dowolna

Nieruchomości Świnoujście - Oferty sprzedaży nieruchomości

486 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

486 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

795 000 zł117 m² 6 789 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Zapraszamy do zapoznania się z wyjatkową ofertą mieszkania w kamienicy! najważniejsze atuty: 117,1 m powierzchni, imponująca wysokość pomieszczeń aż 313 cm! 4 przestronne pokoje, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowokarsiborska

Śródmieście,Świnoujście

492 800 zł44 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe w nowym budynku o powierzchni 44 m2 z tarasem (8m2). Usytuowanie okiem i tarasu - wschód. Ogrzewanie oraz ciepła woda użytkowa z sieci miejskiej. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard Świnoujście

Śródmieście,Świnoujście

378 873 zł27 m² 14 190 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Tylko W angel estate! monte cassino apartments apartamenty inwestycyjne w samym centrum Świnoujścia Monte Cassino Apartments to nowoczesna inwestycja położona w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hołdu Pruskiego

Śródmieście,Świnoujście

680 000 zł64 m² 10 575,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na prezentację mieszkania na sprzedaż w kamienicy przy. ul Hołdu Pruskiego. Przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 64,3 m , położone jest na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Świnoujście

420 000 zł72 m² 5 841,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W naszej ofercie lokal użytkowy położony w jednej z najbardziej ruchliwych części Świnoujścia. To propozycja dla osób szukających miejsca z potencjałem, doskonałą ekspozycją oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Świnoujście

Śródmieście,Świnoujście

777 401 zł54 m² 14 520 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Świnoujście

Karsibór,Świnoujście

450 000 zł961 m² 468,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu bardzo ładną działkę zlokalizowaną na wyspie Karsibór. Nieruchomość gruntowa posiada regularne kształty i jej wymiar to ok. 26m szerokości i 36 metrów długości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Świnoujście

Śródmieście,Świnoujście

549 021 zł39 m² 13 970 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

249 000 zł24 m² 10 272,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka o powierzchni 24.24 m2, usytuowana w czteropiętrowym budynku na IV piętrze. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda użytkowa - piecyk gazowy. Ekspozycja okien południowy-wschód. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Września

Świnoujście,zachodniopomorskie

499 999 zł38 m² 13 192,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w samym centrum miasta z niskimi kosztami utrzymania. Powierzchnia użytkowa nieruchomości to 37.9m2. Niskie koszty utrzymania, tylko 430 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdrojowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

959 000 zł45 m² 21 188,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Opis nieruchomości Na sprzedaż oferuję komfortowe 2-pokojowe (pow. 45,26 m2) mieszkanie przy ul. Zdrojowej 16 w Świnoujściu (dzielnica Nadmorska-w środku Parku Zdrojowego), które służyło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Matejki,Świnoujście

399 000 zł45 m² 8 807,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 45,3 m , położone w dogodnej lokalizacji Świnoujścia, przy ulicy Jana Matejki. Mieszkanie znajduje się na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Matejki

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

16 000 000 zł1 075 m² 14 883,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:822 m²

Ten wyjątkowy pensjonat o imponującej powierzchni użytkowej ok. 1075 m oraz powierzchni działki ok. 822 m znajduje się w Świnoujściu. Nieruchomość oferuje łącznie 36 pokoi, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Konopnickiej

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

11 000 000 zł375 m² 29 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:949 m²

Najlepsza lokalizacja, dzielnica Nadmorska, prestiżowa, spokojna dzielnica willowa, z dala od zgiełku, a jednocześnie blisko centrum i plaży. Jedna z najlepszych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bogusławskiego

Śródmieście,Świnoujście

1 200 000 zł42 m² 28 777 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu lokalu niemieszkalnego 2 pokojowego o powierzchni 41,7 mkw. Apartament składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Posiada duży, zadaszony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gajowa

Łunowo,Świnoujście

1 700 000 zł232 m² 7 320,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:937 m²

Marzysz o porankach wśród śpiewu ptaków, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie chcesz mieć wszystko w zasięgu ręki? Ten dom położony w urokliwej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Uzdrowiskowa

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

920 000 zł42 m² 21 904,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bardzo ładny , nowocześnie urządzony Apartament w dzielnicy nadmorskiej ,położony w pierwszej linii nadmorskiej,60 m do morza , 30 m do promenady ,30 m do parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

999 000 zł42 m² 23 639 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego apartamentu o powierzchni 42,26 m z tarasem o powierzchni 16,32 m , położonego w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Łużycka

Świnoujście,zachodniopomorskie

816 000 zł68 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie dwupoziomowe, pierwszy poziom to salon z aneksem kuchennym, wc, balkon. Poziom drugi sypialnia połaczona z garderobą i kabiną prysznicową. Mieszkanie jasne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Świnoujście

Rycerska,Świnoujście

2 750 000 zł134 m² 20 507,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:379 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, luksusowego domu w zabudowie szeregowej, położonego w prestiżowej części Świnoujścia. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Świnoujście,zachodniopomorskie

200 000 €66 m² 3 022,97 €/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Charakterystyka lokalu mieszkalnego Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 66,16 m , usytuowany na 2 piętrze kamienicy zlokalizowanej w ścisłym centrum przy ulicy Monte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Świnoujście

