dowolna

Nieruchomości Świnoujście - Oferty sprzedaży nieruchomości

487 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

487 ogłoszeń

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1932

Świetny apartament tylko 50m od promenady. Apartament niemieszkalny składający się z pokoju z aneksem kuchennym , łazienki i balkonu na IV piętrze pięknego budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 159 000 zł158,99 m² 7 289,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 580 m²

Zamieszkaj w Świnoujściu! Nowoczesny, przestronny i funkcjonalny dom w Świnoujściu, przy ul. Jaracza - idealne miejsce dla osób, które chcą mieszkać blisko natury, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł82 m² 10 853,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Nowoczesne mieszkanie w kamienicy - Świnoujście, spokojna dzielnica Na sprzedaż przestronne i nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni całkowitej 82 m2, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowy Apartament z przepięknym widokiem na morze i na promenadę. Lokalizacja: świnoujście ul. Uzdrowiskowa. Apartament Avangard to nieruchomość stworzona dla ludzi otwartych kochających.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

999 000 zł84,13 m² 11 874,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie o numerze L.M.6 położone w parterze budynku oraz miejsce postojowe zlokalizowane w garażu podziemnym, w bryle budynku. Ten przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:garaż

Cena do negocjacji! **szukasz okazji inwestycyjnej W branży gastronomicznej? to mamy coś dla ciebie!** Cena do negocjacji Jeśli marzysz o własnym biznesie w dziedzinie restauracji.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł300 m² 11 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:460 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego domu o powierzchni 270 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Świnoujściu. Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł31 m² 14 483,87 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Jeśli szukasz nowoczesnej, świeżo wyremontowanej kawalerki, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie jest w idealnym stanie, a każdy szczegół został starannie.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł39,31 m² 29 992,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowy apartament w pierwszej linii brzegowej Świnoujście, apart Park Albus. Istnieje możliwość jednorazowego zakupu dwóch lub trzech apartamentów na atrakcyjnych warunkach. Przyjedź, zobacz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 054 zł37,02 m² 17 748,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nową prestiżową inwestycję w centrum Świnoujścia - Baltic Luxury 2 Mieszczący się nowy budynek przy Placu Wolności wykonany w standardzie premium mieści 4 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe w nowym budynku o powierzchni 36 m2 z balkonem (8 m2). Usytuowanie okiem i tarasu - wschód. Ogrzewanie oraz ciepła woda użytkowa z sieci miejskiej. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł26,22 m² 32 036,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Posiadamy na sprzedaż piękny lokal jednopokojowy w inwestycji apartpark, budynek Rubus. Inwestycja Apartpark to kompleks apartamentowy wybudowany w 2020 roku, na swoim terenie posiada recepcję,.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł48,47 m² 13 101 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Świnoujście to piękne nadmorskie miasto położone nad Morzem Bałtyckim na 44 wyspach. To tętniące życiem miasto zachęca do zamieszkania lub wypoczynku. Szanowni Państwo, mamy niezmierną.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł54,30 m² 29 447,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do wypoczynku w przestronnym, nowoczesnym apartamencie położonym w jednej z najpiękniejszej nadmorskiej części Świnoujścia. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł47,10 m² 14 649,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie 47,1 m w Willi Carmen, świnoujście idealne na wynajem lub jako apartament wakacyjny! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dwupokojowe- pełna własność Lokal położony koło Śródmieścia Świnoujścia, składa się z dwóch pokoi, aneksu kuchennego w przedpokoju, łazienki z wc (wanna).

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferujemy Państwu lokal na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Świnoujściu, przy ulicy Bohaterów Września. Rodzaj lokalu: gastronomiczny. Powierzchnia nieruchomości wynosi 30,50 m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 608 zł33,60 m² 17 280 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie wolne mieszkania W inwestycji zielona ostoja! inwestycja uzyskała już pozwolenie na użytkowanie - mieszkanie dostępne od ręki! Oferowany lokal o numerze projektowym A.8 o pow.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł13 m² 4 538,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:14 m²

W naszej ofercie murowany garaż zlokalizowany w Świnoujściu przy ul. Steyera. Garaż suchy, zadbany, z doprowadzonym prądem. Może zostać sprzedany wraz z widocznym wyposażeniem lub.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Szukasz miejsca, które łączy wygodę życia w mieście z bliskością natury i morskiego klimatu? To mieszkanie jest idealne zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nieruchomość znajduje się w kompleksie Sun Towers, są to budynki o podwyższonym standardzie w bardzo dobrej lokalizacji w Świnoujściu. Obiekt charakteryzuje się pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł1 184 m² 502,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Prezentujemy działkę zlokalizowaną na Wyspie Karsibór. Nieruchomość położona tylko 25 metrów od lasu i 1000 metrów od mostu Karsiborskiego. Działka 1184m2 o regularnych kształtach ok.

