dowolna

Mieszkania w centrum Świnoujście - Oferty sprzedaży i najmu

157 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

157 ogłoszeń

Apartament z garażem Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

720 000 zł38,62 m² 18 643,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Top Mieszkanie 2 pokojowe z dużym tarasem, balkonem i miejscem w hali garażowej! 2021r! Oferta sprzedaży mieszkania - apartamentu 2 pokojowego, zlokalizowanego na parterze bloku z 2021r.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem, ul. Armii Krajowej

Świnoujście,zachodniopomorskie

450 000 zł29,37 m² 15 321,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

DO sprzedaży W centrum wykończony I wyposażony W wysokim standardzie Apartament 1 pokojowy, o pow. 29,37 m2 z balkonem o statusie lokalu mieszkalnego. Odległość do morza.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Świnoujście,zachodniopomorskie

719 000 zł61 m² 11 786,89 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja Na sprzedaż słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o pow. 61 m2 na pierwszym piętrze budynku na cichym osiedlu w centrum Świnoujścia. Mieszkanie z balkonem. Miejsce postojowe, piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł36 m² 13 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pięknie urządzone mieszkanie z sypialną w Sercu Świnoujścia Twoje wymarzone Miejsce Nad Morzem! Oferujemy na sprzedaż w pełni i atrakcyjnie urządzone mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

745 021 zł53,33 m² 13 970,02 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 53.33 m2 położone na pierwszym piętrze. Inwestycja w fazie rewitalizacji kamienicy w centrum Świnoujścia, która będzie posodała ok. 60 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odrowców

Świnoujście,zachodniopomorskie

615 000 zł46,49 m² 13 228,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie o numerze L.M.14 położone na I piętrze budynku. Lokal składa się z pokoju, salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz korytarza, a jego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Świnoujście,zachodniopomorskie

765 000 zł47,63 m² 16 061,31 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentuję eleganckie, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,63 m , położone na II piętrze nowoczesnego budynku z windą. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

839 300 zł48,47 m² 17 315,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nową prestiżową inwestycję w centrum Świnoujścia - Baltic Luxury 2 Mieszczący się nowy budynek przy Placu Wolności wykonany w standardzie premium mieści 4 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

438 500 zł31 m² 14 145,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na pierwszym piętrze trzy kondygnacyjnego budynku z 2015 roku. Imponuje standardem i przemyślanym układem wnętrz. Przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł49,85 m² 12 016,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwupokojowe- pełna własność Lokal położony na I piętrze w budynku III kondygnacyjny, składający się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł72,68 m² 9 617,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie o powierzchni 73 m2 w centrum miasta. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki i wc oraz przedpokoju. Dodatkowo do nieruchomości przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 630 zł34,39 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż apartament o powierzchni ok. 35m2, w nowo powstającej inwestycji w Centrum Świnoujścia. Budynek dwunastopiętrowy, zostanie wykończony w bardzo eleganckim,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł35 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne , 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji na osiedlu Platan. Salon połączony z kuchnią , sypialnia, łazienka oraz balkon. Mieszkanie jest jasne, przestronne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł35,96 m² 21 134,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowe, nowe mieszkanie w centrum Świnoujścia, usytuowane na czwartym piętrze w nowej kamienicy przy pl. Słowiańskim. Salon z aneksem kuchennym posiada ekspozycję zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

536 642 zł29,98 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż luksusowe apartamenty w samym sercu Świnoujścia. Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentów w nowoczesnym budynku, położonym przy deptaku.

Szczegóły ogłoszenia

745 020 zł53,33 m² 13 970 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartament w świetnej lokalizacji, blisko Parku Zdrojowego, centrum miasta. Wszystko w zasięgu ręki. Powierzchnia lokalu to 53,33m2 w skład którego wchodzi przedpokój, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Września

Świnoujście,zachodniopomorskie

445 000 zł47,87 m² 9 296,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1901

Lokal mieszkalny o powierzchni 47,87 m kw położony w centrum Świnoujścia na pierwszym piętrze przy ulicy Bohaterów Września. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, otwartej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Września

Świnoujście,zachodniopomorskie

529 900 zł33,92 m² 15 622,05 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż mieszkanie wykończone pod klucz (bez mebli), z funkcjonalną garderobą. Lokal jest gotowy do wprowadzenia i nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł64,58 m² 10 374,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią o powierzchni 64.58 m2 usytuowane na drugim piętrze w czterokondygnacyjnym budynku. Do mieszkania przynależą dwa zewnętrzne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

658 165 zł50,28 m² 13 090 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartament premium blisko Parku Zdrojowego, centrum miasta. Wszystko w zasięgu ręki. Powierzchnia lokalu to 50,28m2 w skład którego wchodzi przedpokój, łazienka, garderoba, sypialnia, salon.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł67,50 m² 11 703,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