650 000 zł44 m² 14 689,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie położone w atrakcyjnej części Świnoujścia. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym, zadbanym budynku z windą, monitoringiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bogusławskiego

Śródmieście,Świnoujście

1 240 000 zł41 m² 30 133,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealna oferta dla osób szukających prywatnej przystani nad morzem oraz bezpiecznej inwestycji Apartament z dużym tarasem usytuowany jest na 3. piętrze nowoczesnego budynku w nowo oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malczewskiego

Śródmieście,Świnoujście

462 000 zł37 m² 12 530,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferuję kawalerkę 36,87 m , w budynku z 2004 roku w samym centrum Świnoujścia. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowym niskim budynku. W kawalerce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kochanowskiego

Posejdon,Świnoujście

690 000 zł59 m² 11 714,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zlokalizowane w budynku wielorodzinnym przy ul. Kochanowskiego w Świnoujściu. Jest to nieruchomość posadowiona na wysokim parterze z oknami skierowanymi w kierunkach:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Matejki

Świnoujście,zachodniopomorskie

320 000 zł32 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Sprzedam mieszkanie własnościowe w Centrum Świnoujscie ,dwa pokoje z balkonem, i piętro, stolarka okienna plastikowa,blok po termoizolacji, 1km od Plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Września

Śródmieście,Świnoujście

590 000 zł50 m² 11 828,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe 49,88m2 zlokalizowane w budynku przy ulicy Bohaterów Września w pierwszej linii zabudowy do kanału portowego. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze z eskpozycją okien:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Świnoujście

605 000 zł40 m² 15 049,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowo odrestaurowywany budynek po starym klubie " Centrala Jazz Club " w portowej części Świnoujścia. Mieszkania oddane do użytku, można wykańczać odrazu. Mieszkanie nr 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Świnoujście

430 000 zł33 m² 13 194,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

-rezerwacja- w naszej ofercie funkcjonalna kawalerka z balkonem o powierzchni 32,6 m , położona w Świnoujściu przy ul. Ignacego Paderewskiego. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Monte Cassino

Śródmieście,Świnoujście

559 000 zł64 m² 8 734,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na parterze kameralnego budynku w odległości 1 Km od morza! Nieruchomość z przemyślanym układem pomieszczeń, który zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Słowackiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

850 000 zł33 m² 25 757,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

300m od plaży / 33m2, które zarabia - Premium studio w Świnoujściu - ul. Juliusza Słowackiego 16 - 5 min pieszo do promenady i plaży - Gotowe pod najem krótkoterminowy - Wysoki standard 855.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Świnoujście,zachodniopomorskie

659 999 zł44 m² 14 915,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44.25m2 i 2.95m2 piwnica. Mieszkanie w pełni umeblowane, parkować można przy ulicy, jest spora ilość miejsc dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Trentowskiego

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

750 000 zł40 m² 18 839,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Apartament nad morzem z balkonem na zachód i miejscem parkingowym w cenie Świnoujście, topowa lokalizacja Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym apartamentem, który łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zachodnie,Świnoujście

595 000 zł47 m² 12 579 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mamy przyjemność zaoferować Państwu, słoneczne mieszkanie w centrum Świnoujścia z pięknym widokiem na port. W skład mieszkania wchodzą: 1 salon w wyjściem na balkon2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Śródmieście,Świnoujście

989 000 zł98 m² 10 091,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zamieszkaj w miejscu, które łączy ciszę kameralnej dzielnicy z bliskością tętniącego życiem centrum i nadmorskiej promenady. Szukasz przestrzeni, charakteru i stylu, który nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Łunowo,Świnoujście

999 000 zł1 001 m² 998 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Mamy do zaoferowania działkę budowlaną, uzbrojoną o powierzchni 1001 m2 bardzo dobrej lokalizacji Świnoujście - Łunowo. Atuty: prąd w granicy działki gaz w drodze woda na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Świnoujście

828 799 zł58 m² 14 267,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowo odrestaurowywany budynek po starym klubie " Centrala Jazz Club " w portowej części Świnoujścia. Przewidywany czas oddania inwestycji do użytku do druga połowa 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jaracza

Warszów,Świnoujście

880 000 zł125 m² 7 041,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:158 m²

Dom w zabudowie szeregowej Świnoujście Warszów, ul. Jaracza Powierzchnia użytkowa: 102,01 m Garaż: 22,96 m Powierzchnia działki: 158 m Liczba pokoi: 6 Liczba poziomów: 4 Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Matejki

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 500 000 zł109 m² 13 713,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Przestronny lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 109,38 m (całkowitej 162,32 m2) położony w kameralnym, czterolokalowym domu przy ul. Matejki w Świnoujściu w sercu dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Monte Cassino

Świnoujście,zachodniopomorskie

654 051 zł44 m² 14 960 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

66 apartamentów ze starannie zaprojektowanymi częściami wspólnymi oraz udogodnieniami takimi jak przestrzeń coworkingowa, strefa spa czy rowerownia. Stylowe wnętrza, nadmorski klimat i świetna.