można wykańczać odrazu. Mieszkanie nr 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 530 zł31,56 m² 17 855,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nową prestiżową inwestycję w centrum Świnoujścia - Baltic Luxury 2 Mieszczący się nowy budynek przy Placu Wolności wykonany w standardzie premium mieści 4 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Września

Świnoujście,zachodniopomorskie

693 490 zł47,63 m² 14 559,94 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentuję funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,63 m , położone na IV piętrze nowoczesnego budynku z windą. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł46,60 m² 9 871,24 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 46,60 m2 (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu) znajdujące się na 10 piętrze budynku 10-piętrowego przy ul. Matejki (okolice.

Szczegóły ogłoszenia

1 338 750 zł53,55 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na prezentację i do zakupu przestronnego, przepięknie położonego apartamentu w Rezydencji Sienkiewicza. Na 53,55 m2 składa się pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym,.