dowolna

Mieszkania Świnoujście – oferty mieszkań na Pomorzu

409 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

409 ogłoszeń

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 463 000 zł81,30 m² 17 995,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Kwartał, w którym zlokalizowane jest mieszkanie to wyjątkowe miejsce w Świnoujściu, z jednej strony blisko centrum, z drugiej strony zacisze pięknie utrzymanego parku. Kilkanaście.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł66,80 m² 10 464,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Nowa niższa cena! Wyjątkowe mieszkanie z balkonem i miejscem parkingowym w niezwykłej lokalizacji Świnoujścia Park Chopina Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie dwupoziomowe Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 562 868 zł99,80 m² 15 660 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 99,8 m, zlokalizowany w nowym budynku o wysokim standardzie. Nieruchomość wyróżnia się prywatną windą, która zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł39,47 m² 14 314,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

W naszej ofercie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,47 m , położone na 2. piętrze 3-piętrowego budynku przy pl. Wolności w Świnoujściu. To propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 500 000 zł61,41 m² 40 709,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament 3-pokojowy w pierwszej linii zabudowy w inwestycji Apartpark w budynku Lividus. Powierzchnia apartamentu 61.41 m2, dwukondygnacyjny, IV/V piętro z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł66,50 m² 10 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

W naszej ofercie przestronne mieszkanie o powierzchni 66,5 m , położone na 1. piętrze kamienicy przy ul. Sosnowej w Świnoujściu, w spokojnej i rodzinnej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

930 000 zł50 m² 18 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W kurorcie Świnoujście do sprzedaży komfortowy dwupoziomowy Apartament 2 pokojowy o pow.50 mkw., w pełni wyposażony i gotowy do zamieszkania. Budynek z nowoczesną windą. Poziom.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 000 zł62,94 m² 29 234,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nieruchomość zlokalizowana w inwestycji Baltic Park Plaża w Świnoujściu. 3 pokoje na parterze z wyjątkowym, przestronnym, narożnym tarasem o pow. 70 m2. Jest możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

726 000 zł40,57 m² 17 895 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w inwestycji Greeneri Park w Świnoujściu przy ulicy Bogusławskiego, tuż przy parku Zdrojowym, nieopodal promenady i zaledwie 500 metrów od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł40,30 m² 17 990,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność przedstawić 2-pokojowy apartament w bliskim sąsiedztwie Promenady Zdrowia w Świnoujściu. Odległość od plaży to jedyne 350 metrów. Wyjątkowa lokalizacja - słynna.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł45,30 m² 11 037,53 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie spółdzielcze - własnościowe w bloku typu "leningrad" z 1978 roku. Oryginalnie dwupokojowe, ale teraz po przeróbce posiada dwie sypialnie, salon z wyjściem na balkon, kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 282 zł78,13 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy ofertę przestronnego mieszkania z potencjałem w Odrestaurowanej Kamienicy "centrala" - w Sercu Świnoujścia. Lokal mieszkalny nr 2 o pow. 78.13 m2 położony jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 441 zł37,79 m² 32 533,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Baltic Park Grand Residences - luksusowe apartamenty 5 w pierwszej linii brzegowej | Świnoujście Na sprzedaż apartament w prestiżowej inwestycji Baltic Park Grand Residences, zlokalizowanej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40 m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc oraz balkonu. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł53 m² 22 264,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament inwestycyjny | Świnoujście 53 m | ul. Juliusza Słowackiego | budynek Kormoran | duży balkon z południową ekspozycją Inwestycja, która zaczyna się od miejsca Świnoujście to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

954 960 zł41,52 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż apartament wykończony pod klucz w wysokim standardzie. Zlokalizowany w prestiżowym Resorcie przy ul. Uzdrowiskowej w Świnoujściu. Każde mieszkanie oferuje luksus.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł72,68 m² 9 617,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie o powierzchni 73 m2 w centrum miasta. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki i wc oraz przedpokoju. Dodatkowo do nieruchomości przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

726 000 zł28,04 m² 25 891,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż Apartament blisko morza, wykończony pod klucz w wysokim standardzie. Zlokalizowany w prestiżowym Resorcie przy ul. Uzdrowiskowej w Świnoujściu. Mieszkanie oferuje luksus.