W naszej ofercie przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,5 m , położone na 3. piętrze przy ul. Malczewskiego w Świnoujściu. Lokal jest w bardzo dobrym stanie, zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzy pokojowe Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego z pokojem, dwóch sypialni, przedpokoju, łazienki z wc oraz pomieszczenia gospodarczego o powierzchni 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Świnoujście,zachodniopomorskie

739 000 zł62,47 m² 11 829,68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferta sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchni użytkowej 59,75 m , znajdującego się w Świnoujściu przy ulicy Grunwaldzkiej. Usytuowane jest ono na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

940 140 zł52,23 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam na prezentację 3-pokojowego mieszkania, położonego na 2 piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju dziennego z miejscem na aneks kuchenny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

610 000 zł50,74 m² 12 022,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Zadbane mieszkanie w centrum miasta. Powierzchnia całkowita liczona z piwnicą to 50,74m2, powierzchnia użytkowa to 48,44m2. Mieszkanie na IV piętrze bloku zbudowanego z cegły , po.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł34,72 m² 10 944,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 34,7 m położone przy ulicy Grunwaldzkiej w Świnoujściu - idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odrowców

Świnoujście,zachodniopomorskie

730 000 zł46,35 m² 15 749,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie o numerze L.M.5 położone w parterze budynku oraz miejsce postojowe zlokalizowane przed budynkiem. Lokal mieszkalny składa się z pokoju, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Świnoujście,zachodniopomorskie

620 000 zł53 m² 11 698,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Proponujemy do sprzedaży mieszkanie spółdzielcze- własnościowe 53 m2, trzecie piętro, przy centrum miasta (ul. Matejki). Mieszkanie bardzo ładne, gustownie urządzone i całkowicie wyposażone we.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem

Świnoujście,zachodniopomorskie

639 000 zł33,93 m² 18 833 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania w inwestycji Sun Towers w Świnoujściu. Powierzchnia 33,93 m obejmuje: salon z aneksem kuchennym, wydzieloną.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł48,70 m² 9 240,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! W naszej ofercie prezentujemy całkowicie wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,7 m , położone w samym sercu Świnoujścia przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym

Świnoujście,zachodniopomorskie

576 624 zł29,30 m² 19 680 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowoczesne apartamenty i lokale w Świnoujściu budynek z 2024 r. z funkcją mieszkalną i hotelową! Inwestycja z pozwoleniem na użytkowanie sprzedaż bez 2% pcc.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł29 m² 15 827,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż w pełni przygotowana kawalerka inwestycyjna zlokalizowana w budynku Bałtyk przy ul. Armii Krajowej 5 w ścisłym centrum Świnoujścia jednej z najmocniejszych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 016 806 zł86,16 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy apartament zlokalizowany w inwestycji Ventus Park Świnoujście, położonej w samym sercu Świnoujście. To jedna z 2 ostatnich dostępnych nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł29,28 m² 11 919,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kawalerka- pełna własność + grunt Lokal składa się z kuchni, pokoju z wnęką z oknem (wnęka prowizorycznie zabudowana płytą paździerzową z przesuwanymi drzwiami- tworzy drugi.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł29,41 m² 21 727,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Apartament na sprzedaż Świnoujście ul. Zdrojowa 16 Lokalizacja: apartament w centrum uzdrowiskowej części Świnoujścia, 5 minut od plaży i promenady przy ul. Zdrojowej. Spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 zł30 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na dłuższy okres przestronna komfortowa kawalerka o powierzchni 30m2 położona na I piętrze w budynku w który wyposażony jest w szybką windę. Kawalerka składa.

Szczegóły ogłoszenia

575 460 zł25,02 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Apartament wykończony pod klucz w wysokim standardzie. Zlokalizowany w prestiżowym Resorcie przy ul. Uzdrowiskowej w Świnoujściu. Mieszkanie oferuje luksus i komfort w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piastowska

Świnoujście,zachodniopomorskie

809 000 zł85,95 m² 9 412,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferta na wyłączność Mieszkanie Spółdzielczo - Własnościowe Przedstawiamy Państwu duże trzypokojowe mieszkanie w Świnoujściu przy ul. Piastowskiej o pow. 85,95m2. Prezentowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 530 zł31,56 m² 17 855,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

726 000 zł28,04 m² 25 891,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż Apartament blisko morza, wykończony pod klucz w wysokim standardzie. Zlokalizowany w prestiżowym Resorcie przy ul. Uzdrowiskowej w Świnoujściu. Mieszkanie oferuje luksus.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł48 m² 9 583,33 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie 2-pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 48 m , położone na 2. piętrze w budynku z windą przy ul. Grunwaldzkiej w Świnoujściu. Lokal o funkcjonalnym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij