dowolna

Mieszkania z prawem własności Świnoujście - Lista ofert

325 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

325 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

640 000 zł48 m² 13 473,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż wyjątkowe, bardzo komfortowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Świnoujścia. Lokal znajduje się w nowoczesnym, zadbanym budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszów,Świnoujście

410 000 zł52 m² 7 824,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-rezerwacja- w naszej ofercie prezentujemy mieszkanie z potencjałem, o powierzchni 52 m położone na parterze niskiego budynku w dzielnicy Warszów przy ul. Stefana Jaracza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Świnoujście

590 375 zł40 m² 14 686 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy ofertę jednego z ostatnich dostępnych mieszkań w Odrestaurowanej Kamienicy "centrala" - w Sercu Świnoujścia. Lokal mieszkalny nr 10 o pow. 40.2 m2 położony jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Świnoujście,zachodniopomorskie

959 000 zł119 m² 8 058,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferta sprzedaży dwupoziomowego mieszkania o powierzchni użytkowej 68,30 m , zaś powierzchnia całkowita nieruchomości wynosi 119 m 2 znajdującego się w Świnoujściu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Świnoujście,zachodniopomorskie

880 000 zł100 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 2-poziomowe zlokalizowane w samym sercu Świnoujścia , dosłownie 150m od Centrum Handlowego Corso, 1,5km w linii prostej do plaży. Znajduje się w budynku 2-piętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Świnoujście

481 201 zł29 m² 16 854,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowo odrestaurowywany budynek po starym klubie " Centrala Jazz Club " w portowej części Świnoujścia. Mieszkania oddane do użytku, można wykańczać odrazu. Mieszkanie nr 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Świnoujście

499 000 zł49 m² 10 142,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49,2 m w ścisłym centrum Świnoujścia, tuż przy centrum handlowym. Zapraszamy do skorzystania z wirtualnego spaceru, który idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Świnoujście

478 484 zł28 m² 16 943,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowo odrestaurowywany budynek po starym klubie " Centrala Jazz Club " w portowej części Świnoujścia. Mieszkania oddane do użytku, można wykańczać odrazu. Mieszkanie nr 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

565 000 zł39 m² 14 637,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Bez prowizji Jeśli planujesz inwestycję, która zagwarantuje Ci stały dochód z najmu lub poszukujesz własnego mieszkania nad morzem, do którego z chęcią przyjedziesz z rodziną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Świnoujście

815 000 zł50 m² 16 222 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą bardzo atrakcyjnego mieszkania zlokalizowanego przy ulicy Ułańskiej w Świnoujściu w budynku z 2017 roku. Charakterystyka nieruchomości : *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

525 000 zł28 m² 19 028,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Piastowskiej w Świnoujściu Mieszkanie składa się z : sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodorowskiej

Posejdon,Świnoujście

758 200 zł45 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam na prezentację dwupokojowego mieszkania położonego na 1. piętrze, z narożym południowo-wschodnim balkonem. Składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żeromskiego

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

933 120 zł29 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Luksusowy apartament w przepięknym nowym budynku zaledwie 300m od plaży w miejscowości Świnoujście. Lokalizacja - ul. Żeromskiego! uwaga dostępne są także mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Uzdrowiskowa

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

750 000 zł24 m² 31 198 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Apartament 1 pokojowy w pierwszej linii zabudowy z dużym tarasem. Powierzchnia apartamentu 24.04 m2, a tarasu 9.5 m2. Apartament usytuowany na parterze w inwestycji apartpark.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żeromskiego

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

850 000 zł41 m² 20 716,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam do zakupu apartamentu w budynku z 2006 roku, w pierwszej linii zabudowy do morza. Apartament składa się z salonu z wyposażonym aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Śródmieście,Świnoujście

1 149 000 zł76 m² 15 176,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Zapraszam na prezentację pięknego, gustownie urządzonego mieszkania, znajdującego się na 2 piętrze w kamienicy położonej między parkiem Zdrojowym a centrum miasta. Na powierzchnię 75,71 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świnoujście,zachodniopomorskie

499 000 zł50 m² 9 889,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego apartamentu położonego na III piętrze kameralnego budynku z windą, w inwestycji Odrowców 7C. W cenie miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piłsudskiego

Świnoujście,zachodniopomorskie

880 000 zł48 m² 18 406,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego apartamentu o powierzchni 47,81m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji w Świnoujściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Zachodnie,Świnoujście

860 000 zł75 m² 11 466,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

-rezerwacja- w naszej ofercie nowoczesny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 75 m , zlokalizowany przy ul. Grunwaldzkiej 49 w Świnoujściu. Położony na czwartym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ułańska

