dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Świnoujście Śródmieście

179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

179 ogłoszeń

1 020 000 zł56,76 m² 17 970,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż oferujemy Państwu słoneczny, wyjątkowy apartament w Świnoujściu w unikalnej lokalizacji nad ujściem cieśniny do Morza Bałtyckiego z pięknym widokiem na wodę i port.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł41,31 m² 17 889,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w inwestycji Greeneri Park w Świnoujściu przy ulicy Bogusławskiego, tuż przy parku Zdrojowym, nieopodal promenady i zaledwie 500 metrów od plaży.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł37,60 m² 7 845,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal usługowy w pasażu "centrum" o powierzchni 37.6 m2 ze ekspozycją okien na ul. Bohaterów Września. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze z windą i z wyjątkowo dużą,.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł35,87 m² 16 587,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szukasz miejsca, które łączy nowoczesny design z funkcjonalnością? Ten wyjątkowy, w pełni wykończony apartament to gotowa recepta na komfortowy wypoczynek lub świetną inwestycję. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

699 000 zł51,70 m² 13 520,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2 pokoje | 51,7 m | Platan Complex | Świnoujście Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51,7 m , położone w kompleksie Platan Complex w Świnoujściu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł26,16 m² 22 897,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy Państwu komfortowy, w pełni wyposażony apartament/mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Świnoujściu, przy ulicy Piastowskiej w nowoczesnym kompleksie Kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł50,50 m² 55,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz komfortowego mieszkania, w pełni umeblowanego, gotowego do użytkowania, a dodatkowo przyjaznego zwierzętom, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

584 630 zł34,39 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż apartament o powierzchni ok. 35m2, w nowo powstającej inwestycji w Centrum Świnoujścia. Budynek dwunastopiętrowy, zostanie wykończony w bardzo eleganckim,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy usytuowany w parterze budynku apartamentowo-usługowego w Świnoujściu. Zbywany lokal ma powierzchnię 109,74 m2 i składa się z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł56,10 m² 14 260,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Świetny apartament na osiedlu Platan. Powierzchnia całkowita liczona z balkonem to 63,6 m2. Powierzchnia użytkowa to 56,1 m2. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł37,60 m² 12 739,36 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie dwu pokojowe przy ul. Matejki, blisko centrum, parku w niedalekiej odległości do plaży. Mieszkanie po generalnym remoncie. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem, zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 401 zł32,11 m² 25 830 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu jednopokojowy apartament z balkonem B.03.31 o pow. 32,11 m, położony na trzecim piętrze inwestycji Wave Świnoujście Thermal & Spa. W skład nieruchomości wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł32,33 m² 16 671 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bardzo atrakcyjnego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Ułańskiej w Świnoujściu w budynku z 2017 roku. Charakterystyka nieruchomości : *.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

745 021 zł53,33 m² 13 970,02 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 53.33 m2 położone na pierwszym piętrze. Inwestycja w fazie rewitalizacji kamienicy w centrum Świnoujścia, która będzie posodała ok. 60 lokali.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł64,30 m² 13 685,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1906

Apartament w odrestaurowanej kamienicy, w centrum malowniczego Świnoujścia. Ustawny lokal, posiadający standard do remontu, gwarantujący możliwość aranżacji wedle najbardziej wyszukanych.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł47 m² 9 680,85 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker okazja!świnoujście ,ul.Wyspiańskiego : 3 pokojowe z oddzielną kuchnią i balkonem.47m2-455 n.Czynsz do Zarządcy ok.750 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świnoujście

Śródmieście,Świnoujście

985 000 zł96 m² 10 260,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż położone w centrum Świnoujścia na wyspie Uznam w bardzo dobrej lokalizacji. Oferowane mieszkanie znajduje się w stylowej kamienicy przy deptaku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowokarsiborska

Śródmieście,Świnoujście

492 800 zł44 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 2-pokojowe w nowym budynku o powierzchni 44 m2 z tarasem (8m2). Usytuowanie okiem i tarasu - wschód. Ogrzewanie oraz ciepła woda użytkowa z sieci miejskiej. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard Świnoujście

