dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Świnoujście

184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

184 ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

886 943 zł44,57 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tuż przy Placu Słowiańskim i cieśninie Świna powstaje nowoczesny, 6-kondygnacyjny budynek mieszkalny z lokalem usługowym na parterze oraz garażem. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

768 180 zł49,56 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł52,34 m² 12 323,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie o powierzchni 52,34m2 na III piętrze budynku wielorodzinnego. Do nieruchomości przynależy piwnica o powierzchni 3,04m2 i miejsce parkingowe. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odrowców

Świnoujście,zachodniopomorskie

615 000 zł46,49 m² 13 228,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie o numerze L.M.14 położone na I piętrze budynku. Lokal składa się z pokoju, salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz korytarza, a jego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

580 608 zł33,60 m² 17 280 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie wolne mieszkania W inwestycji zielona ostoja! inwestycja uzyskała już pozwolenie na użytkowanie - mieszkanie dostępne od ręki! Oferowany lokal o numerze projektowym A.8 o pow.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł43,90 m² 13 416,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

- nowa, niższa cena! - W naszej ofercie prezentujemy komfortowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 43,9 m , położone na 3. piętrze w budynku z windą z 2010 roku, na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kujawska

Świnoujście,zachodniopomorskie

539 000 zł48,45 m² 11 124,87 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe- pełna własność. Nieruchomość znajduje się na III piętrze w wieżowcu, składające się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc (prysznic).

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł41,87 m² 11 917,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Urokliwe Mieszkanie Bezczynszowe 41,87 m w Nadmorskiej Dzielnicy! Lokalizacja: posejdon Świnoujście, idealne miejsce na wypoczynek lub całoroczne zamieszkanie! Kluczowe cechy Nieruchomości to.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł51,70 m² 13 152,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2 pokoje | 51,7 m | Platan Complex | Świnoujście Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,7 m , położone w kompleksie Platan Complex w Świnoujściu.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł47,90 m² 11 043,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta na wyłączność Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 47,90m2 o dużym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowana przy ul. Monte Cassino. Mieszkanie znajduje się w nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odrowców

Świnoujście,zachodniopomorskie

619 000 zł46,66 m² 13 266,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie o numerze L.M.15 położone na I piętrze budynku. Ten lokal mieszkalny składa się z pokoju, salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz korytarza,.

Szczegóły ogłoszenia

2 214 000 zł45 m² 49 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

"bałtycki" apartamentowiec 30 metrów od morza. Zapraszam do zakupu apartamentu 2 pokojowego o pow. 45 mkw wraz z tarasem narożnym o południowo - zachodnim nasłonecznieniu. Kompleks 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Świnoujście,zachodniopomorskie

739 000 zł62,47 m² 11 829,68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchni użytkowej 59,75 m , znajdującego się w Świnoujściu przy ulicy Grunwaldzkiej. Usytuowane jest ono na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł17 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka położona na II piętrze w budynku IV kondygnacyjnym o powierzchni 17 m2. Lokal składa się z aneksu kuchennego z pokojem, małym przedpokojem, łazienką. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrojowa

Świnoujście,zachodniopomorskie

519 000 zł28,72 m² 18 071,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Lokal mieszkalny położony w Świnoujściu przy ul. Zdrojowej, na pierwszym piętrze zadbanego budynku z windą. Mieszkanie posiada funkcjonalny układ i składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł77,62 m² 11 324,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena W naszej ofercie przestronne mieszkanie o powierzchni 77,62 m położone przy ul. ul. Bohaterów Września w ścisłym centrum Świnoujście. Lokal usytuowany na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odrowców

Świnoujście,zachodniopomorskie

680 000 zł46,25 m² 14 702,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie o numerze L.M.29 położone na III piętrze budynku oraz miejsce postojowe zlokalizowane przed budynkiem. Lokal mieszkalny składa się z pokoju, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 607 zł49,58 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane w inwestycji Ventus Park Świnoujście, położonej w samym sercu Świnoujścia. To jedna z 2 ostatnich dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł79,89 m² 12 392,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie o numerze L.M.4 położone w parterze budynku oraz miejsce postojowe w hali garażowej. Ten przestronny lokal mieszkalny składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł47,45 m² 12 202,32 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe Nieruchomość znajduje się na parterze w wieżowcu składające się z trzech pokoi (duży pokój przerobiony- na mały pokoik dla dziecka oraz salon), przedpokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł43,08 m² 16 457,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania znajdującego się na osiedlu Platan, przy ulicy Chełmońskiego w Świnoujściu. Mieszkanie o powierzchni 43,8m znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Hołdu Pruskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

