dowolna

Nieruchomości Świnoujście - Oferty sprzedaży nieruchomości

486 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

486 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Mazowiecka

Zachodnie,Świnoujście

747 000 zł800 m² 933,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie niezwykle atrakcyjna działka, która pozwoli Ci spełnić marzenia o własnym kącie nad Bałtykiem? Mamy coś specjalnego! Działka 800 m2 w urokliwej i spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Sosnowa

Warszów,Świnoujście

750 000 zł66 m² 11 285 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie mieszczace sie w Swinoujsciu Warszow o powierzchni 66,46m2, do mieszkania przynaleza 2 piwnice oraz ogrod na ktorym znajduje sie duza altana, murowany gril oraz domek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Krzywa

Paprotno,Świnoujście

99 000 zł414 m² 239,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż prezentujemy Państwu działkę rod Paprotna blisko zalewu Szczecińskiego Wielkość działki : 414 m2 Położenie : 200m do zalewu Szczecińskiego 500 m do przejścia granicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny

Warszów,Świnoujście

357 000 zł42 m² 8 417,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjnie położony lokal - tuż przy przeprawie promowej Świnoujście Warszów oraz stacji pkp, stanowiące węzęł przesiadkowy i gwarantujące dużą rotację ludzi. Dotąd, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

870 000 zł27 m² 31 868,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z nową, atrakcyjną ofertą sprzedaży apartamentu hotelowego w Świnoujściu w pierwszej lini brzegowej do morza budynek/inwestycja Radisson jest ultranowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bogusławskiego

Śródmieście,Świnoujście

900 000 zł42 m² 21 327 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

! oferta dostępna tylko U nas! Zapraszam do zapoznania się z ofertą greeneri park w Świnoujściu. Mam dostęp do innych apartamentów w tej inwestycji. Przy zakupie nie ponosisz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Platan,Świnoujście

629 000 zł44 m² 14 449,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Tylko u nas! Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Świnoujście, ul. 11 Listopada! os. Platan Idealne do zamieszkania lub jako gotowiec inwestycyjny 15 minut spacerem do plaży! Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, Wolności

Śródmieście,Świnoujście

1 400 000 zł83 m² 16 833 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Gotowy lokal gastronomiczny na sprzedaż plac wolności 5/9, świnoujście W samym centrum Świnoujścia, przy Placu Wolności 5/9 jednej z najbardziej uczęszczanych lokalizacji w mieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy, ul. Hołdu Pruskiego

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

716 000 zł149 m² 4 798,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Świętokrzyska 36, 00-116 Warszawa ogłasza przetarg pisemny nieograniczony nr IV/2025 na sprzedaż prawa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Sienkiewicza

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

1 795 300 zł69 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam na prezentację wyjątkowego apartamentu. Oferta dotyczy apartamentu z dwiema sypialniami i bardzo dużym tarasem od strony południowej. Składa się z przestronnego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Śródmieście,Świnoujście

1 729 188 zł119 m² 14 580 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Ostatnie wolne mieszkania W inwestycji zielona ostoja! dostepne od ręki - budynek uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Oferowany lokal mieszkalny o numerze A 17 o pow. 120,50 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Świnoujście

669 000 zł37 m² 18 081 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyjątkowa oferta w sercu Świnoujścia z widokiem na Świnę, statki i spektakularne zachody słońca. Z przyjemnością prezentujemy stylowe i komfortowe mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Świnoujście,zachodniopomorskie

989 000 zł64 m² 15 501,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu pięknie wykończone, trzy pokojowe mieszkanie w Świnoujściu. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Markiewicza w budynku z 2020 roku. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstytucji 3 Maja

Śródmieście,Świnoujście

610 000 zł51 m² 12 022,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania o powierzchni 50,74m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Świnoujściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Świnoujście

1 250 000 zł77 m² 16 248,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania z gotowym projektem aranżacji wnętrz! Lokal ten znajduje się na 2 piętrze w nowoczesnym, kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Świnoujście

Karsibór,Świnoujście

575 000 zł1 501 m² 383,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki położonej w spokojnej i rozwijającej się części Świnoujścia w obrębie dzielnicy Karsibór. To lokalizacja, która łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

1 105 000 zł44 m² 25 240 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zamieszkaj lub zainwestuj w prestiżowym kompleksie Cesarskie Ogrody w Świnoujściu miejscu, gdzie natura spotyka się z nowoczesnym komfortem. Oferujemy na sprzedaż w pełni wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Reja

Śródmieście,Świnoujście

429 000 zł40 m² 10 757,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i komfortowego mieszkania 1-pokojowego, położonego na parterze w 2-piętrowym budynku. Zlokalizowane w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świnoujście

Śródmieście,Świnoujście

475 000 zł45 m² 10 513,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45.18 m2 z dużym balkonem i ekspozycją na wschód. Budynek czteropiętrowy z 2011 roku z windą. Mieszkanie usytuowane na 4 piętrze. Czynsz ok,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bogusławskiego

Śródmieście,Świnoujście

789 832 zł42 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bezpośrednia! Ofertą sprzedaży są ostatnie dostępne apartamenty w niepowtarzalnej inwestycji Greeneri Park w Świnoujściu. Inwestycja umiejscowiona bezpośrednio w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Świnoujście