Szczegóły ogłoszenia

2 080 000 zł83,25 m² 24 984,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Apartament Casa Marine spa ul. Augusta Cieszkowskiego 4, świnoujście. Czy można połączyć prestiżową lokalizację, komfort rodzinnego apartamentu i realny potencjał inwestycyjny? Ten apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Piastowska

Świnoujście,zachodniopomorskie

505 500 zł26,03 m² 19 419,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bezpieczna transakcja tylko z licencjonowanym Pośrednikiem. Przestronny apartament na sprzedaż w Świnoujściu idealna lokalizacja nad morzem Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł69,20 m² 11 546,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przytulne, przestronne mieszkanie w spokojnej dzielnicy miasta Świnoujście. Na powierzchnię 69,2 m2 składają się 3 pokoje w skład których wchodzi: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,89 m² 12 006,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

W ofercie dwupokojowe mieszkanie na parterze na, osiedlu Tęcza przy ul. Malczewskiego. Świetna lokalizacja - blisko przedszkole, szkoły, plac zabaw, markety i urzędy. Lokal w stanie dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł79,89 m² 12 392,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie o numerze L.M.4 położone w parterze budynku oraz miejsce postojowe w hali garażowej. Ten przestronny lokal mieszkalny składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 830 250 zł146,42 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Zapraszam na prezentację dwupoziomowego mieszkania, położonego w dzielnicy domków w Świnoujściu. Przestronne mieszkanie ma dwie możliwości wykończenia. Po uzgodnieniu ze sprzedającym.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł53,52 m² 11 117,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość położoną w Świnoujściu, w dzielnicy Przytór. Jeżeli marzyli Państwo o zakupie domu, a ceny nie pozwalały na zakup, to jest to idealny.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł35,51 m² 8 420,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena W naszej ofercie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,51 m , położone w zielonej i dobrze skomunikowanej części miasta przy ul. Norberta Barlickiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł38,87 m² 32 132,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Baltic Park Plaża Swinoujscie ul. Uzdrowiskowa 22 to Top lokalizacja. Zamieszkaj lub zainwestuj w jednym z najbardziej prestiżowej lokalizacji nad polskim morzem! Na sprzedaż elegancki,.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł45,26 m² 21 188,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Opis oferty Szanowni Państwo mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę dwupokojowego mieszkania o pow. 45,26m2 znajdujące się w Dzielnicy Nadmorskiej. Mieszkanie położone na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł48,70 m² 9 240,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! W naszej ofercie prezentujemy całkowicie wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,7 m , położone w samym sercu Świnoujścia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł51,52 m² 10 481,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Ofertę sprzedaży stanowi lokal mieszkalny w standardzie pod klucz w nowym budynku wielorodzinnym z 2023 roku, dzielnica Warszów, świnoujście.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł68 m² 12 058,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowe, przestronne, mieszkanie 3-pokojowe w bardzo dobrej kondycji technicznej o powierzchni 68 m2. Mieszkanie dwupoziomowe składa się z salonu z oddzieloną kuchnią, sypialni, dużej.

Szczegóły ogłoszenia

840 974 zł42,26 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

! oferta dostępna tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą greeneri park w Świnoujściu. Mam dostęp do innych apartamentów w tej inwestycji. Przy zakupie nie ponosisz.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł41,20 m² 26 699,03 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zakupu apartamentu w prestiżowej lokalizacji, pomiędzy promenadą a plażą. Na apartament o powierzchni 41,2 m2 składa się pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 663 zł25,61 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Jako partner sprzedaży posiadamy w ofercie nową inwestycję na mapie Świnoujścia - Sea Breeze przy ulicy Matejki pomiędzy sklepem Lidl a Kaufland W sprzedaży są mieszkania od 25m2 do 120.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

515 000 zł49,34 m² 10 437,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta na wyłączność Na sprzedaż słoneczne mieszkanie 3-pokojowe położone na pierwszym piętrze w zadbanym budynku przy ul. Grunwaldzkiej w Świnoujściu. Lokal idealny dla rodziny, pod.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł45,44 m² 11 510,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Ofertę sprzedaży stanowi kompletnie umeblowany i wyposażony lokal mieszkalny wraz z komórką lokatorską zlokalizowany w nowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzy pokojowe Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego z pokojem, dwóch sypialni, przedpokoju, łazienki z wc oraz pomieszczenia gospodarczego o powierzchni 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

504 000 zł45 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe w nowym budynku o powierzchni 45 m2 z balkonem. . Usytuowanie okiem i tarasu - wschód. Ogrzewanie oraz ciepła woda użytkowa z sieci miejskiej. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

1 020 000 zł56,76 m² 17 970,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż oferujemy Państwu słoneczny, wyjątkowy apartament w Świnoujściu w unikalnej lokalizacji nad ujściem cieśniny do Morza Bałtyckiego z pięknym widokiem na wodę i port.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł33,21 m² 22 252,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż apartament usytuowany w budynku z 2008 r. blisko promenady w spokojnym miejscu w Świnoujściu. Położenie bardzo korzystne blisko promenady i morza - 2 min na pieszo od.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malczewskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

550 000 zł38,56 m² 14 263,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż przytulna kawalerka z balkonem, położona na 1. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Malczewskiego. Lokal znajduje się w spokojnej i dobrze utrzymanej okolicy,.