Szczegóły ogłoszenia

1 120 000 zł37,60 m² 29 787,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prezentujemy piękny jednopokojowy apartament w ścisłym centrum Świnoujskiej Promenady. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w kompleksie "avangard". Lokal posiada 37,6m2 i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 026 m² 467,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Znakomita okazja dla inwestorów i osób poszukujących działki budowlanej w unikalnej lokalizacji. Oferujemy działkę położoną tuż przy szkolnym ośrodku żeglarskim, co czyni ją idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł1 091 m² 398,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1091 m , położona w zielonej, spokojnej części Świnoujścia na wyspie Karsibór. Teren idealny pod budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł39,60 m² 11 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

W naszej ofercie przestronna kawalerka o powierzchni 39,6 m , położona przy ul. Malczewskiego w Świnoujściu. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze niskiego budynku i jest.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona przy ul. Gajowej w dzielnicy Łunowo w Świnoujściu. Nieruchomość położona w sąsiedztwie lasu, na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Powierzchnia gruntu.

Szczegóły ogłoszenia

683 000 zł62,50 m² 10 928 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie położone jest na czwartym piętrze w zadbanym, ośmiopiętrowym budynku z windą, który przeszedł termomodernizację. Dzięki temu mieszkańcy mogą cieszyć się komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

785 029 zł98,19 m² 7 995 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy usytuowany w parterze budynku apartamentowo-usługowego w Świnoujściu. Zbywany lokal ma powierzchnię 98,19 m2 i składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł51,52 m² 11 063,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe w nowoczesnej inwestycji, oddanej do użytku w 2023 roku wykończone "pod Klucz". Mamy niezmierną przyjemność przedstawić Państwu trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 093 000 zł76,40 m² 14 306,28 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe Świnoujście, widok na park i port Na sprzedaż mieszkanie o dużym potencjale inwestycyjnym, w stanie częściowo wykończonym. Lokal posiada dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 562 868 zł99,80 m² 15 660 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 99,8 m, zlokalizowany w nowym budynku o wysokim standardzie. Nieruchomość wyróżnia się prywatną windą, która zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność przedstawić 2-pokojowy apartament w bliskim sąsiedztwie Promenady Zdrowia w Świnoujściu. Odległość od plaży to jedyne 350 metrów. Wyjątkowa lokalizacja - słynna.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 441 zł37,79 m² 32 533,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Baltic Park Grand Residences - luksusowe apartamenty 5 w pierwszej linii brzegowej | Świnoujście Na sprzedaż apartament w prestiżowej inwestycji Baltic Park Grand Residences, zlokalizowanej przy.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł64,30 m² 13 685,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Apartament w odrestaurowanej kamienicy, w centrum malowniczego Świnoujścia. Ustawny lokal, posiadający standard do remontu, gwarantujący możliwość aranżacji wedle najbardziej wyszukanych.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł37 m² 12 297,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferta dodana za pomocą addom Oferuję kawalerkę 36,87 m , składającą się z dwóch pokoi, w budynku z 2004 roku w samym centrum Świnoujścia, przy ulicy Jacka Malczewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker okazja!świnoujście ,ul.Wyspiańskiego : 3 pokojowe z oddzielną kuchnią i balkonem.47m2-455 n.Czynsz do Zarządcy ok.750 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

699 000 zł78 m² 8 961,54 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie przy ul Paderewskiego w Świnoujściu Powierzchnia mieszkania : 78m2 powierzchnia całkowita 101m2 - z garażem oraz piwnicą Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Świnoujście,zachodniopomorskie

765 000 zł48 m² 16 061,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentuję eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,63 m , położone na II piętrze nowoczesnego budynku z windą. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Września

Świnoujście,zachodniopomorskie

529 900 zł34 m² 15 622 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie wykończone pod klucz (bez mebli), z funkcjonalną garderobą. Lokal jest gotowy do wprowadzenia i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodorowskiej

Zacisze,Świnoujście

180 000 €29 m² 6 143,34 €/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 29,3 m , zlokalizowane przy ul. Chodorowskiej 5a w Świnoujściu. Lokal jest idealnie skrojony, składa się z dwóch funkcjonalnych pokoi,.

Kupię

Rodzaj budynku