Śródmieście,Świnoujście

378 873 zł27 m² 14 190 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Tylko W angel estate! monte cassino apartments apartamenty inwestycyjne w samym centrum Świnoujścia Monte Cassino Apartments to nowoczesna inwestycja położona w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Świnoujście

Śródmieście,Świnoujście

777 401 zł54 m² 14 520 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Świnoujście

Śródmieście,Świnoujście

549 021 zł39 m² 13 970 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Śródmieście,Świnoujście

249 000 zł24 m² 10 272,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka o powierzchni 24.24 m2, usytuowana w czteropiętrowym budynku na IV piętrze. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda użytkowa - piecyk gazowy. Ekspozycja okien południowy-wschód. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Matejki,Świnoujście

399 000 zł45 m² 8 807,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 45,3 m , położone w dogodnej lokalizacji Świnoujścia, przy ulicy Jana Matejki. Mieszkanie znajduje się na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Konstytucji 3 Maja

Śródmieście,Świnoujście

2 100 zł24 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w centrum miasta zlokalizowana przy ul. Konstytucji 3 Maja. Lokal znajduje się na parterze budynku z ekspozycją wschodnią i widokiem na rosnącą pod oknem zieleń. Kawalerka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bogusławskiego

Śródmieście,Świnoujście

1 200 000 zł42 m² 28 777 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zakupu lokalu niemieszkalnego 2 pokojowego o powierzchni 41,7 mkw. Apartament składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki. Posiada duży, zadaszony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołłątaja

Śródmieście,Świnoujście

2 600 zł80 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni ponad 80 m2 , składające się z dwóch oddzielnych stref i dużego balkonu z ekspozycją na wschód. Wszystkie media i ogrzewanie z sieci miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Świnoujście

Śródmieście,Świnoujście

36,36 zł/m²330 m² 11 999 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Na wynajem bardzo atrakcyjny 2 poziomowy lokal handlowo-usługowy o powierzchni 330 m2 położony na parterze i piętrze eleganckiego budynku, w ciągu handlowym w centrum Świnoujścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Świnoujście

650 000 zł44 m² 14 689,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowe i jasne mieszkanie położone w atrakcyjnej części Świnoujścia. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym, zadbanym budynku z windą, monitoringiem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bogusławskiego

Śródmieście,Świnoujście

1 240 000 zł41 m² 30 133,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Idealna oferta dla osób szukających prywatnej przystani nad morzem oraz bezpiecznej inwestycji Apartament z dużym tarasem usytuowany jest na 3. piętrze nowoczesnego budynku w nowo oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malczewskiego

Śródmieście,Świnoujście

462 000 zł37 m² 12 530,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferuję kawalerkę 36,87 m , w budynku z 2004 roku w samym centrum Świnoujścia. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w trzypiętrowym niskim budynku. W kawalerce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Września

Śródmieście,Świnoujście

590 000 zł50 m² 11 828,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe 49,88m2 zlokalizowane w budynku przy ulicy Bohaterów Września w pierwszej linii zabudowy do kanału portowego. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze z eskpozycją okien:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Świnoujście

605 000 zł40 m² 15 049,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowo odrestaurowywany budynek po starym klubie " Centrala Jazz Club " w portowej części Świnoujścia. Mieszkania oddane do użytku, można wykańczać odrazu. Mieszkanie nr 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Świnoujście

430 000 zł33 m² 13 194,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

-rezerwacja- w naszej ofercie funkcjonalna kawalerka z balkonem o powierzchni 32,6 m , położona w Świnoujściu przy ul. Ignacego Paderewskiego. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Monte Cassino

Śródmieście,Świnoujście

559 000 zł64 m² 8 734,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na parterze kameralnego budynku w odległości 1 Km od morza! Nieruchomość z przemyślanym układem pomieszczeń, który zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Śródmieście,Świnoujście

989 000 zł98 m² 10 091,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Zamieszkaj w miejscu, które łączy ciszę kameralnej dzielnicy z bliskością tętniącego życiem centrum i nadmorskiej promenady. Szukasz przestrzeni, charakteru i stylu, który nie.