Rycerska,Świnoujście

1 695 000 zł97 m² 17 474,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam Państwu mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie, znajdujące się w Świnoujściu. Nieruchomość: - 97 m2 - 4 pokoje - 2 balkony z markizami elektrycznymi - budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

669 000 zł37 m² 17 892,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedaży apartament w budynku z 2021 r. z ogródkiem, zlokalizowany w Świnoujściu, w pobliżu centrum, wykończony materiałami wysokiej klasy. Lokalizacja - ok 20 min. pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Śródmieście,Świnoujście

880 000 zł100 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1993

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 850 000 zł70 m² 26 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

W kurorcie Świnoujście do sprzedaży wyposażony apartament 4 pokojowy 2 poziomowy z 3 łazienkami o pow.70 m2 w apartamentowcu wykonanym z wysokiej klasy materiałów. Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Roosevelta

Posejdon,Świnoujście

992 370 zł52 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam na prezentację 3-pokojowego mieszkania, położonego na 2 piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi i łazienki. Salon przewidziany został z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zdrojowa

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

649 500 zł30 m² 21 802,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Ofertą sprzedaży jest bardzo atrakcyjny lokal mieszkalny o powierzchni 29,77 m.kw., usytuowany na 1 piętrze niskiego bloku z 2012 roku. W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodorowskiej

Posejdon,Świnoujście

725 000 zł34 m² 21 014,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Zapraszam na prezentację mieszkania w zacisznej części Świnoujścia, położonej na skraju lasu. Apartament znajduje się na wysokim parterze, okna sypialni wychodzą na zachód a z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żeromskiego

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

899 000 zł39 m² 23 176,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Piastowska

Śródmieście,Świnoujście

525 000 zł30 m² 17 407,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Piastowskiej w Świnoujściu Mieszkanie składa się z : sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Śródmieście,Świnoujście

429 000 zł31 m² 13 838,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja W naszej ofercie prezentujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na podwyższonym parterze w nowoczesnym budynku z 2015 roku. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z oddzielną kuchnią, aleja Baltic Park Molo

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

650 000 zł28 m² 23 372,90 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Apartament w Radisson Blu Resort w Świnoujściu, usytuowany na 3 piętrze z ekspozycją okiem i balkonu na wschód. Apartament wynajmowany przez Zdrojowa Rent zawartą umową najmu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Uzdrowiskowa

Dzielnica Nadmorska,Świnoujście

799 000 zł31 m² 25 389 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Przedstawiamy ofertę Apartamentu o powierzchni 31,47 m w prestiżowym i urokliwym kompleksie apartamentowym Trzy Korony, usytuowanym bezpośrednio przy promenadzie w Świnoujściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. 11 Listopada

Rycerska,Świnoujście

936 100 zł37 m² 25 164 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego apartamentu położonego na parterze nowego budynku zlokalizowanego przy ul. 11-Listopada. Na 37,2 m2 składają się: pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świnoujście,zachodniopomorskie

1 096 800 zł69 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zielona Przystań nowa oferta mieszkań -bez prowizji i podatku pcc Jako przedstawiciel Dewelopera przedstawiamy pełną ofertę mieszkań w nowej inwestycji Zielona Przystań zespołu trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świnoujście,zachodniopomorskie

936 192 zł73 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świnoujście,zachodniopomorskie

877 008 zł66 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świnoujście,zachodniopomorskie

620 064 zł43 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Platan,Świnoujście

600 000 zł38 m² 15 789,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam Mieszkanie do zamieszkania od zaraz na osiedlu Platan w Świnoujsciu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń. Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świnoujście

Śródmieście,Świnoujście

320 000 zł34 m² 9 411,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w ścisłym centrum Świnoujścia. Budynek po termomodernizacji i gruntownym remoncie elewacji z dobudowanymi balkonami. Lokal posiada 34m2, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Świnoujście,zachodniopomorskie

889 000 zł64 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Zachodnie,Świnoujście

398 000 zł39 m² 10 132,40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nieruchomość zlokalizowana w bloku na 3 piętrze, przy ulicy Grunwaldzkiej w Świnoujściu. Lokal posiada 39,28m2 i składa się z: dwóch pokoi, kuchni, łazienki, korytarza, a do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grunwaldzka

Świnoujście,zachodniopomorskie

899 968 zł71 m² 12 640 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71.2 m2 w nienagannym stanie technicznym, gustownie urządzone i w pełni wyposażone, sporadycznie użytkowane. Składa się z salonu i pomysłowo.