Warszów,Świnoujście

600 000 zł3 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka położona w miejscowości Kołczewo Około 4km od morza Działka posiada pozwolenie na budowę 3 domów Prąd na działce Tel. Telefon:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Bogusławskiego

Śródmieście,Świnoujście

1 193 535 zł63 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bogusławskiego

Śródmieście,Świnoujście

677 000 zł36 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malczewskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

780 000 zł50 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Witam sprzedam mieszkanie w Świnoujściu na ul Malczewskiego ogrodzone małe osiedle z miejscem parkingowym. Mieszkanie 50 m2 dwa pokoje osobno kuchnia z balkonem na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konopnickiej

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

1 299 000 zł53 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy 3-pokojowy apartament w nowej inwestycji Seaside Garden, położony w jednej z najbardziej pożądanych części Świnoujścia bezpośrednio przy Promenadzie Zdrowia, zaledwie 150.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Świnoujście

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

1 486 984 zł46 m² 32 595 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Sprzedam wyjątkowy Lokal - Apartament Inwestycyjny Piękny 2 pokojowy Apartament z Balkonem znajduje się w Sercu Świnoujścia przy samej Promenadzie i tylko 100 m od pięknej ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Przytór,Świnoujście

2 300 000 zł196 m² 11 734,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 072 m²

Lokalizacja: świnoujście, dzielnica Przytór jedno z najpiękniejszych zakątków miasta, łączące urok przyrodniczy z komfortem miejskiego życia. Otoczone zielenią, ścieżkami spacerowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybaki

Świnoujście,zachodniopomorskie

690 000 zł64 m² 10 781,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ladne i sloneczne mieszkanie do sprzedania, nie umeblowane

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Świnoujście

983 808 zł66 m² 14 796 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w Odrestaurowanej Kamienicy "centrala" - w Sercu Świnoujścia. Przedstawiamy Państwu lokal mieszkalny nr 9 o pow. 66.49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Śródmieście,Świnoujście

589 000 zł38 m² 15 690 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w Odrestaurowanej Kamienicy "centrala" - w Sercu Świnoujścia. Przedstawiamy Państwu lokal mieszkalny nr 4 o pow. 37.54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Armii Wojska Polskiego

Karsibór,Świnoujście

395 000 zł702 m² 562,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu nieruchomość gruntową w bardzo dobrej lokalizacji na wyspie Karsibór. Działka posiada 702m2 i położona jest 100m od nowo wyremontowanej drogi I maja i 200m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Świnoujście

749 000 zł37 m² 20 243 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pok. mieszkania w ścisłym centrum Świnoujścia. Na funkcjonalną powierzchnię 37 m2 składają się: 1. Salon z aneksem kuchennym, 2. Sypialnia, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

880 000 zł42 m² 20 823 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego apartamentu o powierzchni 42,26 m z przynależnym tarasem o powierzchni 16,32 m , położonego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Armii Wojska Polskiego

Karsibór,Świnoujście

462 000 zł934 m² 494,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu nieruchomość gruntową w bardzo dobrej lokalizacji na wyspie Karsibór. Działka posiada 934m2 i położona jest 100m od nowo wyremontowanej drogi I maja i 200m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kościuszki

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 000 000 zł34 m² 29 411,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Jedyny w swoim rodzaju 2 pokojowy apartament 33,55m + taras o powierzchni 82m. Apartament znajduje się na ostatnim 6 piętrze, budynku wybudowanego w 2020 o nazwie Penelopa Silver -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Matejki,Świnoujście

399 000 zł33 m² 12 090,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-rezerwacja- w naszej ofercie komfortowa kawalerka z aneksem sypialnym o powierzchni 32,75 m , położona w Świnoujściu przy ul. Matejki na 2. piętrze czteropiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świnoujście

Śródmieście,Świnoujście

648 000 zł50 m² 12 831,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Posesja ogrodzona z domofonem, monitoringiem. W sąsiedztwie liczne sklepy t. Lidl, biedronka, kaufland, brico. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Słowackiego

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

29 000 000 zł1 900 m² 15 263,20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Spółka sprzeda Hotel w dzielnicy nadmorskiej-200 metrów od morza. 50 pokoi,restauracja hotelowa,kawiarnia na parterze budynku,3 gabinety zabiegowe,grota solna,kuchnia hotelowa wyposażona we wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Rybaki

Śródmieście,Świnoujście

320 000 zł24 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

-rezerwacja- w naszej ofercie komfortowa kawalerka o powierzchni 24 m , położona w centrum Świnoujścia przy ul. Rybaki. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Śródmieście,Świnoujście

599 000 zł40 m² 15 043 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w Odrestaurowanej Kamienicy "centrala" - w Sercu Świnoujścia. Przedstawiamy Państwu lokal mieszkalny nr 5 o pow. 39.82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świnoujście

Śródmieście,Świnoujście

598 000 zł46 m² 12 971,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Ekspozycja okien i balkonu zachód. Ciepła woda użytkowa oraz ogrzewanie.