2 400 zł40,90 m² 58,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe z ogródkiem pełna własność Apartament w kompleksie secesyjnych kamienic przy ul: hołdu Pruskiego. W 2014r została wykonana kompleksowa renowacja kamienic tworząc.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

639 000 zł66,70 m² 9 580,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Oferta na wyłączność Przedstawiamy Państwu duże czteropokojowe mieszkanie w Świnoujściu przy ul. Krzywej o pow. 66,70m2. Uwaga: budynek w trakcie modernizacji - montaż nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z garażem, ul. Odrowców

Świnoujście,zachodniopomorskie

999 000 zł84,13 m² 11 874,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie o numerze L.M.6 położone w parterze budynku oraz miejsce postojowe zlokalizowane w garażu podziemnym, w bryle budynku. Ten przestronny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł35 m² 67,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz klimatyczne mieszkanie dwu pokojowe, z balkonem o pow ok.35m2, położone na 3p/4. Mieszkanie jest ciepłe i słoneczne. Generalny remont 2026r. Wynajem bez zwierząt, na.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł30 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Kawalerka 30 m Świnoujście, ul. Markiewicza, słoneczna, z balkonem na relaks w bloku z 2008 roku. Mieszkanie gotowe do zamieszkania z dużym potencjałem aranżacyjnym. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł48,12 m² 8 832,09 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1948

Oferujemy Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie własnościowe o powierzchni 48,12 m , zlokalizowane na spokojnym osiedlu Warszów. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Świnoujście,zachodniopomorskie

449 000 zł35,20 m² 12 755,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu przy ul. Lechickiej. Idealna propozycja zarówno na inwestycję pod wynajem, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odrowców

Świnoujście,zachodniopomorskie

730 000 zł46,35 m² 15 749,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie o numerze L.M.5 położone w parterze budynku oraz miejsce postojowe zlokalizowane przed budynkiem. Lokal mieszkalny składa się z pokoju, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł24,24 m² 14 645,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczna kawalerka w ścisłym centrum miasta Świnoujście o powierzchni 24,24m2. Nieruchomość w pełni umeblowana gotowa do zamieszkania lub idealnie sprawdzi się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

468 663 zł25,61 m² 18 300 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Jako partner sprzedaży posiadamy w ofercie nową inwestycję na mapie Świnoujścia - Sea Breeze przy ulicy Matejki pomiędzy sklepem Lidl a Kaufland W sprzedaży są mieszkania od 25m2 do 120.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł51,52 m² 11 063,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe w nowoczesnej inwestycji, oddanej do użytku w 2023 roku wykończone "pod Klucz". Mamy niezmierną przyjemność przedstawić Państwu trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł58 m² 17 224 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, funkcjonalnego mieszkania zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji Platan Tower w nowoczesnym, trzynastopiętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł47,10 m² 14 649,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie 47,1 m w Willi Carmen, świnoujście idealne na wynajem lub jako apartament wakacyjny! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Września

Świnoujście,zachodniopomorskie

693 490 zł47,63 m² 14 559,94 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentuję funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,63 m , położone na IV piętrze nowoczesnego budynku z windą. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł25 m² 21 960 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Oferujemy wyjątkowy apartament o powierzchni 25 m , usytuowany na 1. piętrze nowoczesnego, 3-piętrowego budynku z 2020 roku. Atuty nieruchomości: doskonała lokalizacja zaledwie 900 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

630 000 zł46 m² 13 695,65 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świnoujście - na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe , w ścisłym centrum miasta. W pełni wyposażone i umeblowane mieszkanie o pow. 46m2 , zlokalizowane w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł48,73 m² 12 312,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Polecamy Państwu ostatnie wolne mieszkania w Świnoujściu w nowoczesnej inwestycji, oddanej do użytku w 2023 roku. Są to mieszkania w stanie deweloperskim z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Świnoujście,zachodniopomorskie

990 000 zł79,89 m² 12 392 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania z dwoma balkonami w spokojnej, zielonej dzielnicy Świnoujścia. Na jego powierzchnię 79,89 m składają się: * Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odrowców

Świnoujście,zachodniopomorskie

858 000 zł63,17 m² 13 582,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie o numerze L.M.7 położone w parterze budynku oraz miejsce postojowe zlokalizowane przed budynkiem (zewnętrzne). Ten przestronny lokal mieszkalny składa.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Sienkiewicza

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 100 000 zł47,29 m² 23 260,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy, nowocześnie urządzony apartament w prestiżowej Rezydencji Sienkiewicza w Świnoujściu doskonała lokalizacja: zaledwie około 400 m od plaży, vis-à-vis Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie